PDA

View Full Version : Хронология в скайп



AliceCullen19
04-08-2010, 09:12
Искам да попитам-възможно ли е да си прочета мнооого стари хронологии в скайп?
Малко по-подробно...наскоро се сетих за най-първия ми скайп и влязох в него,но ме изненада това,че ми ги няма хронологиите и дори някои от абонатите ми са изчезнали (тях може и да съм ги блокирала,не помня :D ).Става въпрос за хронологии отпреди почти три години.Инсталирала съм си по-нова версия на скайп няколко пъти и може да е заради това.Но искам да попитам възможно ли е да си намеря най-първите хронологии и да си ги препрочета...?И как става това?

jFoxx
04-08-2010, 09:24
Ако си преинсталирвала скайпа т.е. с по-нови версии, хронологиите автоматично се изтриват. (:

MaGuSs
04-08-2010, 10:28
Ако си преинсталирвала скайпа т.е. с по-нови версии, хронологиите автоматично се изтриват. (:

Изпревариха ме :-o

Cybershot
04-08-2010, 10:49
Ако не скайп, то 100% си преинсталирала Windows и са се загубили.

YouDontKnowMe
04-08-2010, 12:54
Ако си преинсталирвала скайпа т.е. с по-нови версии, хронологиите автоматично се изтриват. (:

Изпревариха ме :-o
Като преинсталваш скайп хронологиите си седят . Но ако преинсталваш уиндоуса - зАбрави ...

Cybershot
04-08-2010, 13:25
когато се преинсталирва/обновява скайп, мисля че те ПИТА дали искаш да запазиш хронологията до сега :)

YouDontKnowMe
04-08-2010, 13:29
когато се преинсталирва/обновява скайп, мисля че те ПИТА дали искаш да запазиш хронологията до сега :)
Мен никога не ме е питало . 8-) Редовно си го обновявам.

Cybershot
04-08-2010, 13:34
когато се преинсталирва/обновява скайп, мисля че те ПИТА дали искаш да запазиш хронологията до сега :)
Мен никога не ме е питало . 8-) Редовно си го обновявам.

Значи при преинсталиране пита :)

ogun
04-08-2010, 13:34
Искам да попитам-възможно ли е да си прочета мнооого стари хронологии в скайп?
Малко по-подробно...наскоро се сетих за най-първия ми скайп и влязох в него,но ме изненада това,че ми ги няма хронологиите и дори някои от абонатите ми са изчезнали (тях може и да съм ги блокирала,не помня :D ).Става въпрос за хронологии отпреди почти три години.Инсталирала съм си по-нова версия на скайп няколко пъти и може да е заради това.Но искам да попитам възможно ли е да си намеря най-първите хронологии и да си ги препрочета...?И как става това?

http://windows8-help.info/forums/index.php?topic=9.0
Ето тук е казано какво можеш да прочетеш и как. Ако са изтрити от ПЦ-то ти няма начин :)