PDA

View Full Version : Проблем с флашката плс помощ



bebzgirl
04-06-2010, 19:35
Здравейте значе като искам да отворя флашкота на компа ми излиза това http://prikachi.com/files/1489721d.jpg
и не знам как да го оправя :( Не са драйвъри защото преди да си преинсталирам уиндуса никога не ми е искало драйвъри и на други компи пробвах и не иска драйвъри плс хелп :(

L0ST
04-06-2010, 19:49
Извади я, по размърдай малко усб-то на флашката и пак я ръгни. Ако не тръга пробвай на друг порт. Ако пак не тръга пробвай с формат и ко пак не тръга пробвай на друг комп и ако пак не тръга я хвърляй :D .


Иначе флашките напоследък са си калпави, имам поне 5 флашки у нас и сега ще си търся още 1, че тея след определено "интензивно" ползване направо се развалят.

doomkillerr
04-06-2010, 20:44
Извади я, по размърдай малко усб-то на флашката и пак я ръгни. Ако не тръга пробвай на друг порт. Ако пак не тръга пробвай с формат и ко пак не тръга пробвай на друг комп и ако пак не тръга я хвърляй :D .

Точно така! \:D/

Cybershot
04-07-2010, 08:32
Има вирус с нея и антивирусната ти отказва достъп.
Пробвай да влезеш в нея с десен бутон и Explore.

doomkillerr
04-07-2010, 08:55
Има вирус с нея и антивирусната ти отказва достъп.
Пробвай да влезеш в нея с десен бутон и Explore.

Че то ако е така, не е ли по-добре направо да форматира? :)

Cybershot
04-07-2010, 09:03
Има вирус с нея и антивирусната ти отказва достъп.
Пробвай да влезеш в нея с десен бутон и Explore.

Че то ако е така, не е ли по-добре направо да форматира? :)

Първо да спаси инфорамцията, после да я форматира. Не го предложих, защото в по горен пост го имаше предложено вече :)

L0ST
04-07-2010, 09:28
Ooo да, пробвай с Explore. абравих, че в повечето случай става така. Не е нужно да има вирус, лашките си се развалят, поне според мен. Примерно имам флашка, която я бях направил буутваща и дори след реформат не можеше да си се отваря :D

YouDontKnowMe
04-07-2010, 14:27
Имах същия проблем с картата на фотоапарата ми.
Десен бутон и explore , както казаха ^

bebzgirl
04-12-2010, 15:24
Благодаря на всички :-) :-) :-)