PDA

View Full Version : немога вече..все едно съм разбита ;(



danibebi
04-07-2010, 17:50
Ето я и поредната ми тема,знам,че много от темите са мои и все с различен проблем,но....не издържам вече.Значии ние в група от 5 момичета,но това няма значение.Чувствам се ужасно заради всичките подигравки заради походката ми (защото походката ми е лоша) и то от фр.може и да се бъзикат ама ддза и не всички подигравки са заради походката само..имам чувството,че никой не ме иска..незнам дали подигравките са на бъзик,но ми е писнало.Не издържам вече.Просто исках да споделя.Мерси на всички решили да го прочетат до края.Имам чувството,че всичко е ужасно,лош период направо. :cry: :cry:

kikicata
04-07-2010, 17:55
Какво ти има в походката?

ecstazy
04-07-2010, 17:56
Защо не поговориш с тях. Ако не те разберат как се чустваш, че ти е неприятно и гадно, когато ти пускат ''шеги'' на тая тема, почни и ти с лошо. Първо почни и ти да пускаш леки "шеги" за техен недостатък и после почни с по-сериозни. Не знам... но изобщо не си длъжна да ги търпиш. А ти изобщо говорила ли си с тях? :-o

SmileyFace
04-07-2010, 17:57
Ако подигравките са нонстоп то тогава кви приятелки са те?! :-o
По начина по който описваш проблема си нито те имат уважение към теб,нито ти самочувствие че да им се опълчиш по някакъв начин [!]
Според мен е най-добре да си намериш нови приятели и да заслужиш едно наистина по-добро отношение към теб...

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 17:57
Дани, какво ти пука какво мислят?! Няма да се променяш, заради тях я. Знам, че са ти приятелки и с тях излизаш, но ако поне малко им пукаше за тях, нямаше така да те комплексират. Не си мисли, че не те искат или някакви такива. Времето ще покаже. Стига си си мислила такива работи.

danibebi
04-07-2010, 17:59
Все още не съм.Походката ми е малко шантава,така да се каже.Но понякога имам чувството,че се деля от тях.Незнам.Просто се чувствам зле.Но не е само заради походката,все могат да измислят на какво да се смеят. :x :x Омръзна ми.

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 18:01
Еми стига са те тъпкали и те.. ако им пукаше, щяха да помислят малко как се чустваш. Не си заслужава, не се променяй. Излизай с тях, но си намери и други приятели. Нека се осъзнаят малко.

L0ST
04-07-2010, 18:04
Ох, ами деца сме все пак. В моята компания постоянно се закачаме и "подиграваме" на нас си, но смея да твърдя, че всички имаме чувство за хумор и всичко се приема на шега. От мен най много някой да получи ритник :D ... Така, че не го приемай навътре - да влиза през едното ухо и да излиза през другото :D

Горе главата и така..

danibebi
04-07-2010, 18:04
Ако подигравките са нонстоп то тогава кви приятелки са те?! :-o
По начина по който описваш проблема си нито те имат уважение към теб,нито ти самочувствие че да им се опълчиш по някакъв начин [!]
Според мен е най-добре да си намериш нови приятели и да заслужиш едно наистина по-добро отношение към теб...

не са нонстоп,но са доста често.

Forest_girl
04-07-2010, 18:25
А те знаят ли, че не ти е приятно? Ако не знаят им кажи, може да се променят, ако не са знаели, че това те засяга, а ако не го направят значи просто не са ти истински приятелки! :)

danibebi
04-07-2010, 18:29
А те знаят ли, че не ти е приятно? Ако не знаят им кажи, може да се променят, ако не са знаели, че това те засяга, а ако не го направят значи просто не са ти истински приятелки! :)

да знаят,даже една фр.веднъж я попитах `защо го правиш,като знаеш,че ми е гадно? и тя `за забавление и знаеш,че е бъзик.Ок,дори мисля,че след като поговорих с нея за това лигавене (защото тя само се лигавеше и ме дразнеше) вече има промяна :) но какво да им кажа на другите за подигравките,незнам.

CrAzYanDlaZy
04-07-2010, 18:29
Потърси си компания, която да те уважава. ;)

KpucmuHa
04-07-2010, 18:38
зарежи ги

Forest_girl
04-07-2010, 18:38
А те знаят ли, че не ти е приятно? Ако не знаят им кажи, може да се променят, ако не са знаели, че това те засяга, а ако не го направят значи просто не са ти истински приятелки! :)

да знаят,даже една фр.веднъж я попитах `защо го правиш,като знаеш,че ми е гадно? и тя `за забавление и знаеш,че е бъзик.Ок,дори мисля,че след като поговорих с нея за това лигавене (защото тя само се лигавеше и ме дразнеше) вече има промяна :) но какво да им кажа на другите за подигравките,незнам.
Ето, щом има промяна при нея, може би ще стане и с другите. Ако наистина държат на теб ще си променят отношението. Кажи им най-приятелски, че това те наранява, мисля, че ще те разберат. :)
Успех!

