PDA

View Full Version : Възможно ли е..?



fenkatakrisi952
04-08-2010, 15:33
На 06.04 правих секс с приятеля ми (бях девствена).Използвахме презерватив и той свърши в мен.Исках да ви попитам има ли дори и минимален шанс да забременея?Въпроса може да ви се стори глупав или нз..просто исках да попитам,за да съм сигурна. :) Ако може без нападки..

sladuranata1112
04-08-2010, 15:44
Тук целта не е нападки тъкмо обратното .... та за въпросът ти аз съм на 13 години ,чела съм доста по въпроси за секса и мисля че не е възможно да си бременна ,както казваш имало е презерватив така че мисля че трябва да се успокоиш.Има обаче и друго презерватива ако е бил скъсан тогава е възможно... Ако толкова се притесняваш нищо не ти пречи да си купиш тест за бремеввост , но мисля че е излишно :-) :-) :-) :-) :-) :-)

SmilezZz
04-08-2010, 15:46
Щом е бил с презерватив + ако не е станал някакъв гаф ((т.е. скъсване на презерваттива)) мисля,че няма проблеми..

Но за всеки случай може да си изчислиш овулацията..
http://www.detski-sviat.com/index.php/content/view/82/105/lang,/

SmilezZz
04-08-2010, 15:48
Ако толкова се притесняваш нищо не ти пречи да си купиш тест за бремеввост , но мисля че е излишно :-) :-) :-) :-) :-) :-)
За тестове за бременност е рано..Доколкото знам теста се прави след 14 дни от рисковия полов акт

fenkatakrisi952
04-08-2010, 15:53
Щом е бил с презерватив + ако не е станал някакъв гаф ((т.е. скъсване на презерваттива)) мисля,че няма проблеми..

Но за всеки случай може да си изчислиш овулацията..
http://www.detski-sviat.com/index.php/content/view/82/105/lang,/

А какво се има в предвит под "продължителност на периода"?

sladuranata1112
04-08-2010, 15:54
Това аз не го знаех (за тестовете) :D :D

SmilezZz
04-08-2010, 16:06
А какво се има в предвит под "продължителност на периода"?
Не знам как да ти го обясня..
Например:
При цикъл траещ 28 дни, овулацията ще настъпи на 14-я ден

Ако "миналият" ти е дишъл,да кажем на 2..А другия на 5 ("следващия" месец)..Трябва да "преброиш" колко дни..
Оф,не мога да ти го обясня..Най-добре ще ти го обясни:
kalpazanka

fenkatakrisi952
04-08-2010, 16:25
А какво се има в предвит под "продължителност на периода"?
Не знам как да ти го обясня..
Например:
При цикъл траещ 28 дни, овулацията ще настъпи на 14-я ден

Ако "миналият" ти е дишъл,да кажем на 2..А другия на 5 ("следващия" месец)..Трябва да "преброиш" колко дни..
Оф,не мога да ти го обясня..Най-добре ще ти го обясни:
kalpazanka

Мисля,че те разбрах..тоест периода между началото на двете менструации (надявам се да не греша) :) .Забравих да спомена,че след като свърши и го извади,презервативът се беше изхлузил в мен (беше останал в мен),но не целия.В смисъл..надявам се да сте ме разбрали.За това се съмнявам и пуснах тази тема.Презервативът не беше смъсан или нещо подобно..