PDA

View Full Version : Проблем ли е според вас...



AnzaRe
04-06-2010, 20:37
Добър вечер на всички четящи тази тема ;]
Според вас момчета и момичета,толкова ли е срамно да споделите с родителите си,че имате връзка?
И какво толкова ви притеснява!?

И да подчертая ТОВА НЕ СЕ ОТНАСЯ ЗА МЕН!

ShtrudeL
04-06-2010, 20:38
Не е проблем и няма нищо срамно. Пуф.

DarknessAngel
04-06-2010, 20:47
Напълно съм съгласна със Щрудел. :)

xPafx
04-06-2010, 20:52
Що па да е странно?
Сякаш родителите ти падат от небето и не днаят кво е да имаш връзка.

MyAll
04-06-2010, 20:53
Няма нищо срамно, но всеки родител реагира различно.. И детето се притеснява, защото някои тийнейджъри родителите им ги мислят за мънички още, а те вече са доста наперднали.. Пък и всяко дете има период в който го е срам да диша (дето има една дума.. :) )

NeverTheSame
04-06-2010, 20:58
Разбира се,че всичко това с връзките е съвсем нормално..но наистина родителите са различни.Някои просто не искат да приемат,че са `изпуснали` децата им да пораснат толкова големи и..не реагират добре.

Linns
04-06-2010, 22:09
Аз не мисля, че е срамно това да кажеш на родителите си, че имаш връзка..
Лично аз не го правя в началото, защото никога не се знае докато не опознаеш един човек кога може да свърши, а те ще продължат да питат и да ровят в раната.. Но когато вече са сигурни нещата, така и те ще са спокойни затова нямам притеснения да им кажа..

didi0804
04-06-2010, 22:12
Няма нищо срамно в това :)

YouDontKnowMe
04-06-2010, 22:22
Защо да е срамно. Днес моя даже дойде у нас (пропътува 60км , защото се бях прибрала вкъщи за ваканцията) , мама цял ден се занимаваше с нас, води ни даже с нея на разходка...Много ни се израдва ^
Обичам да запознавам гаджетата си със семейството ми (мама, баба, леля, братовчедката) , освен с тате :D . Той е малко притеснителен и ... не обича да говори с непознати , ако не е силно наложително :D Даже днес отиде на работа. Не се засякоха с моя :D
Та , не виждам нищо срамно. Даже е купон ^

silky92
04-06-2010, 22:35
За мен никога не е било проблем .Винаги говоря с баща ми за това и не само .Винаги знае как да ми помогне ,а и дава страхотни съвети ,които винаги вършат работа .В сегашните ми отношения майка ми малко е против ,което доста ме учуди ,но я разбирам . Не се притеснявай да споделяш на родителите си ,все пак те са ти най-близките същества. :)

LadyDi
04-06-2010, 22:51
По-срамно е да ви хванат по без гащи и тогава да обясняваш, че видиш ли, това ти било приятелката...

guinessgirl
04-06-2010, 23:15
не мисля,че съм длъжна да споделям с майка ми всичко,което се случва в живота ми. и не го правя. ;)

YouMakeMeSmile
04-06-2010, 23:25
Не е проблем и няма нищо срамно. Пуф.

LambOfGod
04-06-2010, 23:54
Aз никога няма да си простя, че не само им споделих, но и ги запознах...

britzy
04-07-2010, 06:58
не мисля,че съм длъжна да споделям с майка ми всичко,което се случва в живота ми. и не го правя. ;)
абсолютно

puhinka93
04-07-2010, 08:24
Дотук прочетените мнения, повечето от хората писали по темата казват, че няма нищо лошо в това, каквото е и моето мнение. Но има и много други (на които мн теми съм чела), как имали някакъв проблем-я притеснение за бременност на някои и като кажат.. "ама как да споделя с тях.. нашите дори не знаят, че си имам приятел, та камо ли, че може да съм бременна!" Точно на този типаш хора искам да кажа 1-ми ако наистина е станал гафа и вашите НЕЗНАЯТ че си имаш приятел/ка и в един момент им сервираш, че си бременна или в др случай, че някое момиче чака дете от теб...?? Какво правим тогава???

BonbonaBaby
04-07-2010, 08:28
Да ви имам проблемите бе :х .. Ако сметнеш за необходимо казаваш,ако не - не казваш ! А ако родителите ви са по-особени и са против тва е друг въпрос ! :booooomb:

pussucetka
04-07-2010, 11:21
не няма нищо странно . . :-o