PDA

View Full Version : Защо само мен ?! ;]]



sashit0
04-08-2010, 12:01
Ебаси аз :D Една от малките курвички в класа ми се иска да ме бие :D Ама има 1 подробност: тя е толкова слаба :lol: Има си и една приятелка хипопотам 8-) Двете казват на всички анобати от скайпа си, които и аз имам, че съм настройвала класа срещу нея и ся един софиянец ще идва във Варна да ме пребие :razz: :razz: :razz: Скоро вички ще искат да ме бият заради тая дребна курва :lol: Кажете ся как да не я набия аз :razz: Вземам всичко това с боя на шега ама ако някой ме припари дали да звънна на братчедка си да доведе скинари :shock: :D Искам да не и обръщам внимание ама след ваканцията мога да здравата да я наредя :razz: 8) Има много деца, които и правят гадно, но защо точно мен ще бият не се знае...дали, защото от малка ми завижда за всичко в живота ми и живея над апартамента й :D :D :D Или защото знае, че момчето, в което сме влюбени предпочита мен пред нея...мале наистина като я видя ще се спукам от смях :razz: :razz: :razz:

L0ST
04-08-2010, 12:06
Кой пък ще се прасне от софия та до Варна, че да те набие. Бъди реалистка - по скоро някой от твоя град ще те набие :lol: .

Иначе ти на 11 или на 12 си? Нищо чудно, че иска да те набие като и викаш курвичка..

sashit0
04-08-2010, 12:09
Нищо чудно, че иска да те набие като и викаш курвичка..
Еми реалистка съм :D Тя реално си е курвичка, нали ?! :D :D :D Аз не вярвам на тоз софиянец, писах тук само, за да се разтоваря :razz: Ама сериозно докато го писах се попиках от смях :razz: :razz: :razz:

zoreto
04-08-2010, 12:28
^намали малко емотиконките ,че дразни :)
Иначе хич да не ти пука всички много приказват за бой ама като трябвас даа сействат ръцере са им завряни в задника

nIkEnCeTy_bE
04-08-2010, 12:37
Ебахти лапешките истории честно. Кой клас сте че ще се биете. И вече много големи ли ще станете, като се ударите един два пъти, или дойдат някакви "батковци" или скинарчета и ви ударят по два шамара?! Как можете да мислите така?! :? Много сте големи, ама на живо ще се насерете и нищо няма да стане. Замълчи си един път пък и ти, и вземи я нареди с думи, повече ще я заболи, ако знаеш къде да я забиеш.

L0ST
04-08-2010, 12:53
Да бе..

Иначе то момче ли ще те бие? Тва е доста жалко и грозно момче да бие момиче, но нищо.

Иначе намали емотиконите, е наистина е дразнещо. И може би и ти ще се позамислиш над твоето държание. Не сипо - различна от нея като и тище я биеш...

elizabethg
04-08-2010, 13:24
На колко години си?Имаш ли 10?Да не би да те е страх?Верно си прекалила с емотиконките...Абе лапешка работа...

xSANYAx
04-08-2010, 13:55
Много си нахъсана,гледам... ''ще ме пребият.. ХА-Ха-Ха :razz: :razz: '' мислиш,че си най-силната ли? :lol: Боже.. сядай си на гъза и се съвземи,защото като не вярваш на тоя и на оня,че ще ''дойдат от другия край на българия само и само да те пребият'' скоро ще повярваш,ако се дуеш още,като дойде някой и ти зашлеви такъв шамар,че ще се промениш коренно,ама акъла нещо бяга.. :lol: