PDA

View Full Version : Искам отново да бъде същия както преди.



vilenci
04-09-2010, 21:10
Zdraveite teenove!Iskam da vi pomolq za savet poneje sam mn obarkana :( Imam si pritqel ot 4 godini sme zaedno i vsi4ko be6e nared.Pravel e mn gluposti koito sam pro6tavala no edin den az se izcepix kato celunax dr mom4e no togava bqxme v mn lo6i otno6eniq s moq priqtel i daje bqxme razdeleni momentno.ottogava toi mn se promeni darji se mn razli4no studeno i sme govoreli za tova 4e ne e sa6tiq i kazva 4e mi nqma doverie :( kakvo da pravq?mn go obi4am i ne moga bez nego i ne iskam da se darji po toq na4in mn me boli kato se darji taka s men kak da si go varna?kazva 4e ne moje bez men 4e mn me obi4a no vseki pat kato se darji taka izkarva men vinovna 4e sam pri4inata za darjanieto mu a ne e taka ;( posledniq pat kato se darja taka be6e za6toto si bqx na selo a tam nqma nito kade da izlqza s nqkoi da se zaribqvam ako tova go provokira nito ni6to i bqx kazala 4e 6te se varna v nedelq a se varnax v ponedelnik i toi se razsardi kaza 4e xem mi nqmal doverie a az ostavam na selo (tam ima samo vazrastni) kvo 6te sam pravela tam nz si kvo :( molq pomognete!
__________________
Кирилицата е задължителна ! Това е първата и последна ваша тема, която няма да заключа.
hamilcar

beachy_bunny
04-09-2010, 21:14
Доверието е една от градивните частици на една връзка ... след като го няма кажи ... Има ли смисъл ?

didi0804
04-09-2010, 21:21
След като си нямате доверие няма смисъл да продължавате

valdesbg
04-09-2010, 21:23
Да вземеш да пишеш на кирлица ли?

Че се измъчих с тая маймуница.

А иначе - като си имаш приятел - що се мляскаш с чуждо? А като сте се разделили - защо се събирате пак? Като върши МНОГО глупости - защо прощаваш? И защо той не ти прости когато ти си сгафила?

Май сами сте се набутали в тая ситуация.

vilenci
04-09-2010, 21:25
prekaleno mn se obi4ame ne mojem edin bez dr!darji se taka samo kogato misli 4e moga da np ne6to!ina4e prez dr vreme si4ko e perfektno!mi doverieto se vra6ta pak i toi znae 4e mn go obi4am i sam dopusnala samo edna gre6ka zn kakav 4ovek sam i 4e nqma da q povtorq no se straxuva :(

vilenci
04-09-2010, 21:28
prosti mi oba4e sq revnuva i bez ni6to i se darji gadno straxuva se da ne go naranq pak.sabraxme se za6toto se obi4ame tva be6e moment na gre6ka i celuvkata stana slu4aino az daje ne otvarnax.pro6tavala sam za6toto zn 4e me obi4a i az nego sa6to

pussucetka
04-09-2010, 22:03
И защо той не ти прости когато ти си сгафила? - замисли се над това, което казаха по-нагоре :wink: . . Ако той не предприеме нещо, по-добре всеки да си хваща пътяя . .! :)

vilenci
04-09-2010, 22:14
mersi za otgovorite!6te se radvam i nqkoi dr da dade svoq savet :)

Callisto
04-09-2010, 22:54
За мен в началото връзката започва с 20% доверие. След 1 седмица доверието се качва до 50%. До 1/2 месеца е на 100%. Ако обаче се случи нещо, което да ме накара да спра да му вярвам, било и за 1 ден до края на връзката ни ще си имам едно на ум, че винаги това нещо може да се повтори. Наистина си сгафила много и каквото и да правиш доверието е буквално невъзможно да се върне до 100%, а от това страда връзката ви.

sunshinepp
04-10-2010, 06:09
Може би трябва да говориш сериозно с него. ( ако вече не си го направила де, ако си го нaправила - опитай ПАК!)
Обясни му , че е единствен за тебе и че няма от какво тоооолкова много да се изостря чувството му за собственост. :)

justonegirlwithonehope
04-10-2010, 07:56
Щом няма доверие, съвсем скоро и връзката ви няма да я има.Доверието е най-важното в една врзка.Ако не искаш да го загубиш по-добре направи нещо, с което да си върнеш вярата му или по-скоро прави неща.Сама си виновна, че е такова положението в момента и е нормално той да не ти вярва, и аз да бях - и аз нямаше да ти вярвам.Изкачи се отново на онзи пиадестал, в който си била в съзнанието и сърцето му, но това става само с време.

loliii
04-10-2010, 08:03
Според мен пък след 4 години връзка все има начин да му възвърнеш доверието към теб. Ако не успееш тогава не знам какво сте научили един от друг за тези 4 години. Толкова лесно да се руши всичко... явно не сте успели да се отдадете напълно. Трябва да знаеш какво да направиш в този момент, да знаеш как да му спечелиш доверието отново, да запазиш връзката.

П.П. Не знам как след толкова време си изневерила на момчето, което е до теб и те обича само защото сте се скарали. Ти си абсолютно виновна, дори да не си го признаваш пред себе си. Тва е толкова голяма издънка, че нямам думи.

DevilWish
04-10-2010, 08:19
Толкова време сте заедно, поговорете и му кажи, че си му простила достатъчно много грешки, за да продължава да ти мрънка за 1на целувка.
Само едно ще ти кажа- показала си му, че не можеш без него и за това си прави каквото знае ;) И при мен беше така.Аз го оставих, защото не разбра от дума, а знам какво е да те убива с думи, заради една минала грешка ;) След това колко ми се моли и като се събрахме дума не е казал.
Мисълта ми е, че това не може да продължава.Ще унищоте чувствата си ако продължавате така ;)
Успех.

SmilezZz
04-10-2010, 08:34
Приятелят ти е прав..Ти си си виновна за държанието му..Целувала си се с друг - нормално е вече да ти няма доверие..
Или се опитай да го спечелиш отново,или пък изобщо не продължавайте..Наистина няма смисъл..
Ако не спечелиш неговото доверие той ще си остане такъв

silky92
04-10-2010, 08:35
Доверието е една от градивните частици на една връзка ... след като го няма кажи ... Има ли смисъл ?

Това е най-точният отговор. :)

ScarletBite
04-10-2010, 19:40
Сама си си го направила.Същият като преди никога няма да бъде.

Take_That
04-12-2010, 07:39
И ти си направила грешка, но и той не прави добре като не те изслушва и се държи студено. Няма ти доверие - тогава за какво въобще говорим? Няма смисъл да се тормозите взаимно .....