PDA

View Full Version : Как да върна времето с нея?



alexa1990
04-07-2010, 10:17
Става въпрос за момиче на име М (съвършено по характер, външност, мислене и т.н., общо взето от типа "веднъж в живота"). Запознахме се по възможно най-лесния начин. Един ден след като гаджето ми ме заряза на 14ти февр 2008г., реших да пробвам други момичета, за да ми мине. И почнах да търся разни момичета в некви там сайтове и стигнах до едно доста хубаво момиче на име И. И докато си приказвахме стана въпрос за брат/сестра има ли си и тя даде профил на сестра ii М. (гореспоменатото момиче). В резултат се запознах с М. (виртуално) и още при първия разговор имах чувството, че това момиче е мой двойник, но не като копие, ами моето скрито аз, напълно противоположно на това което показвам, но напълно еднакво с това, което чувствам. Имах чувството, че се прераждам, а явно и тя си е помислила същото, защото в този момент ме попита "вярваш ли в сродните души". (Важна подробност от историята е, че година преди да се запознаем, е имала приятел-гадже, които беше мой познат, и които загина в катастрофа докато са ходели..аз обаче разбрах, че са ходели месеци след като се запознахме). И така всичко вървеше идеално. Тя дори ми каза, че за 1ви път след този инцидент, се чувства истински щастлива и е себе си. Но не я притисках, защото знаех, че още ii тежи спомена за приятеля ii, което е разбираемо. И тогава се появи едно момче (уж приятел, които няколко пъти е опитвал да ме скара с момичета) и една седмица след като са се запознали (уж случайно) тя охладня към мен. Точно в този период, беше фаталният ден, когато я откарах на кино. Там тя се разкрещя, че не иска аз да ii купя билета, иначе нямало да влезе в киното. После се разсърди, че съм я прекъснал по време на филма казвайки ii, че е мн хубава. Не мисля, че си е търсила оправдание за да ме разкара, защото се усещаше, че каквото изпитвам и при нея е така. После я изпратих до квартирата ii и я попитах след едно дълго мълчание, в опити и двамата да задържим някакъв скрит гняв, има ли смисъл да я изпратя до входа, Тя ми каза "не" и ми обърна гръб. В последствие вечерта закарах един приятел да се напием, исках просто да удавя мъката.. След няколко дни я попитах защо се е случило всичко това, а тя ми отговори "На колко други момичета си казвал, това дето си казвал на мен. Чух случайно за тебе разни работи...". Убеден съм, че това момче е говорило глупости за мен, защото винаги се е опитвал да се състезава с мен (ако това поведение може да се нарече така). И после не ми проговори до лятото на 2009, когато поговорихме доста след дълги мои опити да се свържа с нея и тя ми прости уж (въпреки, че не знам, за какво трябва да ii се извинявам, но трябваше да я накарам да ми проговори).. после се и видяхме за много кратко, докато излизаше от училище и ми се усмихваше дори, което за мен значи много. Сега онзи мои "приятел" ходи с една нейна съученичка, а тя не иска да ми говори..пак... От тогава съм опитвал пак да се свържа с нея чрез тел, скъпе и т.н., да я накарам да се видим, но нямам отговор - премахнала ме е във фацебоок, импулсе, скъпе...най-вероятно ми е blockирала телефоните към нейния. Защо не мога да я забравя и да я причисля към миналото?!? Мина година и половина :@ Имам ли шанс според вас, трябва ли да се боря за истинската ми любов..или да ходя на психиатър :X

P.С. Извинявам се, че се впуснах в подробности, но се опитах да обясня по-ясно ситуацията.
P.С.2 Ходил съм с нейна приятелка/съученичка (ако може изобщо тази информация, да помогне на тълкуванията)...

w0sh
04-07-2010, 10:20
Може да я свалиш от пиедестала на който си я поставил.

Най-лесния начин е като видиш колко и е акъла реално.

elllllly
04-07-2010, 10:26
защо не се разбереш и с онова момче?

xPafx
04-07-2010, 10:49
Машина на времето,блум... :oops:

Take_That
04-07-2010, 11:08
Мисля, че е крайно време да продължиш напред. Ако тя държеше толкова много на теб щеше сама да си изгради мнение какъв си и що си, а не да вярва на хорските приказки.....

sladur4etyYy
04-07-2010, 11:19
момичето е супер наивно, да не кажа глупаво. за какво ти е такава? я си помисли какви проблеми ще стават между вас всеки път, когато някой си й подшушне нещо си за теб. няма смисъл.

