PDA

View Full Version : не мога да издържам



gegata15
04-09-2010, 21:36
...

ILoweSea
04-09-2010, 21:38
И това ще мине, просто не обръщай внимание. Всеки е така в даден период от време. Не се отчайвай, мисли позитивно и пак казвам: не обръщай внимание. :)

nIkEnCeTy_bE
04-09-2010, 22:03
Първо пиши на кирилица, защото след 24 часа kalpazanka ще ти я заключи. Второ поговори с тях. Просто питай преди да направиш нещо, примерно относно храната, за да се избягват такива караници. Когато ти кажат нещо, го изпълнявай. Но все пак седни поговори спокойно с тях. И аз като бях малка, постоянно се караха на сестра ми, защото беше по-голяма. С времеето нещата се променят, но дотогава все пак неможе да търпиш. И ти не си в такава възраст, в която да търпиш всичко. Но ще повторя пак - поговори с тях, кажи им как се чустваш, че не постъпват правилно.

Sisi7u
04-10-2010, 12:48
кажи им как се чустваш ..
кажи,че не ти е приятно да ти крещят за щяло и нещяло !!
...просто им кажи...
иначе те няма да се усетят !! ;]]
успех !! :) :-) :)

danona94
04-28-2010, 11:41
кажи им как се чустваш ..
кажи,че не ти е приятно да ти крещят за щяло и нещяло !!
...просто им кажи...
иначе те няма да се усетят !! ;]]
успех !! :) :-) :)


НЕ мога да ви разбера! защо си мислите че е толкова лесно да седнеш и просто да поговориш с родителите си ! ако беше така ... никой с никой нямаше да се кара... някои родители са просто такива- не са родители.. не казвам , че в този случай е така... но често се случва и това... имай малко търпения.. аз чакам да стана на 18 .. и се изнасям... ;) :? :oops: