PDA

View Full Version : ЕГ "Пловдив"



waterflame96
04-07-2010, 17:05
Някой знае ли какъв е минималният бал за кандидатстване там? За момче в английска паралелка.

annihilator
06-25-2010, 10:13
31.644 , а аз имам 31.68 :D :D :lol: :lol: Голям съм късметлия

haxh
06-25-2010, 12:39
31.64 мен ме взеха с 32,82 :grin:

ANTIBIOTIKAA
07-01-2010, 15:41
някои случаино да знае какви са униформите на ЕГ'' Пловдив '' и всеки ден ли трябва да се носят ..

:(

danito369
07-01-2010, 15:45
Аз съм там с 32,892 и разбрах , че униформите са някви фишета , ама кво е тва точно ...

BebYlzZz
07-01-2010, 16:51
Аз съм там с 32,892 и разбрах , че униформите са някви фишета , ама кво е тва точно ...

Казват се фишУта :-D Те са за момичетата, а за момчетата са вратовръзки. Фишуто е горе-долу като вратовръзката, обаче е по-широко в долната част, но и от двете страни...тъпо се изказах, но не мога да го обясня 8-)

xxelliexx
07-01-2010, 17:20
мм униформи няма да имамее само това фишу за което BebYlzZz говори ..питах едни приятелки които учат там и те казаха че и него няма да носим постоянно.. само на тържествата и на 15-тии :)


btw някой има ли с немски там?? :oops:

SmilezZz
07-01-2010, 18:24
Абе те не бяха ли въвели някакъв "закон",че униформите трябва да се НОСЯТ всеки ден..Закона беше за цяла България..

anonymous708973
07-01-2010, 18:54
Привет. Нацелихте човека. Аз ще започвам трета година в ЕГ-то - с немски.
Униформи нямаме, това е само мит. Не ги искат дори и на 15-ти и да се надяваме да продължат в същия дух. Единствено зайците са длъжни да ги носят на шествието на 24-ти.

Ако имате въпроси за някой учител, погледнете във форума на гимназията и питайте, ще се радвам да споделя вътрешна информация :wink:

tman
07-02-2010, 08:09
Там съм с немски някой знае ли как се организират паралелките

EsteticLoff
07-02-2010, 08:24
мм униформи няма да имамее само това фишу за което BebYlzZz говори ..питах едни приятелки които учат там и те казаха че и него няма да носим постоянно.. само на тържествата и на 15-тии :)


btw някой има ли с немски там?? :oops:

aз :)

ANTIBIOTIKAA
07-02-2010, 09:36
мм униформи няма да имамее само това фишу за което BebYlzZz говори ..питах едни приятелки които учат там и те казаха че и него няма да носим постоянно.. само на тържествата и на 15-тии :)


btw някой има ли с немски там?? :oops:


аз съм с немски в ЕГ ''Пловдив'' също
:grin:

danito369
07-02-2010, 11:34
И аз съм немски btw . И фушата , фишета , все тая :D Важното е дали се носят всекидневно ...

EsteticLoff
07-02-2010, 12:12
^ Eдвали всеки ден .. абе ще видим :)

xxelliexx
07-02-2010, 13:11
Лол , първо привет от мен.Попаднал си в даскалото , където учителите се опитват да те убедят , че ада не е под земята.И повечето хора са задръстени.Но пък си струва само заради 1 човек да влезеш - Бранимир Филипов.Не питай , след година ше разбереш.Единственото предимство ни е , че сме на една смяна и не носим униформи .

само да попитам Бранимир Филипов не е ли учител в Ег"Иван Вазов" (руската) или аз нещо се бъркам :?

__
всичкии които са приети с немски да ми пишат лсс :-)

xxelliexx
07-02-2010, 15:02
Лол , първо привет от мен.Попаднал си в даскалото , където учителите се опитват да те убедят , че ада не е под земята.И повечето хора са задръстени.Но пък си струва само заради 1 човек да влезеш - Бранимир Филипов.Не питай , след година ше разбереш.Единственото предимство ни е , че сме на една смяна и не носим униформи .

само да попитам Бранимир Филипов не е ли учител в Ег"Иван Вазов" (руската) или аз нещо се бъркам :?

__
всичкии които са приети с немски да ми пишат лсс :-)

Добре си информирана ;]


аха щото от това дето си написал/а разбрах че е учител в английската и се зарадвах :-D

ANTIBIOTIKAA
07-02-2010, 20:34
а случайно да има някаква занималня ?
:-o

xxelliexx
07-02-2010, 20:48
а случайно да има някаква занималня ?
:-o

ники за кво ти е занималняя бе 8-)

ANTIBIOTIKAA
07-02-2010, 21:11
еми ако има занималня ще ми е нужна :D

SummerDream
07-02-2010, 21:38
а случайно да има някаква занималня ?
:-o

Няма такива екстри ;д От езиковите само френската има, и то пожелание..

xxelliexx
07-02-2010, 21:50
еми ако има занималня ще ми е нужна :D

абе ний сме генийчета кви занимални кви пет лева :D а пък и виж че SummerDream вика че няма :)

danito369
07-03-2010, 05:04
Ъмм не ? Благодари ми , че като председател на даскалото успях да убедя гадния елф , който се явява и директора , само при специални мероприятия да се носят.А иначе и аз обичам се издокарвам в риза и вратовръзка на 15 ;]

Брао бе човек ! Заобичах те ! :D

dan23
07-03-2010, 06:56
а случайно да има някаква занималня ?
:-o

Няма такива екстри ;д От езиковите само френската има, и то пожелание..Е тогава защо в общежитието ни има занималня ? аз доколкото знам в английската има и то първата година е задължително

xxelliexx
07-03-2010, 09:51
еми ако има занималня ще ми е нужна :D

абе ний сме генийчета кви занимални кви пет лева :D а пък и виж че SummerDream вика че няма :)

Тя Мина говори от собствен опит за занимални ; Д . Но иначе нашето даскало е готино ;] - , има прилични хора , як интериор , запомнящи се лафове на даскали ; Д

п.с.Бахти фала . Явно съм по-пиян отколкото си мислех. Аз съм председател на Иван Вазов, а не Пловдив :Д. И сте на 2 смени..почти всичко , което казах е за моето даскало ;Д


усетих се още когато каза за Бранимир Филипов :D ама ще се напраим че не сме го забелязали това :-D

SummerDream
07-03-2010, 13:58
а случайно да има някаква занималня ?
:-o

Няма такива екстри ;д От езиковите само френската има, и то пожелание..Е тогава защо в общежитието ни има занималня ? аз доколкото знам в английската има и то първата година е задължително

Ако става въпрос за тва, в общежитието на всеки етаж има занималня и не е задължително да е предназначена точно за вас ;д Доколкото аз се осведомих преди малко-в седмицата имате един път занималня, която е 2-3 часа и не е задължителна д;

ANTIBIOTIKAA
07-03-2010, 16:30
ами имам още един въпрос а какви са смените там .. и англйските паралки в различна смяна ли са с немските ..
:)

SummerDream
07-03-2010, 16:34
Мне, 8-мите класове са само една смяна-1-ва..

BebYlzZz
07-03-2010, 17:19
след тва знам, че 9 и 11 клас са заедно в една смяна, а в другата смяна са 10 и 12 клас :)

dan23
07-03-2010, 17:54
а случайно да има някаква занималня ?
:-o

Няма такива екстри ;д От езиковите само френската има, и то пожелание..Е тогава защо в общежитието ни има занималня ? аз доколкото знам в английската има и то първата година е задължително

Ако става въпрос за тва, в общежитието на всеки етаж има занималня и не е задължително да е предназначена точно за вас ;д Доколкото аз се осведомих преди малко-в седмицата имате един път занималня, която е 2-3 часа и не е задължителна д;Щом е в общежитието на училището за кои да е предназначена..

SummerDream
07-03-2010, 20:49
а случайно да има някаква занималня ?
:-o

Няма такива екстри ;д От езиковите само френската има, и то пожелание..Е тогава защо в общежитието ни има занималня ? аз доколкото знам в английската има и то първата година е задължително

Ако става въпрос за тва, в общежитието на всеки етаж има занималня и не е задължително да е предназначена точно за вас ;д Доколкото аз се осведомих преди малко-в седмицата имате един път занималня, която е 2-3 часа и не е задължителна д;Щом е в общежитието на училището за кои да е предназначена..

Например за хората, които сме на общежитие ?!

danito369
07-04-2010, 10:54
Ъмм не ? Благодари ми , че като председател на даскалото успях да убедя гадния елф , който се явява и директора , само при специални мероприятия да се носят.А иначе и аз обичам се издокарвам в риза и вратовръзка на 15 ;]

Брао бе човек ! Заобичах те ! :D

Мани мани , гати обърквацията ; Д. И мразя гадното ви даскало..бихте ни на волей ; Д

О щом мен ме е нямало , нищо не си видял :D Бз :D

Blondityy
07-09-2010, 11:27
:grin:

Blondityy
07-09-2010, 11:30
хора, доколкото аз знам занималня си има за немския - в у-ще се учи немски 9 часа/седмица, а в занималнята - 15ч/седм. :?

TenderRebel
07-09-2010, 11:47
Сега ще съм 10 клас в ЕГ-то и мога да ви кажа че занимални няма.Освен ако не сте в Панса-там има, но мисля че не е задължително. Няма значение дали сте с немски или английски-всички в осми клас учите по 19 часа от езика . След това вече през другите години си учите по 6 часа от основния език и по 3 или 4 от втория език. Даскалото е яко ... много е важно при кой учител ще се паднеш след осми клас... но всички изискват много и искат яко учене. Но не е кой знае колко трудно и не е нужно да се скъсваш от учене за да си изкарваш оценките. :)

waterflame96
07-09-2010, 19:47
Чета, чета из форума, гледам си моя ник и съм забравил, че аз съм почнал темата, тя 3 страници набрала. :D
Anyway, аз съм с немски и съм в общежитие. Дано не са някви волски усилия, че... 8-)
А на занималня не ми се ходи, освен ако не ми трябва, а в тва се съмнявам.
Иначе... четох из форума на училището, че учителите що-годе биват. Тия в немските паралелки били малко гадни(че как, ама разбира се! Защо пък трябва да ни е лесно... :( ) Както и да е, някой ако може да изрази мнение(не бивши седмокласници) по тоя въпрос, че направо си се представям как решавам тест по биология на немски в 9 клас... ъ, никак. :D

EsteticLoff
07-10-2010, 09:39
аз съм с немски и съм в общежитие. Дано не са някви волски усилия, че... 8-)
:D

И аз съм с немски. Пиши на ЛС да се запознаем. :)

merii_poo
06-14-2012, 12:55
Някой може ли да ми каже ЕГ"Пловдив" коя смяна са сега до 30 юни 9,10,11 клас ? Мерси предварително :)

merii_poo
06-14-2012, 12:58
:) :) :) :)

ohmygody
06-19-2012, 11:42
Господ да ме пази,ако влезна там.Не бих искала да ми късат задника от учене..