PDA

View Full Version : NFS carbon или most wanted ? Казвайте си мненията :)



dPa3HuTeJl
04-09-2010, 16:00
Според вас коя игра е по-добра от тези двете ?? И без тва се чудя коя да слагам ! :D :)

Petrow
04-09-2010, 16:05
most wanted картон се превъртя за едно нощ :P

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 16:37
most wanted картон се превъртя за едно нощ :P Да,вярно си е че е карбона е много по-лесен но не е ли с по-добра графика от мост лантед ?? :o

xXxAngerfisTxXx
04-09-2010, 16:38
NFS Shift, Race Driver GRID, Colin McRae DiRT2, LFS - симулатор миу е майката ... тия аркадни игри с коли са много зле... иначе карбона поече ма кефи...

beretta92sd
04-09-2010, 17:08
И двете са зле освен ако не ти е мн слаб компа за нещо по съвременно :)

SoNormal
04-09-2010, 17:08
MW :neutral:

Jus7DreamBoy
04-09-2010, 17:38
И двете са зле освен ако не ти е мн слаб компа за нещо по съвременно :)

Точно моя комп е слаб 512 МБ рам братче .. карбон я превъртях за 1 седмица защото си правя кефа така за 1 ден не ми харесва ..

Днес си изтеглих Most Wanted направих 2 състезания и хич не беше лошо!

Все още не мога да ти кажа коя е по добра за сега от видяното Карбон може би защото съм я играл повече :)

xXxAngerfisTxXx
04-09-2010, 17:41
И двете са зле освен ако не ти е мн слаб компа за нещо по съвременно :)

Точно моя комп е слаб 512 МБ рам братче .. карбон я превъртях за 1 седмица защото си правя кефа така за 1 ден не ми харесва ..

Днес си изтеглих Most Wanted направих 2 състезания и хич не беше лошо!

Все още не мога да ти кажа коя е по добра за сега от видяното Карбон може би защото съм я играл повече :)
ае от сички аркадни NFS-та Underground 2 е най-харабийска... ма то тунинг, неони работи... иначе шифта е най-близка до реалността... затова се води симулатор... като история Most Wanted е най-добра, точно затова я превъртях. Иначе не е нищо особено откъм графика и геймплей. Карбона има изпипана графика, има Muscle Cars не само някакви тъпи тойоти и нисани... геймплея е малко дървен, но ми допада. От куките в карбона се бяга много лесно, докато в MW трябва малко старание да им избягаш. Вече игрите не са да правиш зверски тунинг, и като се блъснеш някъде с 300 колата ти дори да не е одраскана... вече се набляга на реалността... жалко че на по-малките лапенца които не могат да карат, симулаторите им се струват тъпи...

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 18:07
И двете са зле освен ако не ти е мн слаб компа за нещо по съвременно :) Не,компютъра си ми е добър , особено за днешните игри,просто като се ровя из нета и намирам по някое такова въпросче и реших и аз да пусна такава тема защото няма такава за NFS и то за по-старите игрички ! Иначе NFS шифт си го имам,и неми допада особено 8)

xXxAngerfisTxXx
04-09-2010, 18:09
ако искаш тогава си дръпни NFS Hot Pursuit 2...

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 18:20
ако искаш тогава си дръпни NFS Hot Pursuit 2... Пич тая игра е от 2005 година :D

xXxAngerfisTxXx
04-09-2010, 18:21
ако искаш тогава си дръпни NFS Hot Pursuit 2... Тази пък не съм я чувал :-o Ще я потърся дано е готина :)
готина е! предшественика на Underground e 8-)

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 18:24
ако искаш тогава си дръпни NFS Hot Pursuit 2... Тази пък не съм я чувал :-o Ще я потърся дано е готина :)
готина е! предшественика на Underground e 8-) Леле бахти играта :lol: :lol: :lol: Ти кво да не би да я имаш на ПЦ-то :lol:

xXxAngerfisTxXx
04-09-2010, 18:26
ако искаш тогава си дръпни NFS Hot Pursuit 2... Тази пък не съм я чувал :-o Ще я потърся дано е готина :)
готина е! предшественика на Underground e 8-) Леле бахти играта :lol: :lol: :lol: Ти кво да не би да я имаш на ПЦ-то :lol:
преди години я бях играл и се сетих 8-)

dPa3HuTeJl
04-09-2010, 18:43
ако искаш тогава си дръпни NFS Hot Pursuit 2... Тази пък не съм я чувал :-o Ще я потърся дано е готина :)
готина е! предшественика на Underground e 8-) Леле бахти играта :lol: :lol: :lol: Ти кво да не би да я имаш на ПЦ-то :lol:
преди години я бях играл и се сетих 8-) Графиката просто няма равен ! За ония си времена .. 8)

Tedchy
04-09-2010, 19:03
MW :neutral:
+1 :grin: