PDA

View Full Version : Нещо като проблем .. O.o



gLypChenCee
04-08-2010, 12:15
Ъм ми значи не знам как точно да го обясня. Даже не знам дали темата е за тук.. ама ако не е - преместете я. Мерси.

Някъде втора седмица вече нямам абсолютно никакъв апетит.
Нито сутрин, нито обед, нито вечер ми се яде.
А пък като се насиля да ям ..
Дори една филийка и ми става тежко. Даже имам чуството, че ще повърна.
Нямам си и на представа що става така.
Да кажем винаги да е било така , да не ми прави впечатление - да.
Но то стана някак изведнъж :-o .
Преди си ядох нормално ..
Обилна закуска, обяд и лека вечеря, дори по някога не вечерям.
Някой ако може да ми каже от какво се е получило така..
или де да знам .. :-o
Дори в момента от вчера на обед не съм яла .. [изядох 1 парче козунак с половин кофичка кисело мляко] и не ми се яде. Даже имам чуството, че ако дишам още малко през устата ще повърна O.o .
Това дали може да е от това, че до преди месец - два полагах осилено Лунната диета и всякакви такива . :-o Мерси предварително ..

Infinity
04-08-2010, 12:26
Колко тежиш и колко си висока ?! :-o

CupcakeMonster
04-08-2010, 12:29
И аз съм го имала този проблем..странно,но само като погледнех храна ми се повръщаше,а какво остава за ядене.И така няколко дена,но после ми мина.. :-o

gLypChenCee
04-08-2010, 12:38
Колко тежиш и колко си висока ?! :-o Тва кво значение има?!

Ми 174-176 см. към 72-74 кг. :)

gLypChenCee
04-08-2010, 12:39
И аз съм го имала този проблем..странно,но само като погледнех храна ми се повръщаше,а какво остава за ядене.И така няколко дена,но после ми мина.. :-o ъм да беше за 2-3 дена .. ама тва е от повече от 2 седмици и продължава .. взех да се притеснявам .. :? :(

Infinity
04-08-2010, 12:39
^ Питах, защото ако беше прекалено слаба можеше да си болна.
/ анорексия / , но явно не е това и е временно явление.
На всеки се случва. :)

gLypChenCee
04-08-2010, 12:41
^ Питах, защото ако беше прекалено слаба можеше да си болна.
/ анорексия / , но явно не е това и е временно явление.
На всеки се случва. :) ама нормално ли е 2 седмици и отгоре ? O.o до сега никога не ми се е случвало .. :-o

smiirnoff
04-08-2010, 12:45
Ми не знам нормално ли е, ама и на мен ми се е случвало. Продължи цял месец .. после си беше пак нормално :/
Предполагам, че и при теб е временно.

Infinity
04-08-2010, 12:46
^ Не мога да кажа дали е нормално , затова и няма да те лъжа , но започни да ядеш леки храни , ако трябва се насилвай.
Зелена салата , ябълки , мляко такива работи поне.

sasheto0o
04-08-2010, 13:27
^ Не мога да кажа дали е нормално , затова и няма да те лъжа , но започни да ядеш леки храни , ако трябва се насилвай.
Зелена салата , ябълки , мляко такива работи поне.

+1 . И на мен ми се е случвало,но започнах да се насилвам да ям,защото виждах как наще започваха да се притесняват.И така до ден-два си върнах апетита :) Успех . :-)

dark40
04-08-2010, 13:38
да яж леки храни, а и това може да ти помогне да поотслабнеш ако си решила..

gLypChenCee
04-08-2010, 13:47
Мерси много . ако няма ефект дали да ида на лекар :-o

viksit0y
04-08-2010, 13:57
И аз съм била така..не можех да изям дори половин кофичка кисело мляко :o

rrrawrrr
04-08-2010, 13:59
Може да зависи от много неща - стрес, притеснение, емоции, преяждане или пък е просто от сезона. Ако това е проблем за теб можеш да си вземеш витамини от аптеката за засилване на апетита. :)

SmilezZz
04-08-2010, 15:05
Не знам дали е временно или не..Никога досега не ми се е случвало такова нещо,но все пак започни да ядеш леки храни ((ако трябва и насила,но го направи))..Или пък отиди на лекар

DqVoLsKoJeLaNiE
04-08-2010, 15:41
И аз съм така...вече месец и еднa седмица :(

Infinity
04-08-2010, 15:47
Между другото и аз съм така от доста време.
Според мене е от сезона.

Inn0cenCe
04-10-2010, 19:30
Случвало ми се е. БЕше в пробължение на месец и половина и беше ужасно. Ставаше ми лошо от всичко което се опитвах да ям. Доста отслабнах и се притесних много, и майка ми се посъветва с една позната (лекарка е май) и тя й каза да пия витамини и, че е било заради стреса и напрежението (а наистина тогава не бях в най-добрият си период)....надявам се да съм помогнала :) .

kukli4kata001
04-10-2010, 19:38
Може да е от някакви притеснения или проблеми, които имаш. Обаче пък не спирай да ядеш, храни се нормално. Яж толкова, колкото можеш, не се насилвай, пък с времето нещата ще се нормализират. :)

iiordanova
04-10-2010, 19:41
И аз бях така преди една седмица. Не бях яла НИЩО 4 .. дена! И не чувствах никакъв глад. Но моето беше от стрес! Преживях нещо тежко и .. как мога да имам апетит. Даже ми се губят някой дни! И така на 5 ден хапнах малко , но .. имах чувство , че ще повърна. Искаха да ме водят по доктори , но .. аз и доктор ? Инат. И така неусетно как се върнах към предишния си начин на живот !
Да не би да си преживявала скоро нещо тежко , стрес ?

slynchoo
04-10-2010, 19:43
Преди години и на мен ми беше станало така..нямах никакъв апетит.Тогава отидох при личната си лекарка и тя ми изписа едни лекарства.
Можеш да се посъветстваш с лекар,но не е нищо сериозно..спокойно. :)

casey
04-11-2010, 13:39
Ами ако преди си спортувала или си правила нещо, което изисква повече енргия и следователно повече храна и сега си спряла не ти е нужно да ядеш толкова много. Все пак сега е ваканция, мързелуваме, не се движим толкова много както когато сме на училище (поне аз де). Може би е заради това... :)
Също може и да е от стрес, нерви, притеснения, натиск... Може да е от много неща, но ако продължи повече мисля, че е редно да посетиш личен лекар.

roshlichka
04-11-2010, 13:46
не се тревожи.. и аз бях така преди около 2 години.. може би около 10 дни нямах никакъв апетит.. беше лятото и изявах най-много по 1 сладолед и едни малки жилирани бонбони за цял ден аама и това отмина.. сега давам всичко за да немога да ям за да сваля малко килограми ноо сякаш нарочно апетита ми е много по-голямм.. :D

blackeye
04-11-2010, 13:52
И аз тези дни бях така, ама аз една вечер яко повръщах и на другия ден ей така за целия ден бях изляза само един кроасан и не ставах от леглото, а при теб незнам...

vilityyy96
04-11-2010, 15:06
И на мен ми се е случвало, ама то беше по скоро от депресия :( ... заради тая пуста любов ! 8-) Аз съм слаба и се хранах много малко в продължение на една седмица. Свалих почти 5кг . :shock: Обаче после се оправих и всичко си беше О.К. На оня кретен му теглих една майчина и така се оправих. За теб препоръчвам да ядеш леки храни и след време ще се оправиш. :) Успех! :-)

DollDaggaBuzzBuzz
04-11-2010, 15:17
И аз бях горе-долу така миналата седмица,но разликата е,че имах някакъв апетит,но каквото и да хапнех ми ставаше едно тежко..Иначе,когато съм влюбена от вълнение не чувствам никакъв глад 8-) А когато съм под стрес,и ми е гадно само се тъпча,много е тъпо така :lol:

Outlaw87
04-11-2010, 15:44
причините са много и по-скоро ти да го свържеш с нещо, а не ние. може да си заета и да нямаш време да ядеш и става кофти. може да е от хапче. може недай си боже да си болна от хепатит А, но ти трябваше да видиш първо симптоми на болеста. когато човек е болен от хепатит А яде страшно малко. Решението : ако нещо те притеснява опитай се сама да го обориш ако не поговориш с някой. спортувай и не се тъпчи с гадости - да почваш яденето от шок. вафла или кроасан и някакви такива. Може да вземеш и 1 бирена мая.

Успех!

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 15:53
Временно е.Най-вероятно е на нервна основа или някаква лека депресия те е обвзела.Нещо такова е.И аз също нямах апетит в един период, в който бях страшно изнервена, майка ми се беше притеснила, че нищо не ям ( не, че попринцип ям де ) и отивах към анорексия, заведе ме на лекар и каза, че това, че съм изнервена влияе и съня ми, апетита ми и прочие, но трябва да надебелея няколко кг, и така надебелях с 4 кг, вече съм си 42-3 и съм добре мааай .. и такаа не се притеснявай, нормално е.Може би такъв е периода. :)

DarknessAngel
04-11-2010, 16:36
Може да е от нервите,да. Ако скоро ти се е случило нещо или си се влюбила. Ще отмине,просто не го мисли много-много.