Wits
04-07-2010, 18:40
Потърси си компания, която да те уважава. ;)

и така интернет се появи

danibebi
04-07-2010, 19:06
зарежи ги

да,ще ги зарежа и после с кой ще излизам? :?

nefchi_bs
04-07-2010, 19:12
зарежи ги

да,ще ги зарежа и после с кой ще излизам? :?

По-добре сама,отколкото с такива хора..Не трябва да им лазиш в караката и да им лижеш гъзовете,за да имаш приятели...Зарежи ги ако им пука за теб няма да те оставят ..

elitoinlove
04-07-2010, 19:30
Аз имам същия проблем. Наистина е много обидно някой постоянно да се бъзика с теб, но... Нали знаеш почеркът и походката на човек
не се променят. Примири се с жестоката истина и не им обръщай внимание на другите критици... Едва ли приятелчетата ти са съвършени

ThePowerOfLove
04-07-2010, 20:43
И ние в компанията се шегуваме, но никой не се обижда. Аз правя коментари за тях, те за мен, става весело, къв е проблема? :) Важното е да не го приемаш лично, а наистина като шега,защото предполагам си е шега ;)

ecstazy
04-07-2010, 20:52
Аз пък не мисля че е шега. Или ако е шега, казала им е вече веднъж..втори път.. и те не спират. Поговори сериозно с тях, намери някакъв начин да им кажеш нещата така, че да разберат веднъж за винаги, че изобщо не ти е приятно да се бъзикат така с тебе. Разбирам те, че не можеш да ги зарежеш, защото няма с кого да излизаш. Но те те съсипват психически. Ако след разговора няма резултат и решиш че си готова да го търпиш това занапред, направи го. Имам чуството,че ако аз бях на твое място, също не бих ги зарязала. Желая ти успех.. :) междодругото, моето мнение за теб е, че си супер свестен човек и страхотна приятелка. Тези твои приятелки много грешат с тебе, че правят така. Мисля, че са в риск да те загубят, и ако стане така, ще загубят много .. 8-)

MaGuSs
04-07-2010, 21:15
Защо не поговориш с тях. Ако не те разберат как се чустваш, че ти е неприятно и гадно, когато ти пускат ''шеги'' на тая тема, почни и ти с лошо. Първо почни и ти да пускаш леки "шеги" за техен недостатък и после почни с по-сериозни. Не знам... но изобщо не си длъжна да ги търпиш. А ти изобщо говорила ли си с тях? :-o

Най-голямата грешка е да отвърне на техния "удър"/ако мога така да се изразя/а ако почне да говори ,както ги знам сегашните ,едва ли ще я чуят и разберът.Отдели се за малко от тях.Ще им домъчнееш и тогава може да се осетят и да спрът да се подиграват с теб.Намери си някакво друго занимание.Някаде за около 1 седмица ги отбягвай.Аз това съм го правил с 1 месец и наистина има ефект .Поне при моито приятели.Спряха да се та*акът с мен.Погледнаха ме по друг начин... и сега нямам проблеми...

danibebi
04-08-2010, 08:33
Аз пък не мисля че е шега. Или ако е шега, казала им е вече веднъж..втори път.. и те не спират. Поговори сериозно с тях, намери някакъв начин да им кажеш нещата така, че да разберат веднъж за винаги, че изобщо не ти е приятно да се бъзикат така с тебе. Разбирам те, че не можеш да ги зарежеш, защото няма с кого да излизаш. Но те те съсипват психически. Ако след разговора няма резултат и решиш че си готова да го търпиш това занапред, направи го. Имам чуството,че ако аз бях на твое място, също не бих ги зарязала. Желая ти успех.. :) междодругото, моето мнение за теб е, че си супер свестен човек и страхотна приятелка. Тези твои приятелки много грешат с тебе, че правят така. Мисля, че са в риск да те загубят, и ако стане така, ще загубят много .. 8-)

