PDA

View Full Version : Не знам какво да правя...



bogzfaggot
04-06-2010, 22:16
Имах връзка с едно момче,той ме нарани ужасно,заряза ме.Два месеца след това аз се бях примирила с това,че той не ме обича (имаше си нова приятелка) и срещнах едно прекрасно момче,влюбих се.Месец след това бившия ми ми се обясни в любов,игнорирах го,но от тогава ми е постоянно в мислите.На Великден пак ми писа,че иска да се видим,носи си пръстена,който му подарих.Нон стоп си мисля за него и за настоящия ми приятел и просто не мога да се съвзема,побърквам се от тези раздвоени мисли.Аз знам,че бившия ми не ме обича,но не мога да го осъзная...Просто не знам какво да правя...Много искам да се получат нещата с настоящия ми приятел..Но някак си тези мисли ми пречат ужасно много...

Jessie
04-06-2010, 22:19
Минах през абсолютно същото. :( Оказа се, че бившия ми е просто един долен кретен, който само си е играел с чувствата ми. Не знам дали при теб е така, силно се надявам да не е. Моят съвет е .. постарай се с новото момче да имате незабравими моменти и с времето ще отшумят тези натрапчиви мисли към бившия. :) Успех.

bogzfaggot
04-06-2010, 22:21
Минах през абсолютно същото. :( Оказа се, че бившия ми е просто един долен кретен, който само си е играел с чувствата ми. Не знам дали при теб е така, силно се надявам да не е. Моят съвет е .. постарай се с новото момче да имате незабравими моменти и с времето ще отшумят тези натрапчиви мисли към бившия. :) Успех.Пълен кретен е,аз го знам,но не мога да го осъзная..Проблемът е,че заради тези мисли чувствата ми към сегашното момче почват да си отиват ;/

Jessie
04-06-2010, 22:24
Това вече е мнооого лошо ... :?

playhard1
04-07-2010, 04:18
яко си загазила :(

shNz
04-07-2010, 04:25
Решението на проблема ти е скрито в един единствен въпрос- обичаш ли момчето с което си в момента?

Ако отговора е ДА, няма да има НО...
Ако отговора е НЕ ЗНАМ, значи е НЕ...
Ако е НЕ, не му завиждам.

Останеш ли със сегашния, ще нараниш човека, който те е наранил преди и себе си донякъде.

Тръгнеш ли с бившия, ще нараниш сегашния и рискуваш да нараниш себе си, като съществува вероятност бившия ти да те скъса отново.

Трънеш ли с двамата едновременно това може да се окаже както най-печелившя, така и най-пагубен ход.

pussucetka
04-07-2010, 10:13
Имах връзка с едно момче,той ме нарани ужасно,заряза ме.Два месеца след това аз се бях примирила с това,че той не ме обича (имаше си нова приятелка) и срещнах едно прекрасно момче,влюбих се.Месец след това бившия ми ми се обясни в любов,игнорирах го,но от тогава ми е постоянно в мислите.На Великден пак ми писа,че иска да се видим,носи си пръстена,който му подарих.Нон стоп си мисля за него и за настоящия ми приятел и просто не мога да се съвзема,побърквам се от тези раздвоени мисли.Аз знам,че бившия ми не ме обича,но не мога да го осъзная...Просто не знам какво да правя...Много искам да се получат нещата с настоящия ми приятел..Но някак си тези мисли ми пречат ужасно много...

. . не се връзвай на бившият ти . . само си играе с теб . . :? по-добре мисли сега за тази връзка, която имашш .. :) . . колкото и да ти е трудноо

sladur4etyYy
04-07-2010, 11:08
бившия- не! просто си го избий от главата. нека сега той пострада малко за теб, както ти за него преди, въпреки че неговото страдание ще е не толкова заради чувствата му, колкото заради наранено его, но все едно.
ако към сегашния си приятел не изпитваш тръпка и се колебаеш дали го искаш, може би е по- добре да го оставиш. не за да се върнеш при бившия, а за да си подредиш мислите, а защо пък не и за да срещнеш трето момче. има много риби в морето. ;]

SmilezZz
04-07-2010, 11:11
Не се занимавай с бившия си..100% давам,че си играе с тебе и те съветвам - в никакъв случай да не му обръщаш внимание..Игнорирай го напълно и продължи с новото момче..

Take_That
04-07-2010, 11:19
Щом тези "раздвоени" мисли ти пречат - игнорирай ги по някакъв начин. Не губи момчето, което те обича, заради някакъв, който се е сетил, че те обича, само не се знае колко ще трае тази негова обич.


П.П - Абе защо много често се случа така, че бивши след известно време отново ни търсят при положение, че на раздяла са ни казали:" Не те обичам вече?"? :-o

bogzfaggot
04-07-2010, 11:30
Абе хора не искам да тръгвам с тоя боклук,просто не знам какво да правя със сегашния ми приятел...

LiRRRa
04-07-2010, 11:38
Ми остани си с него, опитай се нещата да потръгнат, колкото и да ти е трудно. Старай се да не мислиш за бившия си въобще, наслаждавай се на моментите със сегашния си приятел.
Ако не се получат нещата между вас, намираш трето момче и тези двамата ги оставяш зад гърба си. : ))

Успех.

sladur4etyYy
04-07-2010, 11:45
П.П - Абе защо много често се случа така, че бивши след известно време отново ни търсят при положение, че на раздяла са ни казали:" Не те обичам вече?"? :-o

защото, щом вече не си ''тяхна'', те желаят, а ако пак те върнат- губят интерес. човек гони онова, което няма или не може да има.

YouDontKnowMe
04-07-2010, 13:31
На стария му е минало времето. Хващай новото момче.

SoStarstruck
04-07-2010, 13:32
Минах през абсолютно същото. :( Оказа се, че бившия ми е просто един долен кретен, който само си е играел с чувствата ми. Не знам дали при теб е така, силно се надявам да не е. Моят съвет е .. постарай се с новото момче да имате незабравими моменти и с времето ще отшумят тези натрапчиви мисли към бившия. :) Успех.

Take_That
04-07-2010, 20:26
Абе хора не искам да тръгвам с тоя боклук,просто не знам какво да правя със сегашния ми приятел...

Обичаш ли го? Искаш ли да си с него? Ако отговорът е да - тогава защо просто не се радваш на щастието си? :)

Към sladur4etyYy: Съгласна съм с мнението ти. И аз винаги така съм мислила, даже съм го изпитала лично. Чудя се обаче защо трябва да става така и то в не малко случаи. Само се появяват отново и ни объркват .....

DarknessAngel
04-07-2010, 20:31
Отново ли искаш да преживееш това,заради което сте скъсали?
Остани си при гаджето. Другото са просто някакви разконцентратори. 8-)
В този случай миналото няма място в бъдещето. И ти го знаеш. :)

YoUcANNOtiMaGiNe
04-07-2010, 21:36
Аз знам , че бившия ми не ме обича , но не мога да го осъзная...Просто не знам какво да правя....
Не може хем да го знаеш , хем да не си го осъзнала . Щом го знаеш , значи си го осъзнала . А мислите ти за предишния ти са сигурно заради моментите , които сте имали и си спомняш всеки път , когато той ти пише и иска да сте отново двамата . Обаче трябва да гледаш напред , а не да се връщаш към отминали неща , особено като знаеш , че не те обича и никога не те е :wink: