PDA

View Full Version : Неуспешен опит отново...



mish0ka
04-06-2010, 19:45
Така... Харесал съм си едно момиче, с което съм излзизал няколко пъти. Та... проблемът е, че не мога да и кажа за чуствата ми. Егото ми казва да не и принавам защото ще оплескам работите, а разума ми казва да и призная. Иначе момичето не е за изпускане! Дайте ми съвети как да преодолея мисълта, че ще се проваля. Мерси на всички предварително.

Gr0zDan0v
04-06-2010, 19:58
ми просто бъди оптимист...събери смелост,покани я някаде да излезете и действаи-успех :)

shasinka
04-06-2010, 20:11
Като излезете не се обяснявай какво чувстваш и не знам си какво си.. Целуни я :) Късмет!

YoUcANNOtiMaGiNe
04-06-2010, 20:20
Преодолей егото си , покани я да излезете , но не съм съгласна с по - горния коментар , че трябва да я целунеш . Признай какво изпитваш към нея , но ако си сигурен . Ако не побързаш и се чудиш , може да закъснееш , тъй че излезте по - скоро :-P

Korrnyy
04-06-2010, 20:33
Не й казвай директно "Харесвам те"..
Пускай намеци, прави и комплименти и т.н.. Покажи й, че имаш симпатии към нея и ако отвърне положително тогава действай :P

Успех :)

justunique
04-06-2010, 20:52
...

mish0ka
04-06-2010, 20:59
ми и моя коментар ще е подобен .. не прибързвай .. опознайте се ... започни с намеци, срещи, излизания, обаждания и то ще се види дали ще става нещо .. а това че ще оплескаш работата .. какво имаш предвид ?
амии че може да изръся някоя глупост, че ще ме одреже... знам ли.. :D

Linns
04-06-2010, 21:03
Тя дала ли ти е някви знаци заради които да мислиш, примерно, че и тя изпитва чувства към теб? Знам ли, тряя да прецениш според нейното държание към теб..

m1nik
04-06-2010, 21:04
Преодолей егото си , покани я да излезете , но не съм съгласна с по - горния коментар , че трябва да я целунеш . Признай какво изпитваш към нея , но ако си сигурен . Ако не побързаш и се чудиш , може да закъснееш , тъй че излезте по - скоро :-P

mish0ka
04-06-2010, 21:08
Тя дала ли ти е някви знаци заради които да мислиш, примерно, че и тя изпитва чувства към теб? Знам ли, тряя да прецениш според нейното държание към теб..
ами като се видим не го показва много, но в скайп си разменяме целувчици, сърчица и така нататък, но скайпа не го приемам много насериозно

Linns
04-06-2010, 21:11
Значи се срамува.. ;)

LadyDi
04-06-2010, 21:52
Ако не й кажеш за чувствата си, нямаш шанс да бъдеш с нея, което де факто значи, че вече си се провалил.

ScarletBite
04-06-2010, 22:24
Его, разум... блааа, много се вживявате! :lol:
Излезте, прекарайте си хубаво, цветенце, дръж се джентълменски, целуни я... толкова ли е сложно?

puhinka93
04-07-2010, 07:33
Его, разум... блааа, много се вживявате! :lol:
Излезте, прекарайте си хубаво, цветенце, дръж се джентълменски, целуни я... толкова ли е сложно?

Съгласна съм с тебе :grin: Но мисля, че много малка част от Мъжкото общество и то по-младите подаряват цветя на момичетата, и това е жалко :x

loffgame
04-07-2010, 08:03
Его, разум... блааа, много се вживявате! :lol:
Излезте, прекарайте си хубаво, цветенце, дръж се джентълменски, целуни я... толкова ли е сложно?

+ :grin:

purpledawn
04-07-2010, 08:09
Дори да те отреже, няма да умреш и поне ще знаеш, че си опитал (:

LiRRRa
04-07-2010, 08:26
Тя се срамува, ти също. . . Когато и признаеш чувствата си, едва ли ще те отреже, не се притеснявай.
А дори и да го направи, не е края на света.
Успех!

Elenichkaa
04-07-2010, 08:28
purpledawn e прав/а.
Ако се откажеш и не й признаеш после само ще се питаш "АМи ако...и бях казал..?!?!?!"
И щтогава вече ше ти е мнооого гадно.Дори и да те одреже поне ще си опитал и тая мисъл ще ти напусне съзнанието и ше те остави намира :wink:

mish0ka
04-08-2010, 21:22
мерси на всички. Очаквам още съвети. Тя се връща чак в неделя, така че дотогава може да ме съветвате!

filmimilmi
04-08-2010, 22:01
Пич, такива неща трябва да се изясняват най-късно до втората среща. С протакването на нещата само и ставаш все повече просто приятел, а веднъж влезеш ли в тази графа, от там насетне положението става много сложно. Сподели й още следващия път когато се видите инак тя ще престане да се чуди харесваш ли я или не и ще си набележи някой, който знае как да покаже какво иска и докато се усетиш вече ще си приятелКАТА, която тя ще пита за одобрение дали еди кой си там е подходящ, за да и бъде гадженце... :)
Концентрирай се, за да я натиснеш по правилните точки, но все пак се опитай да изглеждаш по-отпуснат и се дръж естествено, когато се отвори подходящата тема. Питай я ясно дали тя мисли, че харесва нещо в теб, а ако отговорът й е положителен, то хвания за ръката й и сподели чувствата си... Пък каквото стане от там насетне, здраве да е. Дори да не се получи нищо, ще си преборил страховете си и следващия път ще бъдеш по-смел в постъпките си и няма да пропуснеш да подходящия момент за действие. :)