PDA

View Full Version : Объркан



Amazingskill
04-08-2010, 02:35
От 1 година горе долу живея в чужбина.. Ще си кажете какво пък щом не е в Българиа пак добре - е не е така. Свикнал съм на друг манталитет, държание, изрази етц и немога да си намеря приятели. Естествено, че в у-ще имам псевдо приятели, защото съм по здрав такъв и те движат с мен ама нищо не им разбирам е човече. Не съм излизал навън с приятели откакто съм тука... забивам вече...Градчето е малко - няма много места на които да отидем при евентуално намиране на компания. Свикнал съм мола кино етц тука освен боулинг друго няма, така че и да си намеря приятели кел файда. Мисля това лято да се връщам към България, но се колебая приятелите и не толкова луксозен живот или лукс, но с всичкото това което описах понагоре ( да си стоя само в нас и да садвам още 3-4 години ).Осъзнавам, че тук ще е много по - добре ако взема образование, но не ми пука честно казано :) Айде стига толкоз, че ми се доспа 4:32 сутринта е :D

Съжалявам ако има грешки позабравям българския вече ;д не съм много сигурен дали темата е за тука, но както и да е ! Имах нужда да споделя с някой.

fogdog
04-08-2010, 06:02
В никакъв слуай не се връщай в България! Обучението ти е по-важно. Ми нз ако наистина си чувстваш некомфортно в градчето в което си в момента просто се премести в по-голям град, с мол, кина... и там сигурно по-лесно ще си намериш приятели и по ще има какво да правите, но в никакъв случай не си идвай в България!

WaterLilly
04-08-2010, 06:28
В никакъв слуай не се връщай в България!
:)
Хем ще научиш език, хем ще живееш добре. Потърпи. На много хора им се иска да имат такъв шанс. А и не ми се вярва ако се върнеш старите ти приятели да те чакат с отворени обятия... едва ли ще е същото.

BlackKeys
04-08-2010, 07:08
Това, че няма много места, на които можете да отидете, не трябва да те спира да си търсиш приятели. Само не разбрах искаш да се върнеш в България за постоянн, нали, а не само за лятото? Ако е така, аз не бих се върнала(може би). Ще получиш по-добро образование, а и ти каза, че имаш познати(псевдо приятели). Ако толкова не си намериш компания може да излизаш с тях, щом ти е толкова скучно. А иначе томкова ли няма някой, който да ти допада?

danibebi
04-08-2010, 09:00
Според мен по-добре остани в чужбина.Ако се върнеш в БГ,наистина,едвали ще е същото с приятелите,пък и можеш там да излизаш с познатите ти и да станете приятели.Образованието ти е много важно.Аз на твое място,бих си идвала в БГ само през лятото.

Amazingskill
04-08-2010, 11:17
В никакъв слуай не се връщай в България!
:)
Хем ще научиш език, хем ще живееш добре. Потърпи. На много хора им се иска да имат такъв шанс. А и не ми се вярва ако се върнеш старите ти приятели да те чакат с отворени обятия... едва ли ще е същото.

Аз уж подържам контакт с тях като ги питам все казват ела си :Д Пък и най - малкото ще си намеря нови.Да лятото мислех за постояно да си дойда, но незнам просто :? Писна ми да не разбирам какво ми казват :D Езика го мразя немисля, че искам изобщо да го уча... може би ако беше Англия или Америка бих останал, но Германиа. :o Ами блеккейс в цялото градче няма нито 1 българин, македонец или сърбин и честно казано не ми допадат.Това с преместването в друг град няма как да стане просто :( Мисля, че ще е най - добре да се върна лятото и тогава да реша.

KumchoValcho
04-08-2010, 11:23
Образованието ти е по-важно според мен.

nIkEnCeTy_bE
04-08-2010, 11:28
Ти явно не си запознат релано, в както се превърна България. Наистина се връщай. Незнам дали с труд си заминал, дали ти е пукало. Колкото и да ти е скучно в момента там, просто продължи напред. Остани там, учи, а с времето ще дойдат и приятелите.

uBuTo
04-09-2010, 16:02
В никакъв случай не се връщай в България!
Защо пък да не? Явно не му харесва там! Тук може да е мизерия, може да е анархия, ама така ни харесва на повечето!