PDA

View Full Version : за или против



rakiQ
04-08-2010, 13:06
за или простив силиконовите гърди ,и защо???? :) :)

HexGirl
04-08-2010, 13:10
амии зависи
ако са за жена на средна възраст с леко по увиснал бюст ЗА
пък и има жени без хич... така че пак за
но ако са сложени с цел привличане на капитали , напълно против

djuwkata
04-08-2010, 13:13
Против.
Естественото е най-красиво! Операцията крие много, много рискове. :?
Най-секси сме, когато бъдем себе си. :)

Infinity
04-08-2010, 13:15
аз съм ЗА ! 8-)
Първо лично на мен много повече ми харесва как изглежда бюста така
/ не ме интересува мъжкото мнение ! това си го мисля АЗ ! /
И второ не мисля , че в днешно време , когато почти няма невъзможни неща за естетичната хирургия да се комплексираш за каквото и да е било при положение , че можеш да си го направиш така , че да ти харесва. След като някой е преценил , че му трябва , значи му тлябва и малко или много има някакъв комплекс.

cherrygloss
04-08-2010, 13:22
Против.
Естественото е най-красиво! Операцията крие много, много рискове. :?
Най-секси сме, когато бъдем себе си. :)

DiiVa
04-08-2010, 13:30
Против.
Естественото е най-красиво! Операцията крие много, много рискове. :?
Най-секси сме, когато бъдем себе си. :)



:)

Biskfitka
04-08-2010, 13:32
За! Против силикон съм само ако става в-с за устните :?

dark40
04-08-2010, 13:36
Най-добре да са естествени отколкото като ги пипна и да мърдат някви работи отвътре и мисля че ще е много кофти.Но силиконовите определено привличат повече внимание но само до там :)

dimeto007
04-08-2010, 15:07
аз съм ЗА ! 8-)
Първо лично на мен много повече ми харесва как изглежда бюста така
/ не ме интересува мъжкото мнение ! това си го мисля АЗ ! /
И второ не мисля , че в днешно време , когато почти няма невъзможни неща за естетичната хирургия да се комплексираш за каквото и да е било при положение , че можеш да си го направиш така , че да ти харесва. След като някой е преценил , че му трябва , значи му тлябва и малко или много има някакъв комплекс.
+

ANNA90
04-08-2010, 15:09
аз съм ЗА ! 8-)
Първо лично на мен много повече ми харесва как изглежда бюста така
/ не ме интересува мъжкото мнение ! това си го мисля АЗ ! /
И второ не мисля , че в днешно време , когато почти няма невъзможни неща за естетичната хирургия да се комплексираш за каквото и да е било при положение , че можеш да си го направиш така , че да ти харесва. След като някой е преценил , че му трябва , значи му тлябва и малко или много има някакъв комплекс.


+1 8)

SmilezZz
04-08-2010, 15:10
Против.
Естественото е най-красиво! Операцията крие много, много рискове. :?
Най-секси сме, когато бъдем себе си. :)

Точно :)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-08-2010, 15:18
Операцията наистина крие много рискове и също е вярно, че когато сме естествени, сме най-секси, но ако една жена не е особено надарена и има средствата и смелостта,защо не...Аз лично не бих се решила на такава операция. :)

iiordanova
04-08-2010, 15:33
За!
Но в границите на нормалното!
Смешни са ми някакви слаби , а с огромни гърди. :smt103
В днешно време .. всеки си прави всякакви корекции. Така , че нямам нищо против.

BlackKeys
04-08-2010, 16:00
Зависи.
Ако има нужда-добре, ама все пак да не е прекалено.
Ама ако ще се надува като някаква чалга звезда...ужасно грозно е.
така че само ако има нужда и в границите на нормалното.
Но в някои случаи естественото си е по-хубаво.

П.П.:Може да сложиш анкета.

titinkaa
04-08-2010, 16:05
амии зависи
ако са за жена на средна възраст с леко по увиснал бюст ЗА
пък и има жени без хич... така че пак за
но ако са сложени с цел привличане на капитали , напълно против

+1

liim0nka
04-08-2010, 16:06
Попринцип съм против, защото има много жени, които имат бюст, но се подлагат на операция само за да са като Андрея/ Мария/ Галена....
За..защото има жени, които нямат почти бюст, някои никакъв и това доста влияе на самочувствието им-тогава мисля че от естетическата хирургия наистина има полза :)

Converse333
04-08-2010, 16:15
Зависи.
На мен не ми е вьобще красиво да видя някоя жена с бюст като на фолк певица. 8-) Иначе ако жената има нужда (т.е. има малък бюст) и силикона е в границите на допустимото. 8-)

hahavteen
04-08-2010, 16:17
Аз съм ЗА ако жената се комплексира заради бюста си и фактът че няма красив бюст влияе на психиката й. В случай че го прави за гъзария съм против.

ecstazy
04-08-2010, 16:18
Зависи.
На мен не ми е вьобще красиво да видя някоя жена с бюст като на фолк певица. 8-) Иначе ако жената има нужда (т.е. има малък бюст) и силикона е в границите на допустимото. 8-) и аз съм така :)

cookie_master
04-08-2010, 16:19
амии зависи
ако са за жена на средна възраст с леко по увиснал бюст ЗА
пък и има жени без хич... така че пак за
но ако са сложени с цел привличане на капитали , напълно против

