PDA

View Full Version : Лоялен клиент



Transform
04-09-2010, 19:32
Днес си като отидох във ВИВАКОМ да платя месечната си такса,ми предложиха да закупя телефон на исплащане,тъй като съм клиент от доста време на ВИВАКОМ ,като ще трябва да добавям 4 лв към месечната ми такса,някой правил ли е така,струва ми се прекалено хубаво,но пък изглежда истина .. и ако е правил и вече е исплатил продукта,нека даде инфо.Е,дайте инфо :) :-o

Tedchy
04-09-2010, 20:09
Попитай в офиса.100 % ще ти дадът по-добра информация от колкото тук :)

Transform
04-09-2010, 21:04
Аз питам,дали някой е правил както мен :)

Jus7DreamBoy
04-10-2010, 05:51
по принцип винаги има някаква уловка но не само виваком предлагат такива екстри .....

MaGuSs
04-10-2010, 06:01
Днес си като отидох във ВИВАКОМ да платя месечната си такса,ми предложиха да закупя телефон на исплащане,тъй като съм клиент от доста време на ВИВАКОМ ,като ще трябва да добавям 4 лв към месечната ми такса,някой правил ли е така,струва ми се прекалено хубаво,но пък изглежда истина .. и ако е правил и вече е исплатил продукта,нека даде инфо.Е,дайте инфо :) :-o


по принцип винаги има някаква уловка но не само виваком предлагат такива екстри .....


/На ВИВАКОМ ще им го ръгам анално./

Точно това са казали на майка ми ,без никакви подробности само ем + 4 лв. и ще имате там 60 часа .безплатни към домашни и към виваком ... майка ми казала ,че нямаме домашем телефон поне 4-5 пъти ,оназ /служителката на виваком/продължила да нахалства и майка ми ко да прави се съгласила .Още вечерта осетих как нета ми падна двойно.Помислих си ,че просто е натоварено.Да но не.С пакета план на който сме минали ,нета бил по слаб .Точно на следващия ден отидах и им казах да ме върнат.Казаха без родител/този на който е подписал договороа/ не може ... извиках и майка ми ,казаха ,че нищо не можели да направят ,защото планът вече бил в сила и ще можем да си го сменим час след една година ,когато изтича договора и можем да си сменим плана само ако цената за плащане е по-голяма...Това вообще не е честно от страна на виваком /това е за тяхна сметка -да си овеличат печалбата/ и вдигнахме скъндал в офиса.Аз щях да скоча на бой ,но заради майка ми и сестра ми /на 3 години/ не го направих.Дойде чак и охраната ...

П.П.За мен това не е изгодно,защото не ползвам дом.телефон ,но пък за тебе може да е ... Но да знаеш нета ти ,ще намалей .На клко битов нет си ?

ЩЕ ИМ ГО РЪГАМ АНАЛНО С ТРЪБА С 10 М. ДИАМЕТЪР /МОЖЕ И ВАГИНАЛНО/

Jus7DreamBoy
04-10-2010, 06:24
много гадно са те прецакали мръсниците !!! :x

YouDontKnowMe
04-10-2010, 07:45
@MaGuSs , въпреки цялото нахалстване майка ти не е трябвало да посписва нещо, с което не е запозната и не е съгласна. Договора може да се развали , но след това трябва да плащате неустойка по него.
Те мен пък в Глобул онзи ден се опитаха да ме изнудят да подпиша за 3 телефона 8-) Казах, че искам да ги спирам - те пак продължават. Много са нагли тези хора , просто нямам думи ! Доста неприятен номер в крайна сметка са ти скроили така.
И баща ми без да иска преподписа за интернета... Слава Богу , че че договора беше невалиден , защото нямаше пълномощно 8-)

Четете си договора , интересувайте се за всичко, което ви касае и уловки няма да има . Защото всички са маймуни.

loveUpeps4o
04-10-2010, 09:45
Четете си договора , интересувайте се за всичко, което ви касае и уловки няма да има . Защото всички са маймуни.
Всички искат да ти вземат парите ;} VIVACOM, това не е интернет. Не са нахални, а затова им плащат. Точнo такива служителки бих искал да имам, ако си направя фирма. Ще ви "стрижат" още не се безпокойте

DarkAngelOfHope
04-10-2010, 11:14
Аз пък съм доволен от услугите на Vivacom (по точно от мобилните им услуги - Vivatel) и съм взел така телефон на изплащане за 2 години по 10 лв на месец. Като пък първите 6 месеца от договора месечната ми такса е на половина. и общо взето в момента за 16 лв на месец изплащам и телефона и си плащам месечната такса която пък е за 2 сим карти (симпатия) и по между си говорим безплатно с неограничен брой минути + 200 минути на месец към Vivacom ...

koko95
04-11-2010, 12:47
Значи аз съм на каблетел нет и бях на 6мб до скоро и защо като беше на 6мб се натоварна,а като съм на 15 като съм мб ще се натоварва ли.И има ли смисал да минавам на бтк интернет(по-добър ли е от каблетел нет)

MaGuSs
04-12-2010, 23:56
Независимо кой е виновен аз пак ще им го ръгам анално...

100% съм сигурен ,че онзи служител на който започна да вика майка ми ,я е псувал на ум.Да беше го казал не знам дали щях да се сдържа...

loveUpeps4o
04-13-2010, 15:42
[quote="Alexandra1993"] не те набутват на Джет или TBI кредит и си го плащаш без оскъпяване ако ги нямаш парите наведнъж.[quote]
Плащаш повече и се прецакваш много :)