PDA

View Full Version : Ампули за коса =)



BadEmotion
04-09-2010, 16:56
Здравейте. Таа... направо да ви питам :-o Някой използва ли ампули за коса? Ако да - от коя марка са най-доволни, за какво ги ползват, на каква цена са и т.н. Изчетох доста в интернет, поне едно 80% бяха доволни от тях и говорят за нереални резултати :shock: Има ли недоволни и вредят ли по някакъв начин на косата? Защото и за тривитаминола се пишеше всичко, ама аз ефект не получих, за жалост :( Иначе косата ми е нормална, сега е къса и използвам случая да я заздравя, колкото мога. Четох за ампули със силикон, придавали огромен обем, за ампули с пчелно млечице, за косопад, разтеж и т.н. Който знае нещо, да сподели :) Мерси предварително :-)

mimsssssss
04-09-2010, 17:35
Аз ползвам все още ампули на Виши, 6мл е едната и струва 5лв, иначе кутията беше 80 лева, ама аз си бях взела за 30лв, щото ми се виждаше скъпо. Има ефект, определено. Не цъти и расте бързо, здрава е, не капе. Абе полужителни неща само :). А и да кажа, едната ампула я ползвам 3 пъти, втрива се само в корените, не по дължината, затова няма значение колко е дълга, икономични са.

anyfany2
04-09-2010, 19:47
Аз съм ползвала от евтините - най- много 3 - 4 лева...
Тези с пчелното млечице съм взимала... Лично моята коса стана хипер обемна... НО! Всяка ампула на отделните косички има различен ефект... Трябва да намериш своята си ! :P
Едни MIDOLLO ползвах... сигурно по-нататък пак ще купя...

Ммм.. като имам парички си взимам коприна за коса на BIOSILK... Казва се BIOSILK THERAPY... 50 ml сa към 20 левчета.. Тя ми стига за 3-4 месеца... зависи лято ли е, зима ли е... Но това бих ти препоръчала за подгранване... Тя тази кипринка е за всеки тип коса.. Така че става... И мирише прекрасно !!! :smt026 ((((От фризиора си я взимам))))

Прави си домашни маски.. като имаш време - никой не те вижда, а после косата ти е чудна !!! :oops:

И те поздравявам за това, че си се навила да я скъсиш !!!


Успехчета !!! :-)