PDA

View Full Version : Помогнете ми !!!



GopeTo0
04-06-2010, 23:38
Незнам защо но всички от моя клас ме мразят. Има само 2-3 които не ме. Незнам дали причината е в мен питах ги защо исмяха ми се а просто исках да разбера защо и да знам какво да променя. Но не съм много сигурен защото мисля че просто завиждат. Заради това че баща ми има пари. Например тях ги карат с коли като голф 2,пасат(от старите) и т.н. . А мен ме карат с Hammer,Mercedes S-klasa Brabus (най-новия),Audi TT (пак най-новото). Имам по хубав телефон, дрехи,часовник. Аз не съм някои от този тип хора които се хвалят. Не никога не съм се хвалил даже гледам да прикривам нещата си зада не ги комплексирам. Когато някои ми поиска например 2 лева защото си е забражил парите му давам и му казвам да не ми ги връща защото знам как са с парите повечето от моя клас и дори 2 лева са си много. Но те не и не само се заяждат с мен псуват ме правят ми номера. Един ден не издържах просто ми дойде в повече защото баба ми почина и един пак ми се заяда и ми каза дано и другата ти баба умре и да ти е още по зле и аз не издържах и го пребих. Просто незнам кажете ми какво да направя незнам защо ме мразят.

п.с съжеля вам ако има правописни грешки не сум го проверявал и благодаря предварително. :) :) :) :) :)

BeezyJey
04-06-2010, 23:47
Тебе с няколко различни марки коли ли те карат ?А и не виждам смисъл съучениците ти да те си заяждат, като те попринцип гледат да се уредят със .. "сигурното", ако ме разбираш .. Но аз бих ти казала, недей толкова да се "разтапяш" и да гледаш да угаждаш на всички. Просто им покажи, че никиой не може да ти срива самочувствието, но в никакъв случай недей да се фукаш с парите си.

dan40123
04-07-2010, 07:09
моето мнение е,че ако наистина имаше толкова пари, щеше да си много по-напред и щеше много добре да знаеш какво да направиш, но това е само моето мнение

Moonstalker
04-07-2010, 07:52
Определено... и като си толкова богат к'во правиш в такова училище, дето казваш, че 2 лева са им много О.о'' ай ся...
Съмнява ме да ти се заяждат щото имаш пари ( ако предположим,че е истина) Хората на против... приемат такива хора (богати) и искат да са им приятели, именно не заради хубавия им характер ...

blueprincess
04-07-2010, 08:09
Определено... и като си толкова богат к'во правиш в такова училище, дето казваш, че 2 лева са им много О.о'' ай ся...
Съмнява ме да ти се заяждат щото имаш пари ( ако предположим,че е истина) Хората на против... приемат такива хора (богати) и искат да са им приятели, именно не заради хубавия им характер ...

+1

KumchoValcho
04-07-2010, 08:17
Айдееее почнахте се и вие злобарчета, веднага почнахте да намеквате, че лъже..

Moonstalker
04-07-2010, 08:19
Айдееее почнахте се и вие злобарчета, веднага почнахте да намеквате, че лъже..
Аз не намеквам , ами го твърдя, ама кой знае може и да се лъжа ~

DevilWish
04-07-2010, 09:21
Не знаем какъв е ,може да е такъв.Но ако си богат и мен ми е странно, че не си им едва ли не "идол", защото според мен всеки би се опитвал да намаже, да ти вземи от парите, да те използва, да се хвали т'ва е моят приятел, тоя с колите и тн.
А ти престани да им угаждаш, много си добър и за това те мачкат /явно/.Не им давай пари нито нищо.Подминавай ги.Стани малко по-дебел врат дет' се вика, защото явно самочувствието ти никакво го няма ;)

GopeTo0
04-07-2010, 09:43
Първо в това училище сам защото кака ми учеше там и наште ме пратиха в него зада може тя да ме пази така да се каже докато стане 8 клас тя сега е 10-ти аз 7-ми. А за тези дет се прават на умни и не вярват колко пари има баща ми ако искате може да ги снимам колите не ми е никав проблем.
И мерси се пак има коментари които ми помогнаха

KpucmuHa
04-07-2010, 10:17
сменяй даскалото

pussucetka
04-07-2010, 10:51
. . определено ти завиждатт . . другиятт път не им прави услуги . . :wink:

nniicckkoo
04-07-2010, 11:15
не им обръщай внимание.и определен0 не им прави услуги /като да им даваш пари например/ а като някой те обиди или ти каже нещо накриво дай пари на по-голям да ги набие и продължавай да живееш [живота е игра,а ти си длъжен да играеш]

danibebi
04-07-2010, 11:37
Това са просто комплексари.Не им обръщай внимание.Когато ти искат пари,не им давай ии такам.

Alex4o0o
04-07-2010, 11:41
Нормално е да ти завиждат...защото България е сбирщина от селяни и комплексари,които завиждат и мразят всеки по-богат,преуспял или красив човек от тях и правят всичко възможно да го тъпчат.За съжаление това е реалността и няма да се промени.Шанса ти е да се преместиш в друго даскало,в което или са богати като теб,или си ходи пеша до у-ще.Сам виждаш че дори и тук се появиха завиждащи. :-x НО съм сигурна че момичетата ти се лепят. :oops:
Айде успех!

KumchoValcho
04-07-2010, 11:45
Не знаем какъв е ,може да е такъв.Но ако си богат и мен ми е странно, че не си им едва ли не "идол", защото според мен всеки би се опитвал да намаже, да ти вземи от парите, да те използва, да се хвали т'ва е моят приятел, тоя с колите и тн.В "идоли" се превръщат само отворковците и парадиращите с пари, надутите и т.н. :)

Elenichkaa
04-07-2010, 12:49
Да ти кажа честно мисля че малко парадираш.
Ако някой ми даде пари щот съм ги забр мойте мн ясно че ше искам да му ги варна и ако почне да ми обяснява че тва не са пари за него(2лв) ше ми стане гадно и ше се почувствам ле(и ти да си и на теб ше ти стане гадно) :wink: :wink:
Просто не говори с тях за парите ти ами за други теми...момичета,филми,футбо и т.н ддз

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 13:51
Евала ! Рядко се намират хора вече, които да не се хвалят и да не са надути, заради парите. Повечето са такива богаташки синчета. Хубаво е, че не допускаш да те тъпчат - това е едно от нещата, които харесвам. :) Няма смисъл да ги пребиваш, просто убий тъпака с мълчание. Който те цени и харесваш, ще бъде приятел с теб. :)

Cybershot
04-07-2010, 14:46
Просто яко завист... такъв е българина!

bibonka
04-07-2010, 15:35
Мен ме мразеха ( мразя силно казано, по скоро игнорираха ) 4 години в гимназията,защото не исках да издържам никой :)
Хич да не ти пука, само си отстоявай мнението и не позволявай да те правят на глупак.

Не разбирам защо му е на някой да лъже във форум,така че съм склонна да постъпя наивно и да му повярвам, може би защото съм била в неговото положение :)