PDA

View Full Version : моля дайте ми съвет ;(



svetovartej
04-08-2010, 08:05
Такам :) Да започна моята история .. Ходих с едно момче една година и половина и много се обичахме .. накрая имахме доста проблеми и решихме че ще е по добре да се разделим ..няколко месеца след раздялата правихме секс и моите чувства към него се върнаха но тои ми каза че при него не са.. След това аз тръгнах със сегашния ми приятел кум когото не изпитвам някакви много силни чувства .. но той мен ме боготвори .. и така бившия ми преди два дена ми сподели че още ме обича и че ме иска .. и аз искам всичко това да се върне но не съм наясно как да постъпя .. Моля ви дайте ми някакъв съвет :-)

Zaritu
04-08-2010, 08:17
Такам :) Да започна моята история .. Ходих с едно момче една година и половина и много се обичахме .. накрая имахме доста проблеми и решихме че ще е по добре да се разделим ..няколко месеца след раздялата правихме секс и моите чувства към него се върнаха но тои ми каза че при него не са.. След това аз тръгнах със сегашния ми приятел кум когото не изпитвам някакви много силни чувства .. но той мен ме боготвори .. и така бившия ми преди два дена ми сподели че още ме обича и че ме иска .. и аз искам всичко това да се върне но не съм наясно как да постъпя .. Моля ви дайте ми някакъв съвет :-)

остани си със сегашния ..този бившия е изпуснал шанса си преди а сега си мисли че може да те върти като иска да сте заедно отново :? а и сигурно ако не те беше потърсил нямаше да искаш отново да си със него ... била съм в същата ситуация и ако избереш този стария повярваи ми ще съжаляваш :)

T91
04-08-2010, 08:48
Сърцето ти знае какво да направи , просто се вслушай в него !

LiRRRa
04-08-2010, 08:52
Бившият ти приятел те разиграва. Остани си със сегашния или най-добре. . . зарежи ги и двамата и си потърси трето момче.

Lincheto
04-08-2010, 08:52
Аа.. останал е на сухо и сега е решил, че още те обича и те иска?

Май не си заслужава да се връщаш назад..

svetovartej
04-08-2010, 09:10
това е откакто скъсахме може би оттогава още си го искам тайничко но не мога да го изрека с думи и сега съм наясно че го искам но и знам че е голяма грешка .. господи още го обичам а знам че няма смисал ..

baby07
04-08-2010, 09:12
мм мисля , че ще е добре да останеш известно време сама :-o

totalmk
04-08-2010, 09:21
Сърцето ти знае какво да направи , просто се вслушай в него !
+1 точно така Listen to Your Heart....
http://www.youtube.com/watch?v=8xryjvBkJXw :-({|=

DragonSong
04-08-2010, 09:24
Бившият ти приятел те разиграва. Остани си със сегашния или най-добре. . . зарежи ги и двамата и си потърси трето момче.

+1.3 :D

DevilWish
04-08-2010, 09:58
Kъдето си плюла ,не лижи.Аз т'ва го направих хиляди пъти се връщах, но нищо не е същото.Щом един път те е оставил и втори път ще има ;) Остани при човека, който го е грижа за теб.Но щом ти не изпитваш нищо към него, най-добре се отдалечи и от двамата ;) Само това мога да кажа ;)

Lincheto
04-08-2010, 09:59
това е откакто скъсахме може би оттогава още си го искам тайничко но не мога да го изрека с думи и сега съм наясно че го искам но и знам че е голяма грешка .. господи още го обичам а знам че няма смисал ..

Ти знаеш, че няма смисъл..

Знам че е трудно да го обичаш и да не си с него. И все пак не се оставяй да те разиграват.

П.П: бе тука всички сърцето слушате... слуша се мозъка.

Take_That
04-08-2010, 11:02
Щом бившия те обича още - нека го докаже по някакъв начин, на думи всичко е лесно. Ти не се връзвай на всичко, което ти каже. КОлкото до сегашното ти гадже - най-добре остави момчето, само го разиграваш..... :?

enjoyth3lif3
04-08-2010, 11:18
Аз не мисля че бившия ти е искрен! Според мен е защото не е намерил момиче,което да му пусне и затова така внезапно му е дожаляло за теб! :( съжалявам ако прозвуча грубо!

TwilightSeventeenForever
04-08-2010, 12:00
Остани си със сегашния .. Бившия ти само те разиграва според мен.

yanev4
04-08-2010, 12:27
Остани си със сегашния.. :wink: ;-)

xPafx
04-08-2010, 12:43
Ти си една тъпа пикла,коят не знае кво иска.Аман,заради такива като теб да ме е срам,че съм от женски пол.

justonegirlwithonehope
04-08-2010, 12:51
Играе си с теб.Обича те, не те обича, после пак те обича, заеби го.Не се прави на тъпа заради някой си. :x

stylo
04-08-2010, 12:56
Сетил се е първия ,ама късно или те разиграва , но второто е по-вероятно. А ти в момента не правиш ли същото с второто си гадже? Както казаха по-нагоре търси трети.

onestar
04-08-2010, 13:46
Бившия си остава бивш, това е...
Ако имаш чувства към настоящия - запази връзката си с него. Ако нямаш - търси друг.

Elenichkaa
04-08-2010, 14:27
И какво сега от всичко това ще страда сегашният ти(по твойте думи,този,който те боготвори).Горкият,сигурно дори не подозира какъв номер ще му извъртиш. :? :? :?

Machine123
04-17-2010, 16:41
Зле си като нямаш чувства към настоящия закакво си го хванала , той момчето те боготвори ти бившия ще търсиш пфф...

givemereasontolive
04-17-2010, 16:45
Сърцето ти знае какво да направи , просто се вслушай в него !
+1 точно така Listen to Your Heart....
http://www.youtube.com/watch?v=8xryjvBkJXw :-({|=

pussucetka
04-17-2010, 18:30
Щом бившия те обича още - нека го докаже по някакъв начин, на думи всичко е лесно. Ти не се връзвай на всичко, което ти каже. КОлкото до сегашното ти гадже - най-добре остави момчето, само го разиграваш..... :?

++ 8)

megy
04-18-2010, 17:12
Това, че даден човек кара сърцето ти да бие бързо само при мисълта за него, не винаги означава , че трябва да сте заедно. :(

Amateur
04-18-2010, 18:29
Както се изрази един форумец:Разделя ли се с някой той се превръща в Минало за мен а аз не живея в миналото!!!

nickolai
04-18-2010, 21:50
Аз ще ти кажа нещо, а ти сама прецени какво е най-добро за теб нико от нас в този форум неможе да ти казва какво да правиш избора си е твои!
По-добре изживей разочарование в реалността, отколкото любов в мечтите си, човек попада най-лесно в капана на лъжата, когато тя отговаря на желанията му!
Надявам се да не съжаляваш за избора си!

raliichkaa
04-19-2010, 17:07
Ако си сигурна че те обича още се върни при бившия,не се измъчвай с човек към който нямаш чуства :)