Moonstalker
04-07-2010, 11:49
Ужас!
Как може да я харесваш такава дето вярва на всички други само на теб не... Ще я забравиш, само не се вманиачавай съвсем...

vikitolove
04-07-2010, 12:55
съвършено по характер, външност, мислене и т.н., общо взето от типа "веднъж в живота"

кажи ми кой човек е съвършен?едва ли и тя е ?
имаш прекалено високо мнение за нея и не гледаш реално на нещата :?
заби приятеля си,не ти е приятел :?
тя ти няма доверие,вярва повече на другите отколкото на теб :? човек който харесва/обича някой друг найй-малкото би му имал някакво елементарно доверие и би си правил заклучения за характера и поведението му от времето прекарано с него и срещите им :?

britzy
04-07-2010, 12:56
падни от обалиците,после си купи машина на времето и после проумей,че не ти трябва да се връщаш в гадни спомени ,а да живееш тук и сега.
и спри да я описваш като богиня-нема перфектни хора,осъзнай се.

YouDontKnowMe
04-07-2010, 13:25
Тя не иска да има нищо общо с теб . Ако е повярвала на глупостите на "приятеля " ти - имаш малък шанс да оправиш нещата. Но щом е такава лейка да се връзва на глупости - не ти трябва.

И не, не е съвършена. Никой не е. Просто не я познаваш , макар , че факта , че така глупаво те е блокнала от всякъде , а не ти е казала всичко в очите (или по скайп, защото такава е модата) трябва да ти подскаже, че нещо не й е както трябва...
Откажи се ^

buuu
04-07-2010, 13:27
:lol:

alexa1990
04-07-2010, 13:42
qko smeh, nali :)

m1nik
04-07-2010, 14:31
съвършено по характер, външност, мислене и т.н., общо взето от типа "веднъж в живота"

кажи ми кой човек е съвършен?едва ли и тя е ?
имаш прекалено високо мнение за нея и не гледаш реално на нещата :?
заби приятеля си,не ти е приятел :?
тя ти няма доверие,вярва повече на другите отколкото на теб :? човек който харесва/обича някой друг найй-малкото би му имал някакво елементарно доверие и би си правил заклучения за характера и поведението му от времето прекарано с него и срещите им :?


+1

+ ~~>

Ако е имала същото мнение за теб както ти за нея..първо щеше да седне и да поговори с теб какво е чула и какво не и да се изясните. Не да ти се прави на интересена като те игнорира. Това е година и половина и ти не си се отказвал да мислиш за нея, похвално.

Нo, ако държиш мн мн на нея, намираш я, сядате и говорите, казваш и първо какво ти е мнението за нея и я изслушваш. Ама не скайп глупости или трети и пети да ти предава думите - намираш я и говорите.

playhard1
04-07-2010, 14:45
Извини ме, но е глупава. По-глупавото, е че я описваш по този начин. Тъпо и упорито - както някой каза, занапред ще имаш големи проблеми. Осъзнай се, погледни й недостатъците, и се сбогувай с грешните си представи за нея.

playhard1
04-07-2010, 14:48
и никога не можеш да върнеш миналото, красивите дни ще ти останат за спомен. Ще свикнеш с времето.

justonegirlwithonehope
04-07-2010, 14:55
Явно тя е достатъчно наивна, че да вярва на хорските думи и слухове.Не заслужава всичко, което правиш за нея.

ПП: А всъщност на колко момичета си казвал това ? :D
ПП2: От психиатър няма нужда,а аз истинската любов трябва да се бориш, но не бързай, не си я срещнал все още. ;)

alexa1990
04-07-2010, 15:16
Ами аз съм на почти 20 години и отговора е "на никоя". До момента на запознанството ни съм ходел с доста момичета (аз и тогава и сега, не се оплаквам от липса на женско внимание), просто никоя не е като нея. Преди нея бях един бройкаджия, след нея мисля, че се промених доста като характер. Това момиче май е майстора от поговорката "Ще си намериш майстора" :)

m1nik
04-07-2010, 16:24
И не психиатър, а психотерапевт е израза в случея

Colouring
04-07-2010, 16:33
Доверие липсва,а е най-важното в момента.Явно няма да я бъде тая.Времето лекува.

justonegirlwithonehope
04-07-2010, 16:35
Винаги става така - бройкаджиите успяват да ги променят към добро само момичета, сходни до техния характер и така нашите умели играчи остават с пръст в уста.Преодолей я, няма смисъл.Момичета бол, не се тормози заради една путка, без собствено мнение, защото май точно това е тя. :)

alexa1990
04-11-2010, 23:44
И не психиатър, а психотерапевт е израза в случея
Психотерапевт е ако го мисля сериозно и психиатър, ако искам да покажа, че съм "полудял" по нея :) Темата не е "Правопис и правоговор", но щом ще се поправяме - пише се "случАя", а не "случЕя" ;)