PDA

View Full Version : Как се прецаках...



excessiveeeee
04-07-2010, 06:39
Проблемът е следният-има едно момче което адски много харесвам и най-накрая нещата м/у нас се получиха, но снощи писах смс на една фр, в която ставаше въпрос точно за него за това че го харесвам но ми трябваше съвет...и не знам какво направих....но го изпратих на него :Х срам, срам...и пак срам. В Скайп замазах положението, казвайки му една лъжа че някой праща фалшиви смс-и от мое име на разни момчета...и не знам до колко се хвана....въпроса е от тук нататък - какво? Не мога да си призная колко много съм се вманиачила...освен да чакам той да ме потърси и да се държа все едно нищо кой знае какво не се е случило ?

AnzaRe
04-07-2010, 06:43
Не се безпокой момчето ще те разбере и дори да се усети едва ли ще ти каже за какво става въпрос,няма да предпочете да се скарате,а да си бъдете щастливо заедно ;]

BonbonaBaby
04-07-2010, 06:43
Ми объркала си се сега... на всеки се случва,човешко е.Относно случая..прави се все едно нищо не е станало,ако има нещо то ще си проличи :)

excessiveeeee
04-07-2010, 06:47
Да но от смс-а проличава наистина колко мн ми пука за него...чак плашещо :D мисля все пак да продължавам да си дъжа на версията с фалшивите смс-и...пък да видим кво ще стане :?

BonbonaBaby
04-07-2010, 06:54
А така :D отричай до последно,пък ако не върви на добре накрая може да си признаеш,наистина ако искаш нещо да стане... Успехчета 8)

excessiveeeee
04-07-2010, 06:57
Ох мерси....проблемът е, че е връзка от разстояние и още не съм мн сиг кво се случва...и за капак на всичко сама се прецаках...толкова да ме е яд...

BonbonaBaby
04-07-2010, 07:03
Оф аз си помислих,че сте от един град... Не ти препоръчвам такава връзка,освен ако не се виждате по-честичко... повярвай ми минал съм този път (и не само аз де) и няма да изтраете дълго така.Зависи и на каква възраст сте де...

Lincheto
04-07-2010, 07:25
^ и до колко сте сериозни.

Пък и би трябвало да му е станало добре след като е разбрал колко много ти пука за него.

excessiveeeee
04-07-2010, 08:34
Ами той сякаш се направи, че не е забелязавл и смени темата...даже каза, че не е получавал смс, но мисля че по-скоро ме е излъгал, за да не задълбаваме темата :D надявам се да е за добро....

LiRRRa
04-07-2010, 08:41
Ми явно момчето е пич, излъгало те е, за да не се притесняваш.
Споко, всичко е наред, случва се на сгреши човек, и той също го знае.
Отричай до последно, не е кой знае какво. Едва ли ще ти се обиди/разсърди/намуси след като е разбрал, че има човек, на когото му пука много за него. ;]]

BonbonaBaby
04-07-2010, 08:41
А дано ! :grin:

mishanavolley
04-07-2010, 08:44
е поне сега той знае че го харесваш. Пък знайш ли може да направи нещо :-)

Elenichkaa
04-07-2010, 08:54
Съдба...да го пратиш точно на него...
Може и за хубаво да е :)

excessiveeeee
04-07-2010, 09:45
Дано...и все пак продължавам да се изяждам от яд :@

ivcheto0o
04-07-2010, 11:15
Не смятам 4е е голям проблем.И не мисля 4е ти е повярвал на лъжата,какво ще стане ако кажеш истината....

sladur4etyYy
04-07-2010, 11:26
хаха, сам да се прецакаш и то по такъв абсурден начин, е най- гадно 8-) отричай. може даже да споменеш, че са ти изскочили разни проблеми с някакви други момчета, заради ''фалшивите'' смс- и, които са получили от ''теб''. и кажи, че са ти свили картата, а не телефона, освен ако, разбира се, след въпросния смс, не си си говорила с гаджето от същата карта, дето уж са ти я откраднали :Д. ама мисля, че пича вече се е усетил. карай, да върви ;D