PDA

View Full Version : приятелката и момчето



Sladurchoo
04-09-2010, 20:08
ами напоследък съм си харесала едно момче.... преди няколко дни запознах една приятелка с него и те май доста се харесаха.... .. мисля, че и той има нещо към мен, но очевидно и нея хареса .. ...... сега тя иска пак да отидем да го видим .. ... скайп му иска .....


не знам дали да продължавам да я водя при него...или да спра.. ии какво точно да правя ?! уж е приятелка аа знам ли дали утре няма да ме предаде..... тя не че ако спра не може да ходи пак при него и да пишат в скайп .... ама все пак моля ви кажете какво да правяяя

smiirnoff
04-09-2010, 20:10
кажи ѝ, че е кучка, и че ти искаш да го чукаш първа о.О
еба ли го .. разкарай я тая :Д
нали го харесваш 8-)

playhard1
04-09-2010, 20:11
ми ако го искаш за себе си поне за сега направи всичко възможно, да не се срещат. Пък ако успееш да завладееш момчето, тогава вече и да се видят, може да си спокойна. Просто ти трябва да знаеш, дали го искаш, или не.

Rounder
04-09-2010, 20:12
правете тройка :grin:

nymphadora
04-09-2010, 20:20
кажи ѝ, че е кучка, и че ти искаш да го чукаш първа о.О
е** ли го .. разкарай я тая :Д
нали го харесваш 8-)

е те тва е :razz:

rrrawrrr
04-09-2010, 20:22
Кажи, че си си го заплюла първа. (Не го плюй)

mArMaLaDkA
04-09-2010, 20:23
за какво предателство става дума? Той е свободен, харесват се => защо да не са заедно? Това, че сте приятелки, не значи, че тя е длъжна да си пренебрегва собственото щастие пред твоето. Пасувай няколко дни, не се срещай с нея, не се срещай с него, като имат желание да се видят само двамата - да се видят. Стой отстрани и наблюдавай кое как ще се развие и действай според ситуацията.

Sladurchoo
04-09-2010, 20:32
за какво предателство става дума? Той е свободен, харесват се => защо да не са заедно? Това, че сте приятелки, не значи, че тя е длъжна да си пренебрегва собственото щастие пред твоето. Пасувай няколко дни, не се срещай с нея, не се срещай с него, като имат желание да се видят само двамата - да се видят. Стой отстрани и наблюдавай кое как ще се развие и действай според ситуацията.


ми не мисля ...... тя ми е приятелка... на земята е пълно с момчета ми като знае, че аз съм го харесала да си намери друг ....... ии що реши, че е свободен ?? ... както аз съм правила много неща за нея така и тя би трябвало да се усети, че ми прави тъпо и да спре ..... ии определено като пусках темата не се надявах на мнения като твоето ...... тва да се предам не мисля, че е решение (да ги оставя няколко дни ......) мм не .. животът е борба докрай ;)

mArMaLaDkA
04-09-2010, 20:50
Ти искаш да ти казват това, което ти се ще да чуеш, само че няма как да стане. Това е форум, събрали са се най-различни хора и е разбираемо да имат различно мнение по даден въпрос. Щом си толкова пораснала, че да се занимаваш с момчета, значи си способна и да приемеш, че светът не се върти около теб. Приятелството и любовта не се смесват, така че приятелката ти не е длъжна да отсъпва, ако наистина го харесва, а не ти прави напук. И да, момчето си е напълно свободно, не принадлежи никому. Най-малкото, има човешкото право да избира. Както ти имаш шансове да си с него, така и тя има.
И какво държиш сметка на приятелката си? Не те е карала тя да правиш разни неща за нея, нали? Дори и да те е карала, ти сама си избрала да й направиш някаква услуга, не ти е била опряла пистолет в челото. Не ти е длъжна за две услуги да ти отсъпва, когото и да било. Като имаш такова голямо самочувствие, няма да ти пука, че приятелката ти го харесва и ще си убедена, че ще си спечелиш момчето. Истината е, че всичко зависи от момчето. То избира(ако вече не е избрало). Има две ситуации: или ще избере една от двете ви, или ще ви върти, за да гледа сеир. Внимавай как се държиш с приятелката си, 'щото не знаеш какво ще се случи и да не се окаже накрая, че нито гадже имаш, нито приятелка.
И това, че двамата са се харесали не е краят на света, още много пъти ще ти се случва. Свиквай.

Sladurchoo
04-09-2010, 20:55
ох айде млъкни и спри да пишеш

коментарите ти не ме интересуват

:)

mArMaLaDkA
04-09-2010, 20:57
че защо? дай ми една основателна причина. дотогава мисля да продължа да си спамя. 8-)

smiirnoff
04-09-2010, 20:59
тая пък .. гъска :Д
момичето си изказва мнението, че да ти помогне, ти тука се прайш ..
аре оправяй се сама тогава
баси наглите хора начи о.О

Priceless
04-09-2010, 20:59
ох айде млъкни и спри да пишеш

коментарите ти не ме интересуват

:)

Истината боли, а?

