PDA

View Full Version : Моля, дайте мнеие :) Благодаря!



adflictatio
04-09-2010, 15:31
Той се усмихна.Това бе една от онези редки усмивки,които напомняха на слънчеви лъчи намерили процеп в облаците.
Тя забеляза усмивката му и трепна както трепват крилцата на пеперуда докоснати от вятъра.Страхуваше се , че този ще е последният път когато трепва така.Всичко беше наистина красиво.Но тя знаеше че няма да продължи вечно.Не можеше.Колкото повече жадуваше усмивката му толкова по ревностно я криеше той.Чуваше как собственият и глас и известява това,от което така се страхуваше и едновременно очакваше с нетърпение.Разбира се всичко това я навеждаше на хиляди мисли и въпреки всичко тя се опитваше да ги отхвърли и да остави съзнанието си празно.Но никога не успяваше.Всеки път завършваше с безсмислено взиране в тавана сякаш там бяха всички отговори.Празни заблуждения за истината в един свят където всичко беше лъжа..Обичаше да го повтаря и макар малко да я натъжаваше я караше да се чувства свободна.
Усети как отново бе потънала в мислите си и отмести поглед от небето.Сега то бе добило мастилен цвят и по всичко личеше ,че предстои буря."Най-накрая" помисли си и тръгна по претъпканата с хора улица.
Едно нещо обаче не можеше да излезне от главата и.Неговата усмивка.Виждаше я пред очите си и сякаш гледаше филм чиято лента се бе заплела и показваше един и същ кадър.
Усмивката му и нищо друго.
Колко глупаво се чувстваше само.Беше толкова заблудена,а ето че сега собственото и съзнание се опитваше да я разиграва."Откачалка" каза тихо само на себе си и продължи.И нима бе очаквала нещо друго?Та нали тя самата беше казала какво точно ще се случи.И ето че сега наистина се случваше,а тя бе изненадана.Не изглеждаше смислено и не беше.Нямаше и да бъде,и това го знаеше.обърна се и погледна притъмнялото небе.Усмихна се и продължи напред.Там където валеше всеки ден..и продължи да се усмихва.


Реших да го лиша от заглавие, след като дълго време не можах да измисля подходящо :)

bathory
04-09-2010, 18:59
:) ами не е лошо..

adflictatio
04-12-2010, 14:32
мерси хах ама и аз как си прося xD

hopekiller
04-13-2010, 17:00
На мен ми харесва.

Met1lEmoGirl
04-13-2010, 17:09
hubavo e ;]]

adflictatio
04-14-2010, 17:09
още два пъти благодаря
но ако нещо не ви хареса приемам с радост и критики :)