PDA

View Full Version : Обиден



ro6lio
04-08-2010, 21:50
...Ходя с едно момиче от 2 месеца ,а тя все още се срамува да говори с майка си ,че си има приятел...да разбирам срамежлива е ,но вече 2 месеца 4-5 пъти сме говорели да сподели на майка си за да е по отпусната и да не "заобикаляме" когато минем покрай работното място примерно на майка и ...или пък да не я изпращам до входа на блока а малко по надалече че да не би съседите да ни видели...Аз съм на 17 тя на 16..Не разбирам от какво се притеснява добре де какво може да и направи майка и ?? :( (за мен тва е лапешка история от моя гледна точка)..Просто започвам да се ядосвам от това че нз...срамува ли се пред майка си какво да й каже какво...Гадно ми е като и подарявам подарък (тениска,гривни.. и разни мечета) и тя накрая да измисля пред майка си разни лъжи..(това е от моя приятелка,това ни го дадоха от тренировките...)това че и подарявам нещо а тя го "присъжда" на другиго нЗ мн се обиждам..и като знам че съм събирал пари за този подарак а накрая..... казвал съм и а тя "ми....амиии... няма как "<е тази фраза ...мн я мразя .оБичам я но ..не ми е присъщо да съм в "тайна"Да я изчакам ли още? :(

ShtrudeL
04-08-2010, 21:57
Ако просто се "срамува" си с правото си май да се обиждаш... ще се срамува от майка си?! буу...
Другия вариант е,да знае че майка й няма да е съгласна примерно да си има гадже и да не и позволява да се виждате...има и такива случай ^
Има и още един вариант май...да се срамува от теб,а не от майка си.. ^^ Т.е да я е срам,че е с теб и за това да се крие...може да мисли,че майка й няма да те хареса,или който и да е... хъх ^^

MyAll
04-08-2010, 21:59
О тя е вече голяма.. нормално да има.. незнам може би не мисли, че е сериозно.. Но пък ти и кажи, че ти е обидно.. кажи и всичко това което написа тук..

justonegirlwithonehope
04-08-2010, 22:00
В крайна сметка майка и нищо няма да и направи.Бъди настоятелен и и кажи, че искаш да се запознаеш с майка и или поне тя да знае за теб.А и тя от какво се притеснява, след като ако майка и знае ще е много по-спокойна мисля .. не знам, тъпи работи прави приятелката ти.Не е и малка, на 16 е .. :(

mArMaLaDkA
04-08-2010, 22:06
Пък може и да не е толкова близка с майка си и да не желае тя да научава, че дъщеря й си е хванала гадже. :-o
Тея дни все такива теми, та е редно да попитам: откъде тоя мерак да се запознавате с майките? 8-)

YouDontKnowMe
04-08-2010, 22:24
Както казаха, може да не са близки с майка й ^ Може да си първо гадже на момичето и то все още да не знае как да сподели. Може за нея връзката й с теб да е много лична и да не иска да споделя на друг.
Разбери я и не я пришпорвай.

Jessie
04-08-2010, 23:01
Еми, пич. Казаха ти го вече. :) И аз бях като нея така преди, ама ща не ща - запознах майка ми с милото, щото .. малко или много са колеги. (Да подчертая - моя е на 20 !!, а не някакъв дъртофелник!), и все някак щеше да се разбере .. А и се познаваха отпреди .. просто на Йордановден й снесох по малко гадничък начин, че си имам гадженце, когото тя познава и е колега с него. :D

mArMaLaDkA
04-08-2010, 23:09
^ представих си физиономията на майка ти и това видимо развесели вечерта ми. 8-)

Jessie
04-08-2010, 23:26
^ представих си физиономията на майка ти и това видимо развесели вечерта ми. 8-)

На моята ли ?! :o

mArMaLaDkA
04-08-2010, 23:26
е на чия друга?