FiRe_LaDy
04-09-2010, 21:43
Ми по твоята логика ... и ти ако си й истинска приятелка и виждаш,че хората се харесват - няма да им пречиш и да се месиш!Ще предпочетеш нейното щастие пред това да опитваш да се буташ м/у шамарите.

didi0804
04-09-2010, 21:46
Това че ти е прителка не означава,че трябва да пренебрегне собственото си щастие заради теб.Ако се харесват защо да не са заедно?Той ако те харесва ще е с теб

pussucetka
04-09-2010, 21:54
. . ами ако тя ти е приятелка, няма да се опита да застане м/у теб и него . . а ако се опита да ти го вземе значи не ти е приятелка и по-добре я зарежии . . :-o . . а колкото до момчето - действай колкото се може по-бързо . . Успехх ! :-)

Virtuallll
04-10-2010, 14:22
това заглавие става за заглавие на приказка приказка /снежанка и седемте джуджета, вълкът и агънцето etc. / :D

.... просто кажи на твойта приятелка, че не си ги запознала за да се заиграват обаче ако въпросния ПИЧ я харесва нея единственото което можеш да направиш е да си развалиш приятелството с момичето и да се скараш с момчето

Sladurchoo
04-10-2010, 14:25
съжалявам за това, което написах
снощи ми беше много тъпо и не бях помислила за тва
наистина сте прави
но се случва да прая грешки (човек съм все пак не съм безгрешна)

ии както казах съжалявам

и все пак smiirnoff не мисля, че тряя се нареждаме- има и друг начин да кажеш какво мислиш ;)

sladur4etyYy
04-10-2010, 14:43
хаха, много сте либерални тука към разните му и приятелки, а? а ако на вас приятелката ви тръгне да ви краде момчето, по което сте се побъркали, дали така ще разсъждавате? да, момчето е свободно, ама етиката, морала и принципите къде остават, а? казвате на някоя приятелка, че харесвате еди кого си, запознавате ги, щото мислите, че момичето ви е достатъчно близко, а тя почва да го сваля и да му пита за скайпа. е, на кво прилича това? аз съм твърдо ЗА човек да гони онова, което желае, но не и с цената на абсолютно всичко. ако ми е просто позната, може би няма да се поколебая и аз да й ''отмъкна'' момче под носа, но на най- близката си приятелка, например, никога няма да го причиня. и тук не става дума за избора на момчето, а за избора на приятелката- дали тя избира приятелството и поддържа най- обикновени разговори с момчето или най- нагло започва пред вас да го забива, надявайки се нещо да се получи, без да й пука за вас. това е повече от долно.

Sladurchoo
04-10-2010, 17:25
хаха, много сте либерални тука към разните му и приятелки, а? а ако на вас приятелката ви тръгне да ви краде момчето, по което сте се побъркали, дали така ще разсъждавате? да, момчето е свободно, ама етиката, морала и принципите къде остават, а? казвате на някоя приятелка, че харесвате еди кого си, запознавате ги, щото мислите, че момичето ви е достатъчно близко, а тя почва да го сваля и да му пита за скайпа. е, на кво прилича това? аз съм твърдо ЗА човек да гони онова, което желае, но не и с цената на абсолютно всичко. ако ми е просто позната, може би няма да се поколебая и аз да й ''отмъкна'' момче под носа, но на най- близката си приятелка, например, никога няма да го причиня. и тук не става дума за избора на момчето, а за избора на приятелката- дали тя избира приятелството и поддържа най- обикновени разговори с момчето или най- нагло започва пред вас да го забива, надявайки се нещо да се получи, без да й пука за вас. това е повече от долно.





;-)

SnoOpY15
04-10-2010, 22:15
ако тая ти е истинска приятелка и ако знае че го харесваш трябва да спре да се занимава с него. но ако те предаде направи всичко възможно да я разкараш. и направи нещо да привлечеш вниманието на момчето :grin: :grin: :grin:

Wrathchild
04-10-2010, 22:27
СладурчетуУуУуУу.
Я ми кажи пък ти сега. С приятелката ти харесвате едно и също момче. Тя според етиката, морала и т.н., няма право да има общо с това момче.
А ТИ би ли имала, след като знаеш, че и ТЯ изпитва чувства към него?

3oPuTy
04-10-2010, 22:35
за какво предателство става дума? Той е свободен, харесват се => защо да не са заедно? Това, че сте приятелки, не значи, че тя е длъжна да си пренебрегва собственото щастие пред твоето. Пасувай няколко дни, не се срещай с нея, не се срещай с него, като имат желание да се видят само двамата - да се видят. Стой отстрани и наблюдавай кое как ще се развие и действай според ситуацията.


ми не мисля ...... тя ми е приятелка... на земята е пълно с момчета ми като знае, че аз съм го харесала да си намери друг ....... ии що реши, че е свободен ?? ... както аз съм правила много неща за нея така и тя би трябвало да се усети, че ми прави тъпо и да спре ..... ии определено като пусках темата не се надявах на мнения като твоето ...... тва да се предам не мисля, че е решение (да ги оставя няколко дни ......) мм не .. животът е борба докрай ;)
Ей точно заради това твое изказване трябва да ти е ясно,че тя няма причина да се отказва!!!
А и к'во като ти е приятелка?!Той я харесва,тя го харесва ... Ми нека се вземат!А ти ако си малко по-умна ще успееш да го впечатлиш и да му покажеш,с какво си повече от приятелката си и защо е по-добре да е с теб,а не с нея ...

RedLabel
04-10-2010, 23:07
видяла си го първа оная да се маха 8-)

Pa3yMeH
04-10-2010, 23:11
видяла си го първа оная да се маха 8-)

glezanka123
04-11-2010, 09:42
Кажи и да си ебе майката и да забрави,че ще и помогнеш да се сближат още повече...

ScarletBite
04-11-2010, 09:48
По-хитрата ще победи. :)

justonegirlwithonehope
04-11-2010, 14:00
Леле, дано не всичките ти приятелки са толкова "добри", че си еб**о майката.