PDA

View Full Version : Tedi



Cheese
04-08-2010, 12:27
Може да звучи глупаво ,но сега са пуснали промоция на тия сокчета Теди и рожденният ден на братовчедка ми \на 3 години\ наближава...Искам да й подаря един от боклуците там, но за тях се искат кодове...4 кода още ми трябват! моля ви, не мога да си губя времето да ходя всеки ден по магазини за такива сокове..Та, който има по-малък брат или по-малка сестра, който\която ги пие , моля пуснете кодчето тук \пък може и вие да ги пиете,аз от ддз :D \

ПС. За стъклените шишета кодът се намира зад етикета , а за ония Теди Плей зад етикета има едно стикерче което като го разлепите и на него има код...има и едно друго на Теди - Waterrr , което със сигурност някой от вас го пият...и още един път да кажа - МОЛЯ ВИ пуснете кодчетата, заради едно маалко момиченце :)

Sham
04-08-2010, 12:33
sweet<3
//малкият ми рожден ден е другата сряда:Д

Cheese
04-08-2010, 12:39
Е, на 3 години ламборджини ли да й купя ? :lol: Пък и тя ги харесва тия неща на теди...И там в една томболя някви изследователски комплекти мога да й спечеля, но не мога по зял ден да ходя на магазина - те накрая горките ще си помислят че аз ги искам тия неща :D

Sham
04-08-2010, 12:41
ти пък, аз си спомням подарък от детството ми, платнена глава на мече, лице на бебешка храна. не беше нищо особено, но си го спомням с хубаво)

WILD__BOY
04-08-2010, 20:54
подари й плюшен балон