PDA

View Full Version : как да си изправя косата със сешоар?



ivan4obee
04-09-2010, 09:50
Някой да каже как да си изправя косата с сешоар? Нагрявам мястото където искам да я изправя и после с гребен само реша или трябва някакъв натиск?

ShowMeHowToLie
04-09-2010, 10:17
Някой да каже как да си изправя косата с сешоар? Нагрявам мястото където искам да я изправя и после с гребен само реша или трябва някакъв натиск?

Трябва ти кръгла четка и сешоар


Започваш на пластове от долу и кичур по кичур го слагаш на четка и притискаш ъсс сешоера

magicfairy
04-09-2010, 10:19
За да ти е по-лесно също можеш да си вземеш някакъв балсам (има си специални) повреме или след къпане.

slynchoo
04-09-2010, 11:40
Както казаха-трябва ти кръгла четка.

kok
04-09-2010, 11:44
Да се възползвам от темата и да попитам..Аз имам кръгла четка и се изправям горе долу, обаче връхчетата ми остават извити. Има ли някаква специална техника?

Също така ме интересува, косата трябва ли да я разреша преди това или не? Като я разреша и четката преминава без проблем и не се суши хубаво. Не знам дали ме разбрахте :-o :-o :-o

britzy
04-09-2010, 12:12
да и аз да попитам-крайчетата не мога да ги докарам добре със сешоар,идеи някакви ? :D

DqVoLsKoJeLaNiE
04-09-2010, 12:46
да и аз да попитам-крайчетата не мога да ги докарам добре със сешоар,идеи някакви ? :D

И затова ще ти трябва кръгла четка...Подхващаш кичура с четката отдолу, а отгоре сешоара трябва да е със струя, насочена надолу...Леко движиш четката от корена към крайчетата, като като стигнеш към крайчетата на кичура, извиваш навътре :)

britzy
04-09-2010, 12:48
да и аз да попитам-крайчетата не мога да ги докарам добре със сешоар,идеи някакви ? :D

И затова ще ти трябва кръгла четка...Подхващаш кичура с четката отдолу, а отгоре сешоара трябва да е със струя, насочена надолу...Леко движиш четката от корена към крайчетата, като като стигнеш към крайчетата на кичура, извиваш навътре :)
аха ясно-мерси много :-)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-09-2010, 12:49
Да се възползвам от темата и да попитам..Аз имам кръгла четка и се изправям горе долу, обаче връхчетата ми остават извити. Има ли някаква специална техника?

Също така ме интересува, косата трябва ли да я разреша преди това или не? Като я разреша и четката преминава без проблем и не се суши хубаво. Не знам дали ме разбрахте :-o :-o :-o

Разреши с четка, която има по-рядко сложени зъбци или изобщо не реши :) Пробвай да сложиш кристали за коса по крайчетата й, за да се получи по-добър ефект...

DqVoLsKoJeLaNiE
04-09-2010, 12:51
Някой да каже как да си изправя косата с сешоар? Нагрявам мястото където искам да я изправя и после с гребен само реша или трябва някакъв натиск?
Ами, споменаха, че ще ти трябва кръгла четка... Аз ти съветвам да използваш и продуктите на Nivea за изправяне, с тях става по-лесно... :)