PDA

View Full Version : 18ти рожден ден -> подарък



djuki
04-09-2010, 15:50
След 1 месец много скъп за мен човек става на 18 ... и не че не мога да и избира подарък , но искам да е нещо лично и сантиментално дори . Та въпроса е правили ли сте подобни подаръци и какви бяха или ако не сте поне някакви идеи

uBuTo
04-09-2010, 15:53
Ако е мъжко мисля че много ще се накефи на някоя стриптизьорка :D И ако е женско мися, че пак ще и хареса! :D

djuki
04-09-2010, 15:54
Ако е мъжко мисля че много ще се накефи на някоя стриптизьорка :D И ако е женско мися, че пак ще и хареса! :D не бе ... не че няма да се накефи ... женско, но не искам да правя такива подаръци , а нещо лично , което да не е за парите не да отида и просто да го купя от магазина, а нещо което да е важно за човека и да аз се предполага, че трябва да го познавам най - добре и да знам какво ще и хареса , но все пак очаквам предложения

uBuTo
04-09-2010, 15:57
Ако е мъжко мисля че много ще се накефи на някоя стриптизьорка :D И ако е женско мися, че пак ще и хареса! :D не бе ... не че няма да се накефи ... женско, но не искам да правя такива подаръци , а нещо лично , което да не е за парите не да отида и просто да го купя от магазина, а нещо което да е важно за човека и да аз се предполага, че трябва да го познавам най - добре и да знам какво ще и хареса , но все пак очаквам предложения
Ами тя какво харесва? .. Какво е важно за нея? Разбери и намери най-подходящия подарък! :) .. Не мисля че можем да ти помогнем с нещо, защото не знаем какви са вкусовете й! :) Иначе успех! :)

danibebi
04-09-2010, 18:18
Можеш да и купиш някакво бижу,например. :grin:

nickolai
04-11-2010, 20:35
Тя е момичето, което ме прави различен, обичам я и съм изключително щастлив защото за първи път в живота ми се чувствам така, дори и нещата между нас някой ден да приключат мисля, че никога няма да я забравя това нещо ще го разберат тези, кото го чувстват или някога са го чувствали подобно нещо, дори след нея да има друга тя ще остане единствената която смятам, че мога да обичам по уникален начин!
Знам, че тя ще се зарадва най-много на това за пореден път да разбере, че я обичам, че немога без нея искам да и подаря нещо друго освен цялата си любов моля ви препоръчайте ми нещо да подаря за рождения й ден с което да изразя освен чувствата ми към нея, а и уважението ми, възможностите не ми са кой знае какви, но искам да направя жест за най-скъпия човек за мен!
Благодара предва!
Моля да ме извините за това, че съм публикувал това съобщение и в други теми в този форум, но се нуждая от няколко отговора за да направя сравнения!

victimofpain
04-12-2010, 10:22
купи и една обикновена гривна и закачи на нея една малка плочица сърчице и гравирай нещо на нея дори само буквата ти :)

KpucmuHa
04-12-2010, 14:40
КЕШ!!! :D

Gen0
04-12-2010, 18:53
Според мен едно бижу би й се харесало и както казаха горе може да се гравира.Това е нещо което би останало за цял живот.

Все пак кажи от какво се интересува и т.н :)