PDA

View Full Version : до Rybeez ( съжалявам ако съм збъркал ника ти )



go71n
04-09-2010, 12:48
А ти си още по-бавен, защото освен, че не можеш да смяташ, си и неграмотен, а и за капак на всичко си толкова смотан, че не можеш да си сметнеш нещо елементарно и с калкулатор...

Направо ме натъжаваш...


Аре чао на хумористичната ти тема.

Кога стана модератор, кога почна да се ежиш?!
1во темата не ми е хумористична, съвсем сериозно си питах защото неможах да го сметна дори и с калкулатор..
Неграмотен съм?! hxuaHXUahuxAUH ако искам щЕ пИшЪ еТу ТаКъ, никаде в правилата не пише да пиша грамотно. когато съм на изпит тогава показвам колко съм грамотен, във форума ми е през ( мъжкия полов орган ) как пиша, капиш ?! и доста тъпо от твоя страна да наредиш някой в тема и после да я заключиш. БРАВО ВЕЛИК СИ.

п.п знам,че ше я заключиш и тая тема...
п.п2 тоз мачок почна да прави админи, някви пълни комплексари :X

ThroughStruggle
04-09-2010, 12:52
Оф, да, наистина.
В общи линии, всички, които смятат, че си елементарен и неграмотен, са пълни комплексари. Не си и помисляй, че има нещо в теб. Комплексарчета мръсни. :x

go71n
04-09-2010, 12:56
газиран палячо не ми се прави на забавен и ироничен. темата е насочена към човек, твоето мнение мисля,че е излишно!
човек който напада друг и го нарежда ( тоест храни ) и после заключи темата и не даде шанс на човека да се защити е чист комплексар, бил модератор и кво велик ли е?! да си стой в форума, да заключва теми и дано се чуства значим.

ThroughStruggle
04-09-2010, 12:57
Пикльо, ако имаше да кажеш нещо директно на мода, да беше написал ЛС. :)

go71n
04-09-2010, 12:58
а ти кво правиш тука не ми е ясно. виждам, че си против него ама не спами простотии точно в тая тема, ако искаш да му кажеш нещо насочи го лично към него в тема или на ЛС..

Serseri91
04-09-2010, 12:59
Или просто не е искал да се занимава с идиоти :-o Дали това не е причината да ти е игнорирал съобщението ?

go71n
04-09-2010, 13:02
Пикльо, ако имаше да кажеш нещо директно на мода, да беше написал ЛС. :)

пикльо си ти, както виждам от аватара ти още се кефиш на This is SPARTA казано от Краси Радков преди 10 години... мое лично решение си е как да се обърна към модератора, и реших да е с тема! не мълча на никого, той е модератор аз не и какво нямам ли право на собствено мнение за него?! защото както видях той си каза мнението за мен. Бях длъжен да се изкажа и аз. O.K?!