Jessie
04-08-2010, 23:28
И какъв ти е проблема ?!!! :x

mArMaLaDkA
04-08-2010, 23:31
Нямам такъв. :-o Пий си валериана и лягай, че ме хваща страх, като ми се караш. :razz:

Jessie
04-08-2010, 23:48
Нямам такъв. :-o Пий си валериана и лягай, че ме хваща страх, като ми се караш. :razz:

Ходи се скрий някъде, "оригиналната". 8)

mArMaLaDkA
04-08-2010, 23:51
Не мога, нервната. 8-)

sunshinepp
04-09-2010, 06:37
Преиграваш малко.. за всичко си има време, но въпреки това говори с момичето и й кажи, че не искаш да се криете .. попитай я дали има проблем с майка й , или като цяло каква е причината за това нейно държание .. :)

PainMonopoly
04-09-2010, 07:04
Защо толкова искаш майка и да знае за тебе?

Посочи поне една реална причина да го искаш.

Аз лично бих искал този момент да се отложи колкото се може повече. Не ми се занимава с любопитни майки, които искат да ме опознават и да се изказват дали съм подходящ за дъщеря им. Не мерси.

Elenichkaa
04-09-2010, 07:37
Просто й дай време......

Gerard
04-09-2010, 07:47
Според мен майка и се е досетила за какво става въпрос.Просто изчаква тя да сподели с нея.

Molzinka
04-09-2010, 09:45
По-добре почакай докато тя реши и не я притискай. Някой хора са много срамежливи и тя е такава и сигурно се чуди какво ли ще каже майка й като разбере и така.. нека тя сама да реши без ти да я притискаш.

DevilWish
04-09-2010, 09:59
Абе не си мисли веднага лоши работи.Ти ако знаеш най-добрата ми приятелка е на 18 и са 2 години с приятеля й и майка й "не знае" ,смисъл тя нищо не й казала, но майка й знае, че всеки ден излизат, като има подарък от него и казва, че е от него и тн, та майката се е усетила според мен.Той я изпраща до блока ама и те там истимаро се целуват и тн.На нея дядо й я има за малко дете още и постоянно й вика малка си не знам си какво и не че ще й забран, но тя просто не иска да слуша разни глупости.Така ,че може да си има причина ;)

playhard1
04-09-2010, 10:41
Ем, и аз бях точно така.. Та, накрая аз се обадих на майка и й казах. След това нещата бяха добре (поне така си помислих), но майка й изобщо не беше приятна жена. А и най-вече заради това се разделихме :) Ти си си прав, ако искаш сериозна връзка и тя го иска, ТРЯБВА да й каже. Тука колегите описали доста варианти, само моя случай го няма. Вариантите са безкрайни. Защото сега се увличаш по нея, а накрая нещо ако се прецака ще ти е невероятно кофти. Според мен я накарай някак си, ако не го направи, бий й шута, и ако пак не каже, то ти не си толкова важен за нея. Режи я..

Тея номера има време и т.н. са глупости. Не си губи времето с нея. Като те обича да ти го докаже. Щото аз така се самозалъгвах, накрая аз бях прецакан (казвам го защото виждам, че си написал, че й правиш разни подаръци и т.н., както аз). Пак казвам, не си губи времето ;) Успех.

ro6lio
04-09-2010, 21:49
Ами не ,не се интересувам да се запозная с майка и пряко не това искам .. аз искам просто тя да знае че съществувам като "приятел на дъщеря и" .А и те са в добри отношения просто както по горния пост писаха .. АЗ СЪМ ПЪРВОТО И ГАДЖЕ :) ,но и аз както горните постове мисля че на 16 г все пак е по пораснала ..


последния пост: да разбирам те ... но нЗ обичам я и ще се помъча още малко дано да се получи :)

pussucetka
04-09-2010, 21:59
Не притискай момичето . . ! Не знаешш какви може да са взаимоотношенията им, така че, я остави сама да реши кога да й каже. . да не си намислил да й предлагашш . :-D ? . . каквоо толкова ти е зор немога да разбера ! . . :neutral:
п.п.: колкото до мен и аз не обичам да се разправям с кой хода и т.н. . . знам, че с течение на времето ще се запознаят . . не бързам за никъде ! :)

tyti92
04-10-2010, 09:50
Хмм.. верно за къде си се разбързал , кфо искаш да се запознаеш с майчето ли ;dd то няма лошо ама все пак е 2-ри месец :) ... А може момичето да неиска да каже на майка си , защото жената може да е от вРемето на Тодор Живков :lol: нема се косиш след време ще и каже :)

