PDA

View Full Version : Даскали



n3razum3n
04-08-2010, 14:20
Имате или имали ли сте сериозни проблеми с даскал или дгрупа :-D :-D даскали :D Разкажете да се посмеем :) :)

mrtn
04-08-2010, 14:26
Сериозни проблеми не, но имах големи дразги с госпожата по английски. Всеки час да се заяждаш за най-дребни неща това не е човешко. Имам вина естествено и това я провокира, но и се извиних и сега даже сме в такива отношения, за които никога не съм помислял. :)

n3razum3n
04-08-2010, 14:28
Моята случка никога няма да я забравя.Изпита по математика след 7 клас остават 3-4 мин. и аз започвам да пиша отговорите на задачите в листа за отговори бях стигнал някъде до 15-ти когато господина квестор каза край предвайте.Момент момент ей сега и продължавам да пиша той дойде все ми листа от ръцете след това аз му го дръпнах и продължих да пиша той се изнерви пак ми го взе и аз си го взех и започнах да бягам в стаята с целта да си напиша отговорите след 2-3 минутна гонка една госпожа дойде да види какво става,че тя се смили над мен и ми даде да си ги донапиша с насълзени очи предадох и си тръгнах,но задарди тъпия даскал щях да си проваля всичко :D :D :D

uBuTo
04-08-2010, 14:36
Oоо редовно! Във старото ми училище се бях сбила с една даскалка пред учителската стая и всичките се бяха изсипали да ни гледат, че някои и ни снимаха. Много смях беше! :D

BlackKeys
04-08-2010, 16:13
Моята случка никога няма да я забравя.Изпита по математика след 7 клас остават 3-4 мин. и аз започвам да пиша отговорите на задачите в листа за отговори бях стигнал някъде до 15-ти когато господина квестор каза край предвайте.Момент момент ей сега и продължавам да пиша той дойде все ми листа от ръцете след това аз му го дръпнах и продължих да пиша той се изнерви пак ми го взе и аз си го взех и започнах да бягам в стаята с целта да си напиша отговорите след 2-3 минутна гонка една госпожа дойде да види какво става,че тя се смили над мен и ми даде да си ги донапиша с насълзени очи предадох и си тръгнах,но задарди тъпия даскал щях да си проваля всичко :D :D :D
:lol: