PDA

View Full Version : как се запознахте, как изглеждаше



crash95
04-09-2010, 11:58
аз моя го видях на една бензиностанция преди 4 години. беше се подпрял небрежо на мотора си (харли дейвидсънр понеже беше рокер) и забелязах че ме гледа, а и аз го гледах и той ми се усмихна, приближи се до мен и ме попита как се казвам, после се оказа че е от моя град и беше супер! :smt055 :smt055 :smt049
беше с дълга до раменете руса коса, леко набола светло руса брада, а лицето и тялото му просто бяха... не мога да го опиша... преличаше на паднал ангел
:-)

previlegue
04-09-2010, 12:03
taq tema mai ne e za tuka ? :o

d3d0ks7eR
04-09-2010, 12:48
Малко невинно момиченце , Набор 95 има приятел от 4 години (с една дума тя е била на някаде 11-12 ) който е рокер и има Харли дейвидсън ...Тоз със сигорнонст е над 21 години (за тогава) и има 2 пъти колкото твойта коса ...охх..както и да е ...


При мене беше доста смешно чесно казано :D Отидох с едно аверче на кафе ,после се оказа че освен ние 2-мата щяло да има още 2 момичета - неговата и нейна приятелка ..На мене адски ми се спеше и въобще не знаех въобще защо съм там :D И после кафета ,разходки и едно друго - и сега сме си заедно :-) :-)

didi0804
04-09-2010, 14:04
Ами стана много случайно ... един приятел дойде да ме види,но нямаше с какво и беше накарал "моето момче" да го докара.Тогава го видях за пръв път и направо се влюбих в смеха му (sun) обожавах да го слушам как се смее ;-p След това той ми намери скайпа и номера,започнахме да излизаме...и двамата много искахме да сме заедно и ни личеше и ето...вече близо 5 месеца съм ужасно щастлива с него :smt007 :smt007 :smt007

Wikzinka
04-09-2010, 14:10
Запозна ни един общ приятел и аз го харесах веднага , а както разбрах в последствие и той мен. И така след няколко излизания и две ходения на кино той ми призна , че ме харесва и аз на него исме заедно вече 1 година и няколко месеца

justonegirlwithonehope
04-09-2010, 15:10
На един футболен мач между градските гимназии. :lol: Оказа се, че и двамата обичаме футбола :oops:

ludiq0maks
04-09-2010, 15:43
аз моя го видях на една бензиностанция преди 4 години. беше се подпрял небрежо на мотора си (харли дейвидсънр понеже беше рокер) и забелязах че ме гледа, а и аз го гледах и той ми се усмихна, приближи се до мен и ме попита как се казвам, после се оказа че е от моя град и беше супер! :smt055 :smt055 :smt049
беше с дълга до раменете руса коса, леко набола светло руса брада, а лицето и тялото му просто бяха... не мога да го опиша... преличаше на паднал ангел
:-)

Някой май е имал мокри сънища ....

YouDontKnowMe
04-09-2010, 15:45
Малко преди първият ни учебен ден в 8ми клас... Август ни бяха викнали на подборно . И двамата излязохме и ...
-Какво реши?
-Нищо.
-Супер, и аз 8-)

Doga
04-09-2010, 15:58
Бях с приятели в една дискотека и я видях да танцува на един пилон :-D ,ама не танциорка,а просто с приятелки се кълчиха там,танцуваше много хубаво,казах на един приятел,че ще е моя и че май съм влюбен.Цяла вечер я гледах,после отидох при нея,заговорихме се,събрахме се 2-те компанийки и после вече излизанията и всичко се получи и вече 9 месеца сме си неразделни :smt007

V14D0
04-09-2010, 16:02
аз моя го видях на една бензиностанция преди 4 години. беше се подпрял небрежо на мотора си (харли дейвидсънр понеже беше рокер) и забелязах че ме гледа, а и аз го гледах и той ми се усмихна, приближи се до мен и ме попита как се казвам, после се оказа че е от моя град и беше супер! :smt055 :smt055 :smt049
беше с дълга до раменете руса коса, леко набола светло руса брада, а лицето и тялото му просто бяха... не мога да го опиша... преличаше на паднал ангел
:-)

Някой май е имал мокри сънища ....

Май някой обича оф-топик коментари.

:x

@Topic - Запознахме се в нета.. Направи ми впечатление какви клипове качва във вбокс, поздравих я, тя ми писа ЛС, разменихме скайпове, но нищо сериозно.... в последствие отново й писах коментар на няколко клипчета, тя се оказа, че си беше сменила скайпа, даде ми нов и започнахме да пишем, от различни градове сме и не беше много лесно да се видим, но след половин лято и цяла есен 18/7 чат, на 31 януари 2009 отидох в Бургас да я видя, видяхме се за няколко часа и се прибрах.. следващия месец - пак така. И досега се виждаме всеки месец, но пък се чуваме всеки ден и се спукваме да пишем по скайп ^^

Punisherrr
04-09-2010, 16:05
Темата не е на правилното място,а там , където трябва да е вече има такива.