PDA

View Full Version : Съвети за момче



fireball121
04-08-2010, 05:03
Здравейте ! Аз съм момче на 15 години и сега ще ви разкажа в какво положение се намирам. Попринцип не съм грозно и противно момче, не ми липсва внимание от момичетата, с много се закачам и флиртувам, но нищо повече не се получава. От няколко месеца си нямам приятелка и сякаш съм забравил какво е това чувство. Просто не ми върви с момичетата. След последната ми връзка имаше 2 момичета (една след друга) които ми привлякоха много силно вниманието, обаче пак не ми провървя. Едната замина за чужбина, а пък другата си хвана гадже. Не съм се ядосвал много...просто забравих за тези двете. И така един ден се ровех във фейсбук и намерих профила на едно момиче от моето даскало...аз съм 8ми клас и не съм в една смяна с останалите класове..и така това момиче ми се стори супер сладко...бях я виждал няколко пъти, но само това..писах и...запознахме се и си говорихме за общи неща...разбрах че е 10 клас и че имаме доста общи познати...общо взето си я харесах...тя не е някое "леко" момиче и определено ми направи впечатление...разбира се аз не и пиша често, за да не ставам досаден. Разликата ни е голяма, но бих искал да я опозная и да опитам нещо с нея...защото най-добрия ми приятел също има гадже на тази възраст (разликата е същата) и определено се обичат...даже тя го ревнува супер много..това ми дава надежди, защотощ в известна степен съм по зрял от връстниците ми...а и съм доста развит...плана ми се състои в това да я поздравя следващия път, когато я видя и да се сближавам с нея малко по малко
п.с. скоро има парти на което съм поканен и може би тя ще е там

моля за съвети и ако може без коментари от рода "Малък пикльо..намери си момиче на твоята възраст"

DaemonBoy
04-08-2010, 06:39
Евала за избора. Хвани си кака да те отрака ;) Ами какви съвети искаш, като ти сам казваш " Ще се сближим лека-полека." Виж сега вземи й там телефона да й го имаш, излезте на кафе, кино и т.н. Проучи тя какво харесва, музика, цветя. Цвете на първа среща прави много добре впечатление ;)

hanovete
04-08-2010, 08:05
ей запази гордостта на мъжа никогиш цвета на първа среща!!!
-жените лесно губят интерес ако те помислят за лесен ...тъй че гледай да поддъжаш интереса нз как но го измисли

DaemonBoy
04-08-2010, 08:15
ей запази гордостта на мъжа никогиш цвета на първа среща!!!
-жените лесно губят интерес ако те помислят за лесен ...тъй че гледай да поддъжаш интереса нз как но го измислиВсеки си има собствен подход ;)

totalmk
04-08-2010, 08:30
защотощ в известна степен съм по зрял от връстниците ми...а и съм доста развит.
как пък го разбра т'ва бе, майка му стара ! :-x

fireball121
04-08-2010, 08:53
еми самооценка..не знам колко е правилна..но общувам с по-големи от мен...тренирам с по-големи от мен...и честно да ти кажа намирам сериозна разлика в мисленето ми и мисленето на повечето ми връстници...а за външността: висок съм 180+ см...и всеки който питам (при запознаване) "На колко ти изглеждам?" ми отговаря 16 или 17

LiRRRa
04-08-2010, 08:57
Нека не те интересува разликата, не е голяма.
Сближи се с нея, може да се получи хубава връзка.
Успех. : ))

DevilWish
04-08-2010, 10:00
Нека не те интересува разликата, не е голяма.
Сближи се с нея, може да се получи хубава връзка.
Успех. : ))
+1 изглеждаш ми достатъчно разумен ;)

DragonSong
04-08-2010, 11:35
защотощ в известна степен съм по зрял от връстниците ми...а и съм доста развит.
как пък го разбра т'ва бе, майка му стара ! :-x

ако мислиш себе си за достатачно голям и другите ще те мислят за такав, такаче пробвай

fireball121
04-08-2010, 17:45
мерси много за отговорите...ще се радвам ако още хора се включат и кажат мнението си :)

Rounder
04-08-2010, 18:03
ми деиствай,и аз много обичам по-големите женски от мен :grin:
просто се сближете още,иии виж дали тя има такива намерения (то ще си проличи) и просто и кажи,аиде успех с каката :)

DarknessAngel
04-08-2010, 19:11
Подхода ти е достатъчно добър и без това. :)
Иначе можеш да се възползваш от партито за физически контакт, но за сериозен разговор не препоръчвам. 8-)

JackSparrow
04-08-2010, 20:09
ми деиствай,и аз много обичам по-големите женски от мен :grin:
просто се сближете още,иии виж дали тя има такива намерения (то ще си проличи) и просто и кажи,аиде успех с каката :)

+1 8)

pussucetka
04-08-2010, 20:38
. . емии ако на купончето се засечете, намерете хубава и подходяща тема, която и на двамата да харесва, усмихвай се, не я питай някакви важни въпроси, а съвсем нормални, които всеки един човек може да сподели . . :-o . . накрая й искай телефона, ако ти го даде я покани на кафе, на разходка, на кино и т.н. . . Успех ! :wink:

areon4o
04-08-2010, 20:50
и аз подкрепям pussucetka само без сериозните разговори на купона :-D

peho
04-08-2010, 20:53
ако си разбрал 4е си по-зрел от останалите докажи и го отиди при нея и и кажи "здр харесвамте ами ти имаш ли чувства кам мен" и от там нататак зависи от отговора :x 8)

yanev4
04-08-2010, 21:48
И сега какво искаш от нас.. ? Давай смело бе човек каквото стане стане.. Риск печели, риск губи! ;)

justonegirlwithonehope
04-08-2010, 22:33
Радвам се, че си решил да изчакаш и да се сприятеляваш с нея плавно, а не от раз.Това е много важно.А и не показвай, че си лесен, да не си помисли, че ходиш с всяка, която свирне.Бъди естествен и просто се остави на времето.За разликата в годините не се притеснявай, има ли любов и желание има и перспектива.Късмет от мен, другото от теб. :P

fireball121
04-09-2010, 17:30
няма да бързам...мисля че ще е добре и да опозная някои от по близките и приятели, за да съм по осведомен...а и освен това след известно време обстоятелствата ще бъдат такива, че ще се виждаме по-често...

justonegirlwithonehope
04-09-2010, 17:35
няма да бързам...мисля че ще е добре и да опозная някои от по близките и приятели, за да съм по осведомен...а и освен това след известно време обстоятелствата ще бъдат такива, че ще се виждаме по-често...

Евала за мисленето ти. :---)

fireball121
04-09-2010, 17:42
няма да бързам...мисля че ще е добре и да опозная някои от по близките и приятели, за да съм по осведомен...а и освен това след известно време обстоятелствата ще бъдат такива, че ще се виждаме по-често...

Евала за мисленето ти. :---)

е мерси :) :-P