PDA

View Full Version : Проблем с две мом4ета



iliana007
04-07-2010, 21:46
Имах три месечна връзка с едно момче ,но вече не го хар толкова мноого и скъсах с него ,той беше вцепенен и още ме обича :( и ся се говори че е щял да ми предлага но аз вече ходя с друго момче от Гърция и не съм казала на никого ,и как мога да се отърва от него ,не искам да го нараня ,но трябвааааа.Моля ви даваите идеи!!! :) :) :)

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 22:07
Ами направо му го кажи. Безболезнен начин няма. Така или иначе ще го нараниш. По-добре от теб да чуе. Кажи, че си имаш друг, че вече всичко между вас е свършило и да не се връща повече назад в миналото. :)

SmilezZz
04-08-2010, 06:51
Няма такъв начин..Каквото и да правиш - той ще бъде наранен..
Кажи му..Обясни му,че това е било само "временно влечение"..Кажи му,че си имаш друг приятел и че искаш да си с него ((с този от Гърция))

dewadwda
04-09-2010, 02:56
Дай му да разбере,че си обратна.
При мен свърши работа (разбира се,трябваше да използвам и един приятел,за да бъде по-достоверно...но при вас,жените,е по-лесно)

MaGuSs
04-09-2010, 04:38
Дай му да разбере,че си обратна.
При мен свърши работа (разбира се,трябваше да използвам и един приятел,за да бъде по-достоверно...но при вас,жените,е по-лесно)

Да не та е хванала тя с него да се целувате :shock: :shock: :shock:

L0ST
04-09-2010, 12:32
Дай му да разбере,че си обратна.
При мен свърши работа (разбира се,трябваше да използвам и един приятел,за да бъде по-достоверно...но при вас,жените,е по-лесно)


Ужас, не ща и да си представям как сте я накарали да повярва..


Безболезнен начин няма. Кажи му го направо, това според мен е най-доброто решение.

Paramour
04-13-2010, 18:50
Дай му да разбере,че си обратна.
При мен свърши работа (разбира се,трябваше да използвам и един приятел,за да бъде по-достоверно...но при вас,жените,е по-лесно)
АА не искам да го виждам тва :lol: :lol:

По темата: Безболезнен начин няма, както казаха и преди мен. Можеш само да бъдеш малко по-внимателна, но и това не е гаранция за по-добра реакция от негова страна.

Sisi7u
04-13-2010, 19:09
Ами направо му го кажи. Безболезнен начин няма. Така или иначе ще го нараниш. По-добре от теб да чуе. Кажи, че си имаш друг, че вече всичко между вас е свършило и да не се връща повече назад в миналото. :)
+