PDA

View Full Version : Как да задържим 1 момче



MissMalibu
04-07-2010, 20:58
Ако искам да задържа момчето с което ходя,но не върви,какво трябва да правя?Споделете вашите тактики и начини които прилагате.

YouDontKnowMe
04-07-2010, 21:01
Кое не върви?

Ами , аз нямам тактика. Ако не му изнася това което правя- знае пътя , у лево.
Интересно, не ми се налагало да задържам някого. Гледам да съм от другата страна 8-)

valdesbg
04-07-2010, 21:01
Не му пускаш, познах ли? :)

Или езика ти не е достатъчно палав?

Номера с блузката не минава ли вече?

filmimilmi
04-07-2010, 21:03
Истината понякога е неудобна, но с нищо не можеш да го задържиш ако той не те желае или ако не му пускаш.

MissMalibu
04-07-2010, 21:11
е пускам му :razz: но не е въпроса в това ами... аз не съм единственото момиче на света,винаги може да си намери друга,как да стана такава за него,да си е само мой ...как може да засили чувствата си явно не можете да ме разберете не мога да го обесня като хората :-D

Rounder
04-07-2010, 21:18
Ние те разбираме,ама ти маи нещо много си вярваш.
Аз ще ти кажа от момчешка гледна точка,ако не те харесвам просто ти бия шута и си търся друга която ще ми пасва,щото много рядко с години не си писват един на друг.А като си писнете,почват се скандали,караници за най-малкото и глупаво нещо и така.. :)
Тоест,той като не иска да остане ти няма как да го задържиш

valdesbg
04-07-2010, 21:19
Разбираме те.

Задай си въпроса сериозно алп искаш да получиш сериозен отговор. В противен случай - полезен, точен и верен отговор вече ти се даде.

А и спри с кифленските цитати.

xPafx
04-07-2010, 21:30
Дай му секс или най-малкото му духай.

MaGuSs
04-07-2010, 21:33
Дай му секс или най-малкото му духай.

Хаха :D Това е най-трудната част.Емм виж.Заинтересовай се какво обича да прави и го правете заедно/ако се стигне до секс и го харесваш може да му дадеш само ако си сигурна ,че той наистина те харесва и най-важната думичка ОБИЧА !!!/

xPafx
04-07-2010, 21:35
Ква обича,кви пет лева,ако съдя по интелектуалния багаж на авторката,съдейки по темата,тя или половинката й едва ли могат да дефинират,а камоли да изпитат любов.Така де,за който не ме е разбрай,сигурно е пикла на не повече от 13-14 :)

YouMakeMeSmile
04-07-2010, 21:41
тая тема ме тушира :lol:

MissMalibu
04-07-2010, 21:47
Пфф ами не съм на 14 ако това ще ви разочарова :) Ако ме иска,но има други пречки като караници,еднообразие,пробл еми и това е причината в 1 момент да поиска се разделим.Толкова ли е трудно да бъдете сериозни без вечните ебавки и обиди? Като гледам някои от коментарите май има доста на по 13/14 години,просто помолих за съвет,ако искате да споделите-направете го,ако не-здраве да е,но поне не пишете безсмислени коментари с цел подигравка ! :?

xPafx
04-07-2010, 21:49
Айде мацо успокой са.Разбархме,че си дърта,не се ядосвай,че бръчки щи се явят,ако нямаш вече. :oops: :-)

valdesbg
04-07-2010, 21:51
Задай си въпроса сериозно алп искаш да получиш сериозен отговор. В противен случай - полезен, точен и верен отговор вече ти се даде.

Всичкото това което изброваш е следствие от лош секс + незаинтересованост от единия или и двамата за вашата връзка.

hahavteen
04-07-2010, 22:17
Според мен пък най-важно е да си най-добрата му приятелка И любовницата му. Трябва да може да разчита на теб, да ти се доверява, да знае че може да се обърне към теб за съвет и че винаги ще си на негова страна и ще го подкрепиш. От друга страна трябва да си жената която желае и която е във фантазиите му.
Мисля че просто трябва хората да си пасват а това се усеща още от началото. Не можеш да задържиш насила някой който не иска да остане при теб. Ако караниците са по-чести от хубавите ви моменти заедно то тогава какъв е смисъла от връзката?

Sp1n33r
04-07-2010, 22:45
Разбархме,че си дърта,не се ядосвай,че бръчки щи се явят,ако нямаш вече. :oops: :-)

Тва тууталноуу ме разби
:razz: :razz:

