PDA

View Full Version : Не мога да намеря решение



malkataa
04-07-2010, 15:22
Здравейте! Имам един проблем,който не мога да реша. Аз съм момиче на 14. Ще започна с това, че преди около 6 месеца си падах по едно момче,което беше с 5 години по-голямо от мен. Вече всичко свърши отдавна. За тази великденска ваканция си ходих на село,където се събирам с една компания, от която е част и едно момче Н., с което сме преживели доста неща и много се обичахме,но от липса на смелост никога не си го признахме.Може би се питате от къде знам,че ме е обичал? От една моя много добра приятелка,на която той има доверие и беше споделил. Но да я карам по същество.Тази ваканция,когато си отидох и се събрахме вечерта с него доста си поговорихме. По-късно се прибрах вкъщи и когато тръгнах да си лягам видях,че съм получила смс от него, в който ми беше написал, че винаги съм била важна за него и много ме обича. Проблемът е,че сякаш аз все още не съм се отърсила напълно от по-голямото момче,което по-горе споменах и незнам какво да отговоря на Н. , защото не искам да го нараня,но сякаш не съм готова да започна нещо с него. На следващия ден си тръгнах сутринта и не сме се засичали,за да ме попита нещо, но лятото, когато отново си отида незнам какво да му отговоря. Моля ви, помогнете ми!!! :( :(

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 17:32
Старата история, си е стара. Не се връщай назад. :) ЛОшото е, че неможете постоянно да сте заедно с това момче, а само когато си отиваш на село. И аз съм сега така, но аз не харесвам никой от там. 8-) Иначе според мен пробвай с новото, но когато си отиваш лятото. По темата ти разбрах, че не си срамежлива. Признай му, че искаш да изчакате до ляотот, за да може да сте заедно постоянно. Ако те обича истински, ще те изчака. Но не си заслужава да страдаш по Н. Той не те заслужава, вече е минало. :)

malkataa
04-07-2010, 18:58
много ти благодаря за отговора :)