PDA

View Full Version : Как да си имаш гадже като всички момичета си имат гаджета?



ivan_realmadrid
04-07-2010, 20:33
Как да си имаш гадже като всички момичета си имат гаджета или пък не те харесали или не става нещо между вас не си съвпадате все има нещо. Ко праим?!

AnzaRe
04-07-2010, 20:35
Който търси намира....

valdesbg
04-07-2010, 20:40
Не ти ли писна да мрънкаш?

Докато го правиш - момиче няма да видиш.

DarknessAngel
04-07-2010, 20:44
Ъм ... има. Въпроса е доколко търсиш. :lol:

onestar
04-07-2010, 21:14
Как да си имаш гадже като всички момичета си имат гаджета или пък не те харесали или не става нещо между вас не си съвпадате все има нещо. Ко праим?!
Търсиш. Чакаш. Търпиш. :wink:

Rounder
04-07-2010, 21:19
търсенето му е майката....няма кой да ти я даде ей така :)

elsy
04-07-2010, 21:26
Тоя па сички... :lol: Даже на практика не е възможно :lol:

MaGuSs
04-07-2010, 21:29
Имам си достатъчно проблеми.Не мисля да добавя още един в списъка.Но да ,хормоните ми скачат и трудно ги поддържам на тази възраст.Заглеждам се тук там ,но ме е срам.С това бирено коремче накъде?? Мисля да почвам фитнес ... :lol: :lol:

SemperFidelis
04-07-2010, 21:34
Доказано е, че жените са повече от мъжете...
Сега при теб защо така се получава сам си отговори.

iceMiss
04-07-2010, 21:40
Доказано е, че жените са повече от мъжете...
Сега при теб защо така се получава сам си отговори.

ХаХ, :D ето защо аз не намирам нищо интересно около мен! :? :D

ivan_realmadrid
04-08-2010, 14:13
Не ти ли писна да мрънкаш?

Докато го правиш - момиче няма да видиш.

САмо питам ко има толкоз аиде КЛЮЧ еее то човек да не пусне тема! :x

justonegirlwithonehope
04-08-2010, 15:13
Ти болен ли си ? Всички момичета имали гаджета, съжелявам, че ще те разочаровам, но не всички имат.Не ти обръщали внимание, ами като не знаеш как да ги впечатлиш как да ти обърнат ? Вместо да пускаш тъпи теми вземи се поогледай малко. :)

Eclipsercho
04-08-2010, 15:23
Който търси намира....

За всеки влак си има пътник.

Отговаряне на теми с просто клише не е много интересно. :?

За автора: Объркал си рейса пич. Винаги има свободни момичета, към които да се насочиш. Отделен е проблема с външния вид и (липсата) на опит/истинско желание да се опиташ да се харесаш на някое момиче.

Имам странното чувство, че си опитал с една, отрязала те е, и сега ни плачеш тук, че всички са такива. Общите знаменатели не са хубаво нещо. Просто се отпусни, не мисли непрекъснато за това, че нямаш човек до себе си и рано или късно ще се запознаеш с момичето, което наистина може да ти бъде пълноценна половинка.

В края на краищата, какво би предпочел? Да имаш връзка с всяко едно момиче, което ти допадне малко за по една седмица или да изчакаш малко по-дълъг период и да намериш човека, с който да си заедно за много много много по-дълго време просто защото си допадате и чувствата ви са взаимни? :)

tanch3t093
04-08-2010, 15:27
Който търси намира....

sweetyytweety
04-08-2010, 15:36
Как да си имаш гадже като всички момичета си имат гаджета или пък не те харесали или не става нещо между вас не си съвпадате все има нещо. Ко праим?!

все някога някоя ще те хареса не се безпокой :) :) ааа ама ти си на 21 :? и тука на нас се оплакваш извинявай ама си много зле голям човек станал..

DqVoLsKoJeLaNiE
04-08-2010, 16:23
Ще си намериш гадже...,ако вместо да пускаш теми във форума не излезеш навън и да я потърсиш :)

golqmumnik
04-08-2010, 17:33
Ко праим?!
Гледаме Trainspotting и купуваме своята доза хероин, майна. 8)

Gr0zDan0v
04-08-2010, 18:27
споко за всеки влак си има пътници-любимата ми фраза ;)

sladkish_14
04-08-2010, 18:31
И как така всички момичета си имат гаджета > ?
Всички, по които ти се заглеждаш явно. За всеки влак си има пътници, чак ми става интересно защо всички са луднали на тема 'любов' и всички искат да си имат приятелки/приятели :neutral:
Модерно ли стана ..

ivan_realmadrid
04-08-2010, 20:13
За всеки влак си има пътник.

Отговаряне на теми с просто клише не е много интересно. :?

За автора: Объркал си рейса пич. Винаги има свободни момичета, към които да се насочиш. Отделен е проблема с външния вид и (липсата) на опит/истинско желание да се опиташ да се харесаш на някое момиче.

Имам странното чувство, че си опитал с една, отрязала те е, и сега ни плачеш тук, че всички са такива. Общите знаменатели не са хубаво нещо. Просто се отпусни, не мисли непрекъснато за това, че нямаш човек до себе си и рано или късно ще се запознаеш с момичето, което наистина може да ти бъде пълноценна половинка.

В края на краищата, какво би предпочел? Да имаш връзка с всяко едно момиче, което ти допадне малко за по една седмица или да изчакаш малко по-дълъг период и да намериш човека, с който да си заедно за много много много по-дълго време просто защото си допадате и чувствата ви са взаимни? :)[/quote]

Ти си объркал нещо пич. Колко момичета съм срещнал допадами си тва онова и накрая оп тя си имала гадже. Отпускал съм се и не мисля за това и ко ще стане живота продължава. И накрая всеки за всеки влак си има пътници тва съм го чувал хиляди пъти.

ivan_realmadrid
04-08-2010, 20:14
Как да си имаш гадже като всички момичета си имат гаджета или пък не те харесали или не става нещо между вас не си съвпадате все има нещо. Ко праим?!

все някога някоя ще те хареса не се безпокой :) :) ааа ама ти си на 21 :? и тука на нас се оплакваш извинявай ама си много зле голям човек станал..

Много голям човек съм бе въи ко ши праим на 21 и нямам гадже и съм мн зле ми аз знамм хора са нямали и на 23 чак имат.

ivan_realmadrid
04-08-2010, 20:15
Ае стига с тъпи коментари щото почвате да затъпявате вие вече КЛЮЧ :D :P

amk933
04-08-2010, 20:20
Ключ по желание на автора.