kindergarden
04-10-2010, 10:06
айде айде сериозни сериозни неща хубаво ама нема се жените на 16 че да бързаш...пък и ако каже на майка си не знаеш какво може да стане...примерно сестра ми която е на 25 да доста по-голяма от твоята и си живее отделно в друга държава не искаше да казва на майка ми за сегашното си гадже защото майка ми е просто с различни разбирания и веднага започва да разпитва той какъв е онакъв е...отделно че аз го познавам момчето и като останем двете с майка ми само за него пита дали е като предния на сестра ми кой ми харесва повече....и то по няколко пъти се тва ме пита...изнервящо е...разбери го момичето пък и на 16 много родители мислят че децата им няма нужда да имат гаджета и тва е само загуба на време отделно че си мислят че детето им ще хлътне и ще си провали целия живот....та така са нещата в някои семейства...не насилвай момичето пък и голяма глупост ще е да я зарежеш заради това...колко сериозна връзка искаш на 16??? като ссте походили вече 1 година ок възмущавай се ама...

sladur4etyYy
04-10-2010, 12:14
някой по- горе написа, че трябва да я пришпориш да каже на майка си и ако не го направи, да я зарежеш. моляяя?! абе, вие чувате ли се изобщо?
в момента ти си в по- силната позиция- по- опитен си, видял си повече от тия неща и ти е лесно, ама не знаеш на нея какво може да й е. а и откъде си толкова сигурен, че е в толкова добри отношения с майка си? тя ли ти каза? а дали пък не те лъже, за да не те натоварва с проблемите си? а дали пък наистина не се разбира чудесно с майка си, ОСВЕН в случаите, когато става дума за гаджета? карай го малко по- спокойно.
и само за вметка- аз също не обичам да давам много информация на наще за гаджетата ми. не ми се занимава с разпити и обяснения, а ако изкарам слаби оценки, не ми се чуват натяквания, че Той отнема цялото ми време; че сега трябва да се стегна в училище, а не само да се чудя с кого да се гаджосам и прочие... :wink:

maybelinee
04-10-2010, 17:29
може да не е в мн близки отношения точно с майка си и за това да не иска тя да знае!Какво толкова ти пречи да заобикаляш и да не я изпращаш точно пред тях :?

stern
04-10-2010, 18:12
да ти кажа и аз съм кат приятелката ти, не и се сърди де, не е нищо срещу теб, но просто може би майка и да си мисли, че е още малка за приятел...все някога ще и каже, но и остави време или поговори на спокойствие с нея или се запознай с майка и да е спокойна жената ;)

Pa3yMeH
04-10-2010, 19:35
Ако просто се "срамува" си с правото си май да се обиждаш... ще се срамува от майка си?! буу...
Другия вариант е,да знае че майка й няма да е съгласна примерно да си има гадже и да не и позволява да се виждате...има и такива случай ^
Има и още един вариант май...да се срамува от теб,а не от майка си.. ^^ Т.е да я е срам,че е с теб и за това да се крие...може да мисли,че майка й няма да те хареса,или който и да е... хъх ^^

Btw Девствена ли е? Може да знае, че майка й ще се притеснява

ScarletBite
04-10-2010, 20:00
За мен е лигла.

Take_That
04-12-2010, 07:35
Ако просто се "срамува" си с правото си май да се обиждаш... ще се срамува от майка си?! буу...
Другия вариант е,да знае че майка й няма да е съгласна примерно да си има гадже и да не и позволява да се виждате...има и такива случай ^
Има и още един вариант май...да се срамува от теб,а не от майка си.. ^^ Т.е да я е срам,че е с теб и за това да се крие...може да мисли,че майка й няма да те хареса,или който и да е... хъх ^^


Взе ми буквите от клавиатурата. 8-)

babyjoinmeindeath
04-12-2010, 08:28
Зависи и майка й какъв човек е.. например моята майка преди 2 месеца направих грешката да й кажа, че си имам приятел (за което още съжалявам) и след като тя си пада доста истеричка помисли, че ще се омъжвам за него... тъ после колко нерви събирах с нея не е истина. И след като момичето е решило да не казва още на майка й явно има защо и не мисля, че трябва да се притесняваш