PDA

View Full Version : Всичко беше красиво и истинско..но той май не осъзна!Помощ!



c0nfus3d
04-09-2010, 12:22
Здравейте тиийнове!
Чувствам се много объркана и за това реших да споделя моята история с вас.
Преди година и 3-4 месеца тръгнах с едно момче и всичко беше приказно.. никога не се бях влюбвала толкова и никога не бях обичала някого толкова много.
Да...обаче сега нещата съвсем не са същите..той като че ли е отегчен като цяло, някак си няма желание за нищо и все казва "не ми пука" "все тая ми е" "нямам мнение" "не ме интересува" и т.н.... Той сякаш не осъзнава какво изпитвам към него и колко много бих дала за да съм винаги с него.. Винаги казва, че направеното от мен е било на сила, без желание.. а това не е така! Не си спомням да е имало нещо преди което да съм правела с такъв ентусиазъм и такова щастие..Никога преди не съм се усмихвала толкова искрено и не съм греела като слънце когато видя някого.А той ме промени много...дори денят ми да е тъжен и мрачен, само като го видя се усмихвам и всичко си идва на мястото..... :( Не съм дала толкова, колкото той на нашата връзка (може би заради това да му е писнало?) и някак си може би се чувствам виновна заради това, но винаги това което е било от мен е било искрено и изпълнено с любов!
Бих искала да го зарадвам по някакъв начин и отново да видя искрата в очите му.. Толкова много го обичам, че не мога да си помисля как би преминал един мой ден без да съм го видяла..Моля ви, дайте ми съвет как бих могла да постъпя в този случай..Минали сме през много перипети заедно, но сега наистина е трудно..
Как вие момчета бихте се почувствали добре..какво бихте желали от едно момиче?
И как вие момичета бихте пленили отново едно мъжко сърце?
Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете.
Темата ми може да е банална, но наистина имам нужда от помощ в този момент!
Мерси предварително на всички !

L0ST
04-09-2010, 13:29
Момче съм, но мисля че той и се зарадвал много ако му кажеш всичко това... Не мен би ми станало приятно :)

nIkEnCeTy_bE
04-09-2010, 14:02
Сподели му как се чустваш. Кажи му, че тази една година, прекарана с него е била най хубавата. Всичко, което каза тук, му го кажи. За толкова много време мисля, че знаеш какво би го зарадвало. Не го познавам, за да твърдя, но може и секса да му липсва в тази връзка. Колкото и банално да звучи. Ако продължи да се държи хладно, остави го, защото ако търпиш неговото пренебрежение, ще се нараняваш все повече.

kot3nc3to
04-09-2010, 20:44
мисля,че е редно да седнете и да си изясните кой какво иска,дава и очаква от тази връзка :) и след това дали и как бохте променили някои неща :)

c0nfus3d
04-09-2010, 23:43
Това, което написах тук съм му го казвала и то не веднъж..както и това че това е била най хубавата година в живота ми ( и наистина е така, думите ми са искрени и от сърце)...но за него нещата си остават същите. Въпреки всичко секс не липсва изобщо и не това би породило странното му държание.
Наистина положението е тотално извън контрол, а единствения човек, който би могъл да го оправи и да бъде по старо му- това съм аз, но се чувствам безсилна и безидейна! Не знам какво да направя! Обичам го и бих дала всичко за него .. :(

nIkEnCeTy_bE
04-09-2010, 23:53
Седни и поговори просто с него. Попитай го какво му е липсвало, нека осъзнае какво си направил ти за таи връзка, и че очакваш от него любовта, която е давал, и сега.

spopi
04-13-2010, 15:53
Наи-добре седнете и поговорете изяснете се какво искате. И и се постараите и двамата да давате по нещто на тази връзка. Не само ти. :)
УСПЕХ :)

Paramour
04-14-2010, 12:40
Сподели му как се чустваш. Кажи му, че тази една година, прекарана с него е била най хубавата. Всичко, което каза тук, му го кажи. За толкова много време мисля, че знаеш какво би го зарадвало. Не го познавам, за да твърдя, но може и секса да му липсва в тази връзка. Колкото и банално да звучи. Ако продължи да се държи хладно, остави го, защото ако търпиш неговото пренебрежение, ще се нараняваш все повече.
+ 8)

c0nfus3d
04-14-2010, 13:03
Говорили сме много пъти по тази тема... но като че ли нещата са безнадеждни. Когато уж се разберем кой какво иска и започнем да излгаждаме нещата, той казва, че всичко е за "измиване на очите".. Изобщо не може да разбере че не мога и ден без да съм го видяла. Казва, че и за него е така, но не го показва особено.
Скоро ще трябва да замина на лагер с класа ми за една седмица и направо не искам да си помислям, че той няма да бъде там :(
Дали това ще е едно изпитание? Мисля, че когато се върна наистина ще мога да разбера какво мисли и какво чувства той към мен. Надявам се поне като се върна нещата да са по- добре. Пък до тогава... ще мисля как да го задържа и с какво да го накарам да продължи с мен...Ако някой има идея относно това- да сподели- ще съм много благодарна.

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 21:48
Говорили сме много пъти по тази тема... но като че ли нещата са безнадеждни. Когато уж се разберем кой какво иска и започнем да излгаждаме нещата, той казва, че всичко е за "измиване на очите".. Изобщо не може да разбере че не мога и ден без да съм го видяла. Казва, че и за него е така, но не го показва особено.
Скоро ще трябва да замина на лагер с класа ми за една седмица и направо не искам да си помислям, че той няма да бъде там :(
Дали това ще е едно изпитание? Мисля, че когато се върна наистина ще мога да разбера какво мисли и какво чувства той към мен. Надявам се поне като се върна нещата да са по- добре. Пък до тогава... ще мисля как да го задържа и с какво да го накарам да продължи с мен...Ако някой има идея относно това- да сподели- ще съм много благодарна. Че то и аз съм такъв ,не ми пука особенно кой ме обича и кои иска да е с мене и за мен всичко е лъжа, колкото и тъпо да звучи ! Това е защото той на никой няма доверие ! Явно са го наранявали и не иска да се обвързва по по-дълбок начин за да не страда пак , поне при мен това е причината вече за почти никой да не ми пука не знам ... 8)