PDA

View Full Version : Какво да направя



rymito
04-07-2010, 17:31
Ходя с едно момче вече 7 месеца...попринцип нз как да ви го обесня..той не се друса в смисъл да си бие инжекций и такива...ноо пие хапчета но не всеки ден и така..когато се почувства тъжен мисля...защото като сме добре не пие,а като се скараме винаги пие и от тях не мисли за нищо..Издаржал е месеце без да ги пие ама пак идва момента когато пак ще ги вземи..мн пати сам го заплашвала,че при следващия пат ще скасаме,но той сякаш нарочно го прави и при най-малкия проблем ги пие..мислите ли,че е престрастен и мога ли да го откажа от тези хапчета или направо да късам с него..обичам го и той мене и го показва.......но си имаме някой др проблеми,който мн пречат да бъдям щасливи...

YouDontKnowMe
04-07-2010, 17:37
Докладвай го на родителниците му.
Лигльо.

YouMakeMeSmile
04-07-2010, 17:40
Наистина е добре да говориш с родителите му, някси е разлигавен.. във всяка връзка понякога има караници, не е нужно да прибягва към лекарства.. може би е малко слабохарактерен и има нужда от по- силно подкрепа от твоя страна, за да не ги взима.. но недей да го оставяш, нещата ще станат по- зле, а и щом се обичате, няма смисъл от раздяла. ако го обичаш наистина- помогни му..

Lincheto
04-07-2010, 17:41
Амфети ли взима?

rymito
04-07-2010, 17:43
мии и да кажа...той отдавна сам се оправя,нищо не могат да направят те... :-o :-o :-o :-o :-o :cry: :cry: :cry: :cry: нз кво да прая обичам го,но ако пропада нейскам и аз да пропадна с него...

rymito
04-07-2010, 17:59
не...не амфети...някви хапчета,който като ги вземеш в по-голямо кооличество имат странно влияние...той мн пати ми е казвал,че го прави защото като се скараме или скасаме мисли постоянно за това и му е мн мъчно,а като ги земи забравя..и му дават спокойствие..касала съм с него и с дни се друса по тоя начин :-x :-x :-x

YouDontKnowMe
04-07-2010, 18:03
не...не амфети...някви хапчета,който като ги вземеш в по-голямо кооличество имат странно влияние...той мн пати ми е казвал,че го прави защото като се скараме или скасаме мисли постоянно за това и му е мн мъчно,а като ги земи забравя..и му дават спокойствие..касала съм с него и с дни се друса по тоя начин :-x :-x :-x
Има ли 18?

Lincheto
04-07-2010, 18:15
Ъъ.. и при най-малкия проблем ги взима?

Щом го обичаш,значи нямаш мерак да се разделяте.
Бъди до него и му дай да разбере, че един вид ти ще му помогнеш с проблемите, а не някакви си хапчета.

rymito
04-07-2010, 18:21
не няма 18..но имайте предвид,че майка му ваобще не се грижи за него..тя е от тези майки,който го е оставила на живота...и може да е сам,но всъшност е мн добар..!

YouDontKnowMe
04-07-2010, 18:32
не няма 18..но имайте предвид,че майка му ваобще не се грижи за него..тя е от тези майки,който го е оставила на живота...и може да е сам,но всъшност е мн добар..!
Ами, значи тежестта пада върху теб . Обясни му , че това е вредно. Втълпи му в тиквата, че ако продължава може да се убие. Кажи му, че трябва да се срамува от себе си - как може да е толкова слаб, нали той е мъж , той трябва да е силен , а не ти да се грижиш за него.
Кажи му , че е детско при всеки проблем да опира на хапчетата.
Засегни го на тази тема.

fenastz
04-07-2010, 18:34
Заеби го. Нека мре, слабото копеле.

Pa3yMeH
04-07-2010, 19:09
Наистина е добре да говориш с родителите му, някси е разлигавен.. във всяка връзка понякога има караници, не е нужно да прибягва към лекарства.. може би е малко слабохарактерен и има нужда от по- силно подкрепа от твоя страна, за да не ги взима.. но недей да го оставяш, нещата ще станат по- зле, а и щом се обичате, няма смисъл от раздяла. ако го обичаш наистина- помогни му..

+ Само аз ли открих доста грешки или ми се привижда :-o ( Имам предвид в началния пост )

CuJLu
04-07-2010, 19:16
И аз съм на мнение, че родителите му трябва да знаят :-o само не разбрах какви са тия хапчета :(

mishanavolley
04-07-2010, 19:34
ами щом момичето казва че са го оставили на съдбата.Незнам какво да ти кажа защото ако тругнеш да му обясняваш че не трябва да ги пие може пак да се скарате и той нарочно да изпие още по голямо количество ... а приятелите му знаят ли за тези хапчета ?

sweetchef
04-07-2010, 19:48
Ако наистина те обича ще ги махне :) накарай го да избира или хапчетата или теб :)

DarknessAngel
04-07-2010, 20:17
Да му имам и "оправянето в живота" на пича. 8-)
Сега сериозно - не можеш да го откажеш . Трябва сам да поиска ... ти можеш само да си наблизо. Нооо не е лесна задача. Помисли дали си струва. :?