PDA

View Full Version : Подаръци–Помощ



n3razum3n
04-08-2010, 13:28
След няколко дена съм на рожден ден на близначки и нямам никаква идея какво да им купя ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен :) :) :)

xxmexx
04-10-2010, 14:25
Еми по едно блузка примерно...

Chacho
04-10-2010, 17:42
Ако са еднояйчни и са на едни килограми им вземи един и същи модел блуза, но различни размери. :D

Ако искаш нещо по-сериозно е най-добре да търсиш едно общо нещо, щото може да е по-голямо.

Аз бих им предложил тройка :smt112

nIkEnCeTy_bE
04-10-2010, 17:46
ооо Чачо АХХАХ :lol:

ПО темата - нещо, което ще го ползват, дали взаимно или поотделно.

Forest_girl
04-10-2010, 17:48
Ми те са си отделни хора, нищо , че са близначки и по-добре им вземи нещо по отделно свързано с интересите на всяка :)
Или може нещо общо, което би ги зарадвало..
Това, че са близначки няма значение, това искам да кажа..

cherrygloss
04-10-2010, 17:51
Ми те са си отделни хора, нищо , че са близначки и по-добре им вземи нещо по отделно свързано с интересите на всяка :)
Или може нещо общо, което би ги зарадвало..
Това, че са близначки няма значение, това искам да кажа..
Е да , но тук е по-специално.Да не вземе на едната нещо по-хубаво и да вземат да се сърдят и тнт.. или нещо общо или две еднакви неща.

djuki
04-10-2010, 20:49
вземи им отделни подаръци те все пак са две самостоятелни личности и е тъпо да ги взимаш като едно . Можеш да им вземеш някакво бижу еднакво или подобно или някоя хубава плюшена играчка

liim0nka
04-10-2010, 21:04
Може примерно да вземеш на едната обици,а на другата колие с висулка( сега са модерни едни топки-целите в кристалчета или камъчета..нещо такова) ..и да са от една серия, за да могат да си ги разменят

the_best_f
04-10-2010, 21:10
Бижу. Може на едната да е в един цвят, а на другата - в друг. :)

MaGuSs
04-10-2010, 21:11
След няколко дена съм на рожден ден на близначки и нямам никаква идея какво да им купя ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен :) :) :)

Да не би да се казват Росица и Надя ?? Ако са те ,ще дойда непоканен :lol: :lol:

n3razum3n
04-11-2010, 14:24
След няколко дена съм на рожден ден на близначки и нямам никаква идея какво да им купя ако може някой да ми помогне ще съм му много благодарен :) :) :)

Да не би да се казват Росица и Надя ?? Ако са те ,ще дойда непоканен :lol: :lol: Ти от къде ги познаваш :D :D Не са те тяхния рожден ден мина :D :D