мерси многу :-) и ти ми изглеждаш страхотен човек :) ще се радвам да се запознаем :)

ecstazy
04-08-2010, 10:16
Аз пък не мисля че е шега. Или ако е шега, казала им е вече веднъж..втори път.. и те не спират. Поговори сериозно с тях, намери някакъв начин да им кажеш нещата така, че да разберат веднъж за винаги, че изобщо не ти е приятно да се бъзикат така с тебе. Разбирам те, че не можеш да ги зарежеш, защото няма с кого да излизаш. Но те те съсипват психически. Ако след разговора няма резултат и решиш че си готова да го търпиш това занапред, направи го. Имам чуството,че ако аз бях на твое място, също не бих ги зарязала. Желая ти успех.. :) междодругото, моето мнение за теб е, че си супер свестен човек и страхотна приятелка. Тези твои приятелки много грешат с тебе, че правят така. Мисля, че са в риск да те загубят, и ако стане така, ще загубят много .. 8-)

мерси многу :-) и ти ми изглеждаш страхотен човек :) ще се радвам да се запознаем :) 8-)

KpucmuHa
04-08-2010, 10:22
зарежи ги

да,ще ги зарежа и после с кой ще излизам? :?
хем те боли, хем те сърби...

danibebi
04-08-2010, 10:42
Аз пък не мисля че е шега. Или ако е шега, казала им е вече веднъж..втори път.. и те не спират. Поговори сериозно с тях, намери някакъв начин да им кажеш нещата така, че да разберат веднъж за винаги, че изобщо не ти е приятно да се бъзикат така с тебе. Разбирам те, че не можеш да ги зарежеш, защото няма с кого да излизаш. Но те те съсипват психически. Ако след разговора няма резултат и решиш че си готова да го търпиш това занапред, направи го. Имам чуството,че ако аз бях на твое място, също не бих ги зарязала. Желая ти успех.. :) междодругото, моето мнение за теб е, че си супер свестен човек и страхотна приятелка. Тези твои приятелки много грешат с тебе, че правят така. Мисля, че са в риск да те загубят, и ако стане така, ще загубят много .. 8-)

мерси многу :-) и ти ми изглеждаш страхотен човек :) ще се радвам да се запознаем :) 8-)

:lol:

uBuTo
04-08-2010, 15:06
А защо си със тия момичета след като ти се подиграват? Те не са ти приятелки! :?

ecstazy
04-08-2010, 15:12
А защо си със тия момичета след като ти се подиграват? Те не са ти приятелки! :? Ами защото ако ги заебе, няма с кого да излиза и ще си стои вкъщи .. :(

uBuTo
04-08-2010, 15:14
А защо си със тия момичета след като ти се подиграват? Те не са ти приятелки! :? Ами защото ако ги заебе, няма с кого да излиза и ще си стои вкъщи .. :(
Е как така? Толкова ли е трудно да си намери стойностни приятели? Нали знаеш какво са казали хората - По-добре сам, от колкото я лоша компания ;)

ecstazy
04-08-2010, 15:23
Ами не знам. Както тя си реши. Аз по това дето са казали хората си стоях една година вкъщи и бях много зле. Цял ден на компа, нямаше с кого да излизам.. ужас само като се сетя и ми става лошо.. А сега съм в няква безизходица. Излизам с едно момиче, но няма какво да правим. Явно си омръзнахме или незнам. Като ми стане тъпо само си повтарям "не съм пред компа.. не съм пред компа.." Адски тъпо бе взе да ми писва ](*,) И аз много лесно мога да го кажа това 'ми намери си стойностни приятели'.. Откакто се помня ги търся и още не съм ги намерила.. шанс :)

uBuTo
04-08-2010, 15:24
Ами не знам. Както тя си реши. Аз по това дето са казали хората си стоях една година вкъщи и бях много зле. Цял ден на компа, нямаше с кого да излизам.. ужас само като се сетя и ми става лошо.. А сега съм в няква безизходица. Излизам с едно момиче, но няма какво да правим. Явно си омръзнахме или незнам. Като ми стане тъпо само си повтарям "не съм пред компа.. не съм пред компа.." Адски тъпо бе взе да ми писва ](*,) И аз много лесно мога да го кажа това 'ми намери си стойностни приятели'.. Откакто се помня ги търся и още не съм ги намерила.. шанс :)
Ами моите съжаления! :) И аз съм си стояла ей така в къщи два месеца, ама си намерих приятели с които си заслужава да съм, такач че... :)

danibebi
04-08-2010, 17:28
Еми компанията ми не е лоша.Просто като се лигавят ии така става.Иначе има и свестни момичета,които ще ме разберат. :)

FairyTales
04-08-2010, 17:45
Щом си позволяват , значи си мълчиш.Кажи им че преминават границата ...ако са достатъчно умни ще се досетят.Успех!