PDA

View Full Version : Предложете ми продукт против изпотяване за мъже



FilmiranM
04-09-2010, 08:15
до сега ползвах стик и рол-он на Nivea Silver Protect и съм изключително доволен, не се усеща никаква миризма от изпотяване, обаче искам да пробвам някой друг продукт..

По принцип не залагам много на продуктите да спрат изпотяването, а по-скоро да унищожат миризмата от изпотяване. Къпя се всеки ден, да отбележа.
Гледах някаква реклама за Right Guard, обаче не намирам никаква информация в интернет. За сега съм се ориентирал към Gillette :)
Какво сте ползвали и от какво сте доволни..

heiress
04-09-2010, 08:21
Odorex..

FilmiranM
04-09-2010, 08:33
Odorex..Не искам това. :)

kok
04-09-2010, 11:35
Odorex..

Хора, не искам да се заяждам, но не разбирам защо препоръчвате подобни продукти. Не става въпрос само за момичето, което съм цитирала, много хора тук го препоръчват. Този метод на спиране на изпотяването е много опасен.

FilmiranM
04-14-2010, 18:54
От Одорекса ми се бяха получили проблеми. Както и да е.
Чакам други предложения..

DonMikelle
04-14-2010, 20:10
Mennen speed stick gel
Adidas deo stick
Аз ползвам тези и съм много доволен. Gillette също правят качествена козметика.

iceangel
04-14-2010, 21:03
LR ролона със сребро - гарантиран ефект. Аз ползвам на същата фирма, но с алое вера, защото е по-евтин и върши изключително добра работа, но попринцип среброто е по-дорбо като серия изобщо. Апак и те и двете премахват миризмата, но не предотвратяват изспотяване, което аз искам. Сигурна съм, че ще останещ доволен нищо, че е малко скъпичко. На тази фирма няма да намериш нищо в магазина, можеш да влезеш в сайта и от там ще те препратят към най-близкия сътрудник или аз да ти пратя като ми го платиш, но така е малко неудобно. И да знаеш, реалната цена е много по-малко от това което е в сайта, така че задължително искай отстъпка 10-20%, те пак печелят тези дето ти го продават.

Inn0cenCe
04-15-2010, 18:24
Odorex..

Хора, не искам да се заяждам, но не разбирам защо препоръчвате подобни продукти. Не става въпрос само за момичето, което съм цитирала, много хора тук го препоръчват. Този метод на спиране на изпотяването е много опасен.

Извинявайте, че малко отклонявам темата, но ще ви помоля да ми разясните, защо по-точно е опасен този Odorex ? :neutral: