PDA

View Full Version : Бахти Бащата :D



antonvip
04-09-2010, 14:24
Такаа,значи преди около 3-4 месеца си купих колело за 2000 лева.След като си го купих и се прибрах нали всичко нормално,на следващият ден също и на по-следващия,но на четвъртият ден се прибирам от даскалоо.Влизам в къщи и гледам колелото ми го няма :( :shock: :shock: напрао ми стана лошоо :booooomb: :booooomb: :booooomb: званя ня майка ми тя ми вика незнам каде е,званя на баща ми тои ми жика няма да имаш колело вече и аз го попитах защо,а то се оказа че бащата е говорил с тъпата ми класна и ъя му наговорила един куп глупости:имал съм два бележника,имал сам 9 двойки и такива глупости и вече 3-4 месец колелото ми незнам каде е и вярвям е раждясало през зимата и ми става супер гадно като си помисля за него идва ми да се разрева ама се пак ко да се прай.Всеки ден питам баща ми кога ще ми върне колелото тои ми казва опреи си оценките иначе ще го дожеда пред блока и ще го нарежа с ракетата пред теб и незнам как да го накарам да ми докара колелото защото сега е сезона за каране и 3ма мой приятеля си взеха такова колело и много се дразня като ги гледам как ходят да се спускат и скачат а аз стоя като нефелник и нямащ колело и гледам :x :x :-x :booooomb: просто ми е писнало от него мислил съм да му взема ключовете и да ида до един негов гараж и да проверя дали е там но ако е там и го взема незнам каде да го скрия после и се късам на 2 от ЯД помогнете моля ви :) :smt041

6okolad4ety95
04-09-2010, 14:30
Еми..седни и си научи уроците и си поправи оценките и ще имаш колело!Друго не мога да те посаветвам!

L0ST
04-09-2010, 14:30
Ами има едно много просто и лесно решение - седни си на д-то и почни да изкарваш по-хубави оценки и ще ти го върнат веднага!

nIkEnCeTy_bE
04-09-2010, 14:32
Еми ти каза, че госпожата е наговорила глупости - наистина ли е така? Нямаш 2бележника, нямаш двойки? Ако е така, според мен първо говори с класната си, обясни и, че се караш с баща си заради нея. Че не постъпва правилно спрямо теб, ако не те послуша, се обърни към педагогическия съвет. Нека баща ти да разбере, че не е така, както казва класната. Пък и извинявай 2000 лв колело... :shock: :? аз лично никога не бих дала толкова при за колело, то кола по-добре да си земеш. То златно ли това колело, какво е. На сребърен поднос ли го носиш,, направо се изумявам, толкова пари си съсипал по-него, добре че някой не го е гепал, аз щях да се убия от яд. Иначе седни, поговори с баща си. Кажи му, че сега е времето да караш, че искаш да излизаш с приятелите си.

ILoweSea
04-09-2010, 14:53
Седни, научи, оправи си оценките и ще ти го дадат.

YouDontKnowMe
04-09-2010, 17:00
Както казаха ^ Седни си на задника, научи си уроците , поправи двойките, дръж се прилично - един вид, ЗАСЛУЖИ СИ КОЛЕЛОТО !

elito96
04-09-2010, 17:20
оправи си оценките.. хем тва да си вурнеш колето ще ти е стимула :-o

Jus7DreamBoy
04-09-2010, 17:32
mountain bike ли си взе че за 2 бона?А така де както казаха сядай си на задника изкарай хубави оценки и ще ти върнат колелото !

LaRgEboy
04-09-2010, 17:57
аз пък те съветвам да претърсиш мазата гаража мазата гаража на баба си
и всички възможни неща тва с оценките хич не го бива как се оправят 9 двойкиЧ :)

elizabethg
04-09-2010, 18:07
Никога не е късно да се поправиш ;) Както те съветват всички,не е толкова трудно да седнеш да научиш 2 урока,изкарваш няколко 6-ци,държиш се добре с баща си и така...Ако се постараеш малко скоро ще имаш колело :)

in4et0yy
04-09-2010, 19:16
Сядай да учиш!!!

MelisaxGlamour
04-09-2010, 19:33
Хаха,още малко ще завържеш баща си и що го мъчиш,докато не издаде мястото,където е скрил колелото ли.. ти май нямаш ниаккъв мозък.. не се обиждай,ама то просто ''кънти'' как може да не осъзнаваш каква е причината,баща ти се притеснява за образованието ти и просто ти помага,като ти забранява за известно време да караш колелото си,а ти вместо да го послушаш,да седнеш на задника ис и да поучиш,да си оправиш оценките,се чудиш как да си намериш колеото,да си го прибереш тайно и да си го караш..много тъпо,наистина!

Sisi7u
04-10-2010, 11:03
не е ръждясало споко... особено ако е за 2000 лв 8-)
пък ако искаш да си го върнеш или се поправи или намери начин да се подмазваш на баща си :-D

sashit0
04-10-2010, 19:06
Хаха,още малко ще завържеш баща си и що го мъчиш,докато не издаде мястото,където е скрил колелото ли..

Е това беше яко :razz:
Така де, вие какъв скучен живот водите бе :D Само учите... някога правили ли сте нещо друго, знаете ли колко е трудно да се поправят толкова двойки докато свърши даскалото :? Направете по разнообразен живот като мен (макар, че аз съм само на 12 и все пак на някой хора изобщо не им допадам... 8-) )
Помоли някой твой фр да ти помогне да го намерите. Не се отказвай, все пак 2 бона колело ?! Се едно да дадеш на баща си 2 бона (аз ако някога го напрявя най - много да съм мъртво пияна...) Говори с него, с майка си, никога не се отказвай, все пак баща ти не може само да те командва чрез колелото, имаш си собствен живот !!!
Ако трябва накарай всичките ти приятели да станат детективи, за да си намериш колелото, това не означава да не учиш ама това, че всички казват да зубриш ме нерви... явно водят малко по - скучен живот :D Дано го намериш :-)

nIkEnCeTy_bE
04-10-2010, 19:18
Намерил са, кой да дава съвети, водещата разкрепостен живот, пишеща по 10 теми на ден. Дано съм била мила.
Добре, ако намери колелото какво правим, според твойта логика. Ще яде, ще се къпе, ще кара колело по цял ден, ще се кара с баща си, ще си развали отношенията с семейството, а учението ? Цял живот ли ще кара това колело. Тея 2000 лева можеха да отидат за неговото образование, след като завърши. Както ще следва, след това? Или и на 25 години ще продължи да кара колело. Естествено, че родителите му ще му мислят доброто. Може и по някакъв начин да го контролират, но е за неговото добро. Можел е да избегне тея двойки, да си беше учил редовно, нищо няма да му коства да отдели 1 час от времето си. Ако почне да търси колелото, знаеш ли какви скандали ще станат? Мисля, че може да си го върне по по лесен начин.

elizabethg
04-10-2010, 20:11
Намерил са, кой да дава съвети, водещата разкрепостен живот, пишеща по 10 теми на ден. Дано съм била мила.
Добре, ако намери колелото какво правим, според твойта логика. Ще яде, ще се къпе, ще кара колело по цял ден, ще се кара с баща си, ще си развали отношенията с семейството, а учението ? Цял живот ли ще кара това колело. Тея 2000 лева можеха да отидат за неговото образование, след като завърши. Както ще следва, след това? Или и на 25 години ще продължи да кара колело. Естествено, че родителите му ще му мислят доброто. Може и по някакъв начин да го контролират, но е за неговото добро. Можел е да избегне тея двойки, да си беше учил редовно, нищо няма да му коства да отдели 1 час от времето си. Ако почне да търси колелото, знаеш ли какви скандали ще станат? Мисля, че може да си го върне по по лесен начин.


Възхищавам се на съветите,които даваш nIkEnCeTy_bE :) Евала :grin:

DonMikelle
04-10-2010, 22:55
Сядай да учиш бе , келеш. За 9 двойки бих те оставил само на хляб и вода, и ще спиш на терасата докато не станеш пълен отличник. Щял да краде ключовете на баща си и да претърсва гаража. Спокойно бе, не ти е ръждясало колелото, всеки ден го разхождам по 10-15 километра да е в добро състояние като си оправиш успеха.
:D :D :D :D :D

6okolad4ety95
04-11-2010, 07:04
Сядай да учиш бе , келеш. За 9 двойки бих те оставил само на хляб и вода, и ще спиш на терасата докато не станеш пълен отличник. Щял да краде ключовете на баща си и да претърсва гаража. Спокойно бе, не ти е ръждясало колелото, всеки ден го разхождам по 10-15 километра да е в добро състояние като си оправиш успеха.
:D :D :D :D :D

Т`ва беше яко! :lol: