PDA

View Full Version : Ех , това момиче ...



big_dunker
04-09-2010, 12:56
Вече 1 година ако не и повече съм откачил по една съученичка . Всеки ден сме заедно , седим редовно заедно , говорим си .. но покана ли я да излезем заедно веднаги ми отказва .. случва се цял ден да сме заедно .. но никога до сега не се е съгласявала да излизаме някаде .. пробвал съм мн мн мн пъти и нищо ..

Няколко пъти съм й признавал какво чувствам към нея и тя ми отг "искам да сме само приятели ... "

Дайте предложения как да оправя положението :Д

valdesbg
04-09-2010, 12:58
Че то положението е повече от оправено. Даже е бетонирано и няма къде да мърда повече. :)

justonegirlwithonehope
04-09-2010, 13:02
Нищо не можеш да направиш.Примири се с това, което имаш, поне е точно момиче и не ти обръща гръб, заради чувствата ти.Настоява да сте приятели, явно не те възприема по друг начин, не можеш да промениш чувствата и ако ще и турско да стане.Съвета ми е да се огледаш около себе си, дано видиш колко нови хора и неща ще окриеш.Пожелавам ти искренно съвсем скоро да пуснеш нова тема, в която да пишеш за това колко влюбен си и колко щастлив си с новото ти момиче. :)

big_dunker
04-09-2010, 13:03
Че то положението е повече от оправено. Даже е бетонирано и няма къде да мърда повече. :)

Осъзнавам че е почти невъзможно бъда с нея .. но ддз умирам просто за нея .Интересно ми е други как биха постъпили в тази ситуация :)

kindergarden
04-09-2010, 13:05
е какво можеш да направиш...тя ти е казала директно,че не иска да сте повече от приятели...свикни с тази мисъл и ще ти олекне

ivcheto0o
04-09-2010, 13:06
Няма какво друго да направиш освен да се примириш,че сте само приятели.

valdesbg
04-09-2010, 13:11
Осъзнавам че е почти невъзможно бъда с нея .. но ддз умирам просто за нея .Интересно ми е други как биха постъпили в тази ситуация :)

So damn true.

А иначе - други хора просто не биха се набутали в тази ситуация. Така че - съветите ни са излишни. Бита карта си.

fenastz
04-09-2010, 13:32
Snort some coke.

raliichkaa
04-09-2010, 13:34
Не се измъчвай по нея бе човек ! Толкова време не е станало и защо си решил че сега ще стане щом тя самата ти е казала,че иска само да сте фр..Покажи и че не ти пука в крайна сметка и тръгни с друга или просто я остави..

yanev4
04-09-2010, 13:35
Т'ва ващо е като на Елеонора и Давид.. :lol:

Zaritu
04-09-2010, 13:44
намери си по яка :D :)

didi0804
04-09-2010, 13:49
Ами тя явно наистина иска да сте само приятели.Ти няма какво да му оправяш на положението,просто приеми това че няма да стане нещо повече...поне засега

Moonstalker
04-09-2010, 13:56
Дайте предложения как да оправя положението :Д
Приятели т'ва е, показала ти е ясно как иска да е "положението" не се мори по-добре.

kris4ety14
04-09-2010, 14:00
Според мен трябва да станеш леко арогантен и да се поотдръпнеш. Казано с други думи - зарежи я и продължи напред. Пък знае ли човек, може да усети липса на вниманието ти. Ако почне тогава да се навърта покрай теб и да дава намеци(от сорта на усмивки, закачки - жестове, думи или нещо подозрително) за нещо повече от "искам да сме само приятели" не се хвърляй веднага върху нея. Оцени внимателно положението, за да знаеш как да действаш.

FireFlyY
04-09-2010, 14:08
Аз ако съм на теб бих се огледала.Не се знае колк момичета умират за теб,а ти си се вторачил в нея.Огледай се,спри да мислиш за нея,излизай повече и се запознавай с колкото се може повече хора.Гарантирам ти нова любов ;] Успех

umri
04-09-2010, 14:12
Вече 1 година ако не и повече съм откачил по една съученичка . Всеки ден сме заедно , седим редовно заедно , говорим си .. но покана ли я да излезем заедно веднаги ми отказва .. случва се цял ден да сме заедно .. но никога до сега не се е съгласявала да излизаме някаде .. пробвал съм мн мн мн пъти и нищо ..

Няколко пъти съм й признавал какво чувствам към нея и тя ми отг "искам да сме само приятели ... "

Дайте предложения как да оправя положението :Д
Много по-лесно е, ако една жена те мрази да се влюби в теб, отколкото, ако ти е приятелка. Единственото нещо, което можеш да направиш е да си останеш само приятел с нея, леко да се отдръпнеш и да си намериш някоя друга. Светът не започва и свършва с тва путе, така че спокойно.

T91
04-09-2010, 16:40
От положението "просто приятели" винаги има изход . Ала е занимавка голяма .

DqVoLsKoJeLaNiE
04-09-2010, 16:55
Не настоявай приятелството ви да прерасне в нещо повече,за това се изисква време и търпение, продължи да й обръщаш внимание, намери начин да си сближиш с нейните приятели, за да излизате в една компания :) Ако толкова много я обичаш, не се отказвай..., но не й натрапвай това, което искаш да стане. В случая може да си каже само: "Бързай бавно." :)

valdesbg
04-09-2010, 17:02
...]

После да не се чудиш защо няма свестни момчета а само путьовци. Ако бях в обкръжнието ти - щях да ти го напомня в определен момент :)

Да поясня - намеренията са важни точно толкова колкото и резултатите. Едното не оправдава калпавото друго.

cool_angel
04-09-2010, 17:34
случва се цял ден да сме заедно .. но никога до сега не се е съгласявала да излизаме някаде .. пробвал съм мн мн мн пъти и нищо ..

Няколко пъти съм й признавал какво чувствам към нея и тя ми отг "искам да сме само приятели ... "

Дайте предложения как да оправя положението :Д е добре де ако сте само двамата какъв е проблема къде сте...

big_dunker
04-09-2010, 19:17
случва се цял ден да сме заедно .. но никога до сега не се е съгласявала да излизаме някаде .. пробвал съм мн мн мн пъти и нищо ..

Няколко пъти съм й признавал какво чувствам към нея и тя ми отг "искам да сме само приятели ... "

Дайте предложения как да оправя положението :Д е добре де ако сте само двамата какъв е проблема къде сте...

Ако успеем да останем само 2-та добре .. но винаги има поне още 20 човека покрай нас ... или някой ни се лепва .




...]

После да не се чудиш защо няма свестни момчета а само путьовци. Ако бях в обкръжнието ти - щях да ти го напомня в определен момент :)

Да поясня - намеренията са важни точно толкова колкото и резултатите. Едното не оправдава калпавото друго.

нещо не схванах какво имаш впредвит

ledenakrasota
04-09-2010, 19:19
Бъдете приятели и се огледай за друга.Пък,ако я заеше крастата ще ти се обади. :D

Take_That
04-12-2010, 07:57
Опитвал си многократно, не безуспешно. Едва ли можеш да направиш нещо повече освен да си останете "само приятели"

rockchiqmorbidheart
04-12-2010, 19:10
Много пъти съм имала такива проблеми с фр не разбирате обаче понятието просто приятели!!! Недей да я пришпорваш щото накрая ше ти тегли една майна и ше останеш без никакъв шанс съвсем!!! 8)

pussucetka
04-12-2010, 20:04
. . Момичето ти е казало, че иска да сте само приятели . . :? Няма какво да оправяшш . . :)