Callisto
04-07-2010, 23:32
Аз мога да ти каза как задържам мойто момче и няма оттърване от него. :D
Имаме адски много общи интереси. От една зодия сме и сме напълно еднакви (начин на мислене, характер, чувства и тн). Ходим на купони заедно, организираме също и у нас. Ходим заедно по заведения, кръчми с приятели, по планини, на къмпинги, на море..винаги си измисляме нещо за правене, с което да се забавляваме било то да караме на рампата в скейт парка, да ме вози в кошничката на колело, да ритаме футбол с великденски яйце или да играем на хокей с ледчета. :) Пълните идиотчета сме и се допълваме един друг. Много се обичаме и непрестанно си го доказваме.
Естествено във всяка една връзка идва времето и на секса. Да правим си го редовно всяка вечер и е страхотен. И двамата много обичаме да експериментираме и трудно бихме си омръзнали. И свирки редовно му правя. Понякога се дразня като се лепне пред компютъра и си казвам " сега или ще му вдигна скандал и ще се скараме или ще му направя свирка и ще си прекараме добре". :D
Много хора казват, че любовта на мъжа минава през стомаха...е аз не мога да готвя, но ДА ЖИВЕЕ ПИЦАРИЯ ДОН ВИТО! :D Точно до нас са и престигат много бързо. Ние се опитвахме 2 пъти да готвим и 2 пъти подпалихме кухнята. :D

Priceless
04-08-2010, 06:38
Щом не знаеш как да задържиш едно момче значи още не си готова за връзка. 8-)

SemperFidelis
04-08-2010, 14:58
Ако искам да задържа момчето с което ходя,но не върви,какво трябва да правя?
Момчето ако не иска да стои при тебе нищо не можеш да направиш...
Тъпа, тъпа - колко да си тъпа?

silky92
04-08-2010, 15:05
Аз мога да ти каза как задържам мойто момче и няма оттърване от него. :D
Имаме адски много общи интереси. От една зодия сме и сме напълно еднакви (начин на мислене, характер, чувства и тн). Ходим на купони заедно, организираме също и у нас. Ходим заедно по заведения, кръчми с приятели, по планини, на къмпинги, на море..винаги си измисляме нещо за правене, с което да се забавляваме било то да караме на рампата в скейт парка, да ме вози в кошничката на колело, да ритаме футбол с великденски яйце или да играем на хокей с ледчета. :) Пълните идиотчета сме и се допълваме един друг. Много се обичаме и непрестанно си го доказваме.
Естествено във всяка една връзка идва времето и на секса. Да правим си го редовно всяка вечер и е страхотен. И двамата много обичаме да експериментираме и трудно бихме си омръзнали. И свирки редовно му правя. Понякога се дразня като се лепне пред компютъра и си казвам " сега или ще му вдигна скандал и ще се скараме или ще му направя свирка и ще си прекараме добре". :D
Много хора казват, че любовта на мъжа минава през стомаха...е аз не мога да готвя, но ДА ЖИВЕЕ ПИЦАРИЯ ДОН ВИТО! :D Точно до нас са и престигат много бързо. Ние се опитвахме 2 пъти да готвим и 2 пъти подпалихме кухнята. :D
Ей този разказ ми оправи деня :lol: :lol: Иначе подкрепям мнението на slun4ice :-D

tanch3t093
04-08-2010, 15:21
Аз мога да ти каза как задържам мойто момче и няма оттърване от него. :D
Имаме адски много общи интереси. От една зодия сме и сме напълно еднакви (начин на мислене, характер, чувства и тн). Ходим на купони заедно, организираме също и у нас. Ходим заедно по заведения, кръчми с приятели, по планини, на къмпинги, на море..винаги си измисляме нещо за правене, с което да се забавляваме било то да караме на рампата в скейт парка, да ме вози в кошничката на колело, да ритаме футбол с великденски яйце или да играем на хокей с ледчета. :) Пълните идиотчета сме и се допълваме един друг. Много се обичаме и непрестанно си го доказваме.
Естествено във всяка една връзка идва времето и на секса. Да правим си го редовно всяка вечер и е страхотен. И двамата много обичаме да експериментираме и трудно бихме си омръзнали. И свирки редовно му правя. Понякога се дразня като се лепне пред компютъра и си казвам " сега или ще му вдигна скандал и ще се скараме или ще му направя свирка и ще си прекараме добре". :D
Много хора казват, че любовта на мъжа минава през стомаха...е аз не мога да готвя, но ДА ЖИВЕЕ ПИЦАРИЯ ДОН ВИТО! :D Точно до нас са и престигат много бързо. Ние се опитвахме 2 пъти да готвим и 2 пъти подпалихме кухнята. :D

Евалата и ние сме същите идиотчета :-D 8-) :D

justonegirlwithonehope
04-08-2010, 15:25
Ако живееш със страха, че рано или късно той ще намери друга и ще те зареже няма да стигнеш до никъде.Вярвай в себе си и във връзката ви.

babyjoinmeindeath
04-08-2010, 15:42
Е такива тактики... то трябва да си ти идва от вътре. Ако си пасвате, ако си прекарвате добре заедно и т.н. едва ли ще ти минава през акъла как да го задържиш. А ако нестава и не върви - просто не върви.

crawler92
04-08-2010, 16:12
Щом не знаеш как да задържиш едно момче значи още не си готова за връзка. 8-)

IndependentGirl
04-08-2010, 17:18
Не можеш да задържиш един човек насила до себе си.. ;]

golqmumnik
04-08-2010, 17:34
Може да му доставяш хероин с намаление(има добавен червен пипер и сода за хляб) 8)