PDA

View Full Version : Окосмение-момиче



nedokosnata
04-09-2010, 16:13
Здравейте.Мисля,че имам проблем и то голям.Имам косми навсякъде по тялото и повечето не е просто мъхче,ами косъмчета.Мноо са светли и тънки,но ги има и са до половин см. дължина.Трябва да се приближи човек,за да ги види,но ми е супер некомфортно с тях.Дори по корема,гърба и гърдите имам,както и по дупето.Не искам да ходя на кола маска за цялото тяло,защото ще е бая пари.Знаете ли дали,ако си под 18 години,можеш да отидеш на лазерна или фото епилация?Поне една-две процедури да направя..Съвсем отчаяна съм вече..
Мина ми и друг вариант през главата-като се затопли да се мацам с кислородна вода и да изсетляват на слънце.Някой пробвал ли е?

L0ST
04-09-2010, 16:29
Ъмм...може и можеш да и махаш като ти пречат? :lol:

PROVOCATIVE
04-09-2010, 17:12
Е, то с мързел нищо хубаво не се постига. Оплакваш се, че имаш косми, а те мързи да си ги махнеш! А за едно момиче това е недопустимо!!! Не забравяй, че има доста начини - мoжеш и сама да си правиш кола маска, като не ти се дават пари (макар че едва ли ще ти излезе кой знае колко скъпо) ;) Освен това, има и епилатори за тази работа (поне за някои части от тялото - ръце,крака...). Бръсначът ще свърши работа, ако не ти се занимава с по-горе изброените.
А относно фотоепилацията - мисля, че няма ограничение за възраст (не съм сигурна), но това, в което съм сигурна, е, че ще ти излезе доста по-скъпичко. :)

nedokosnata
04-09-2010, 19:28
Да уточня-махам ги,но с кола маска на гърба не знам как ще се справя сама ;) Всичко друго:крака,ръце,подмишниц ,триъгълник-всичко махам от години.Просто питам за останалото,защото съм пробвала кола маска за корема и боли доста.Поне мен ме боли много :)

nedokosnata
04-10-2010, 08:42
Мерси на всички!Реших си проблема!Сега вече всичко е наред!(sun) ::: :smt002 :smt003 :smt040 :smt026

killah666
04-10-2010, 23:44
:) вярвай ми,че колата маска ще ти излезе по евтино .. ти говориш за некви процедури... а знай'ш ли колко са скъпи тези процедури :grin:

lori4kavd
04-11-2010, 20:57
http://kolamaska.com/%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D1%83%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D 0%B0%D0%BD%D0%B5/ намалява разстежа на косъма след исползване на кола маска мн.хитро аз лично мисля да си го купя :grin: пробваи

SuNsEt
04-11-2010, 22:11
Ъм...ако си забелязала,че си по-окосмена от другите момичета и че космите са на много места,някои от които по-необичайни може и да имаш проблеми с хормоните.За това се ходи на лекар и се пият разни специални хапчета.

Evellon
04-12-2010, 18:49
Да уточня-махам ги,но с кола маска на гърба не знам как ще се справя сама ;) Всичко друго:крака,ръце,подмишниц ,триъгълник-всичко махам от години.Просто питам за останалото,защото съм пробвала кола маска за корема и боли доста.Поне мен ме боли много :)
Че ти на колко години си? 8-)

AlaBalaa
04-12-2010, 19:53
има и такива от моя клас спокойно щом са половин сантиметър и са светли... какво те бърка

djuki
04-13-2010, 21:10
Е, то с мързел нищо хубаво не се постига. Оплакваш се, че имаш косми, а те мързи да си ги махнеш! А за едно момиче това е недопустимо!!! Било недопустимо .... хахаххахахахаха и къде го пише това ... стига глупости 10те косъмчета по корема, които и без това са като мъхче няма никакъв смисъл да ги маха с каквото и да е било , защото ще стане по зле и без това са малко можеш да ги изрусиш за да не се виждат толкова ако не 2 плажа те сами ще си станат русички и почти няма да се забелязват.

ivonka11
04-15-2010, 19:04
Здравейте.Мисля,че имам проблем и то голям.Имам косми навсякъде по тялото и повечето не е просто мъхче,ами косъмчета.Мноо са светли и тънки,но ги има и са до половин см. дължина.Трябва да се приближи човек,за да ги види,но ми е супер некомфортно с тях.Дори по корема,гърба и гърдите имам,както и по дупето.Не искам да ходя на кола маска за цялото тяло,защото ще е бая пари.Знаете ли дали,ако си под 18 години,можеш да отидеш на лазерна или фото епилация?Поне една-две процедури да направя..Съвсем отчаяна съм вече..
Мина ми и друг вариант през главата-като се затопли да се мацам с кислородна вода и да изсетляват на слънце.Някой пробвал ли е?
Ох да и аз имам такъв проблем е не чак по гърба ама по ръцете и не са светли ами тъмни щот съм с кафява коса а съм още на 14 и не мога да ги махна щото майка ми ще ме обезлглави и си мисля за кислородна вода, но казват че ставало гадно нз дайте вие съвет :oops:

Hayashi
04-15-2010, 19:15
А не мога да разбера какво толкова ви пречат? Както каза някой по-горе дори може още по-зле да стане като се махат.

yoo97
04-17-2010, 07:50
Аз пък отскоро взех да се епилирам...само,че повече се премахват космите с кола маска и мисля,че така растат по-малко и не са по-тъмни :grin:

MissHouse
04-17-2010, 17:04
Мерси на всички!Реших си проблема!Сега вече всичко е наред!(sun) ::: :smt002 :smt003 :smt040 :smt026
как ?