Molzinka
04-08-2010, 16:37
Против.
Естественото е най-красиво! Операцията крие много, много рискове. :?
Най-секси сме, когато бъдем себе си. :)



+ 2 :)

bubs95
04-08-2010, 23:46
За!
Но в границите на нормалното!
Смешни са ми някакви слаби , а с огромни гърди. :smt103
В днешно време .. всеки си прави всякакви корекции. Така , че нямам нищо против.
да и аз съм на това мнение да е естествено не като чалга певиците

KumchoValcho
04-09-2010, 06:28
Ами зависи.
За силикон съм против - мисля, че човек трябва да си се харесва така, както си е. Никъде, не пише, че всички трябва да са със големи, сочни гърди и т.н. 8-)
За всеки влак си има пътници. :)

Единствено съм ЗА, ако жената вече е по-възрастна и да си ги повдигне, примерно.

KeshaWoodx33
04-09-2010, 06:40
Зависи.
На мен не ми е вьобще красиво да видя някоя жена с бюст като на фолк певица. 8-) Иначе ако жената има нужда (т.е. има малък бюст) и силикона е в границите на допустимото. 8-)

mishanavolley
04-09-2010, 07:10
амии зависи
ако са за жена на средна възраст с леко по увиснал бюст ЗА
пък и има жени без хич... така че пак за
но ако са сложени с цел привличане на капитали , напълно против

+1

Colouring
04-09-2010, 07:36
Щом искат-да си правят.Аз не бих го направила,но знае ли се..животът е пред мен.За сега съм малко против,но.. ако е в границите на нормалното-все пак може.Абе,не знам..Естественото си е най-хубаво.

MaLty
04-09-2010, 09:00
зависи от много неща ..

lipstik
04-09-2010, 09:45
Против.
Естественото е най-красиво!


Не винаги е така.И това го доказат предавания като "Пълна промяна" и "Цената на красотата"
Иначе аз съм за.Определено се замислям след като си родя децата да си сложа,че едва ли ще се търпя на ходя с увиснали гърди.Ама ме е страх. :-D

whitebunny
04-09-2010, 09:59
Против.
Естественото е най-красиво! Операцията крие много, много рискове. :?
Най-секси сме, когато бъдем себе си. :)



:)

guinessgirl
04-09-2010, 10:57
за,щом някои жени ги кефи

StreetFame
04-09-2010, 13:09
Щом искат-да си правят.Аз не бих го направила,но знае ли се..животът е пред мен.За сега съм малко против,но.. ако е в границите на нормалното-все пак може.Абе,не знам..Естественото си е най-хубаво.
++

slynchoo
04-09-2010, 13:26
Нито ЗА,нито ПРОТИВ.
Който е преценил,че му трябва-да си слага.
Но аз лично няма да си сложа. :(

kuklichka_bg
04-09-2010, 14:22
ами хем за хем против :)

Inn0cenCe
04-10-2010, 19:01
Против.
Естественото е най-красиво! Операцията крие много, много рискове. :?
Най-секси сме, когато бъдем себе си. :)



Напълно съм съгласна с теб :) . Естественото е най-красиво, пък и изкуственият бюст крие много рискове....лично аз не бих пробвала :) .

casey
04-11-2010, 13:43
Аз съм против. Не мисля, че с един чифт по-големи цици сме нещо повече. И вместо тия пари да отидат за някаква смислена цел, те пълнят джобовете на пластични хирурзи. Аз никога не бих се подложила на такова нещо. А пък и изкуствените гърди винаги се познават, че са силиконени. И какво си мислят хората като видят, няква със гигантски гърди - Ъ, те са силиконени! - и от там следва, че жената е няква комплексирана, която мрази външния си вид. А дори е доказано, че към пластичната хирургия човек може да се пристрасти. Дай малко силикон в гърдите, в устните, да да изсмучем това, да повдигнем онова и т.н. и накрая приличат на нищо... Твърдо против!

peace94
04-11-2010, 21:43
Аз съм за свободата на личния избор. Ако жената е плоска като дъска буквално и се комплексира и това й пречи да е пълноценна, в това да си сложи няма нищо лошо. Важното е тя да се харесва. Освен това за всеки влак си има пътници. Аз лично едва ли бих се подложила на такава операция, защото 1.има рискове 2.нямам средствата, а и да имам по-добре да ги инвестирам в нещо друго.

PlamitOo
04-13-2010, 15:44
Аз съм против и не бих си сложила, а и се отвращавам като ги видя тея чалга певици, които да прекалили със силикона. :?

bubblesss
04-13-2010, 16:01
Ммм.. зависи и то много. Ако жената е супер плоска и е комплексирана или пък е родила или.. (абе има супер много причини..например рак на гърдата и т.н. ), няма нищо лошо в това да си сложи толкова, че да се чувства добре и да се харесва. Всичко с границите си обаче. Дори и да няма нищо, не бива да се прекалява. Обачее.. ако е просто с цел "големи силиконови бомби" - ъ-ъ! Твърдо съм против.

blackeye
04-13-2010, 17:02
За, но в границите на нормалното!
Смешни са ми някакви слаби , а с огромни гърди. :smt103
В днешно време .. всеки си прави всякакви корекции. Така , че нямам нищо против.

SilverRain
04-13-2010, 17:08
За ... няа са обяснявам защо