PDA

View Full Version : Зачервено гърло



silvana95
04-07-2010, 14:28
много ми е зачервено гърлото и просто незнам какво да правя .Опитах всичко от смучаши бонбони от аптеката до домашни билки . И немога да преглъщам и затова не се храня много ашук това води до отпадналост и по цели нощи не мога да спяя :(

Липсва описателно заглавие!
kalpazanka

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 14:34
Има постоянно някакви грипчета. Спокойно. Но все пак отивай на лекар, да те прегледат, може и гнойна ангина да имаш, може да прерастне в бронхит. Така че, отивай за всеки случай. :)

L0ST
04-07-2010, 14:38
Колко време продължава? Биопарокс имаш ли (лекарство е)?

Бягай на лекар, ако няколко дена не е минало, че тея работи слизат надолу към дробовете.

Иначе тей като ми скапаха имунната система с антибиотици бях почнал горе-долу сам да се лекувам - фервекси, аспирини, биопарокс (локален антибиотик, който не е толкова вреден като широкоспектърните), стрепсилс и много чай и така...

Но тей акто сега е сезона на пневмонията, недей рискува и отиди на лекар.

bebity92
04-08-2010, 16:38
Може от една болка в гърлото да се превърне в пневмония,за това отиди на лекар.За болката в гърлото ти препоръчвам Стрепсилс Скреж-нови са и са много добри.

pussucetka
04-08-2010, 21:08
. . отивай на лекар, защото много хора познавам същото . . и е някакъв вирус, по-добре не се лекувай сама .. :)

dreamboat
04-12-2010, 12:47
И аз така бях до преди няколко дена. Ако имаш Екозал или Биопарокс пръскай... Ефизол, Трахизан, Ментови бонбони... :) Айде и да се оправяш!... :)