PDA

View Full Version : Проблемът "Аз".



MaGuSs
04-10-2010, 03:18
Здравейте.Понеже пускам първия си сериозен проблем ,малко се притеснявам :( .Проблема ... Ммм.Мисля ,че съм аз.Или хората около мен се променят или аз се променям.Напоследък постоянно мисля за секс ,гледам некви тъжни или романтични филми,а пък там актрисите се вживяват в моите сънища и знаете к'во правя в тях... .Просто това за първи път ми се случва. :shock: .А от една седмица не мога да спа през нощта и спа през деня.Майками вика ,че съм станал "нощна птица" :-o .Седя постоянно на компютъра/във форума/ и забелязах ,че избягвам да излизам с приятели.През ваканцията излизах малко към центъра .Постоянно се заглеждам някъде>Сякаш не съм на този свят.Като се прибирах с автобуса ,седнах на едно празно място и гледах в една точка .Вообще не съм забелязал кондукторката.Тя ми говорила поне 1 минута и е трябвало да ме бутне/така ми каза тя/.Чак тогава дойдох на този свят и си платих билета.От както си счупих телефона и не слушам музика ,когато отивам на училище или когато заспивам /така правя аз ,музиката ме приспива иначе не мога/ ,имам чуството ,че ще полудея.Даже съм се отпуснал много от миналото лято.Завърших 7 клас с 5,60, а сега едвам 8 клас 1я срок с 4,00.=> и в училище ме няма хич.А и откакто се роди сестра ми през 2006 ,постоянно се карам с майка ми.Тя в момента не работи ,а баща ми е в Германия./там си намери постоянна работа и идва на 3-4 месеца за 2 седмици.Миналата година пък замина февруари месец и се върна чак на 24 Декември и след 21 дена пак замина .../Много ми е тъжно за него ,но пък няма как...Аз съм момче на 14 години от Варна.Моля помагайте .Как да си оправя цялото настроение и вообще живота.Ще съм ви много благодарен... :?

ltgreen
04-10-2010, 07:19
Отдай се на нещо - училището, някое момиче, рисуване, пеене :D такива работи. Ще ти се подредят нещата. Намери си нови приятели.

MaGuSs
04-10-2010, 07:39
Отдай се на нещо - училището, някое момиче, рисуване, пеене :D такива работи. Ще ти се подредят нещата. Намери си нови приятели.

На училището-не мога.Нямам никво желание
На момиче-може стига да ми намериш
На рисуването-Хмм.Преди рисувах страхотно ,мога да нарисувам мона лиза ,но вече ми мина това хоби/рисувам графика/
На пеенето-пея като развалена грамофона плоча....
Нови приятели.Това ще е забавно... и мсиял точно това да направя...

П.П.Единственото нещо което ме успокоява са цигарите и музиката...само дето няма никакъв смисъл да пуша :smt033 ](*,) .Бия си главата и се чудя накъде вървя? По погрешната пътека ли съм минал и има ли от тати пътека ,малко пътче до правилния път.

ltgreen
04-10-2010, 07:43
На момиче-може стига да ми намериш :? не става така, намери си ТИ някое момиче с което ще си щастлив.


рисувам графика и тва не е лошо

ILoweSea
04-10-2010, 07:47
Промяната е в теб, гледай да не мислиш за такива глупости, съсредоточи се върху ученето, то ти е най-важно сега. И спри пушенето, та ти си само 8 клас, това не те успокоява, а ти уврежда здравето. Чети книги, гледай по-весели филми, запознай се с нови приятели.
:)

Rounder
04-10-2010, 07:54
пубертета братле....пубертета....ии още маи ти е рано да пушиш....като минеш 11 клас,вече няма да се чудиш...сега така ти се струва всичко толкова объркано,но просто от въздраста....то и аз не спя ама..

YouDontKnowMe
04-10-2010, 08:54
Спортувай . Тичай по плажа. Спортуването намалява стреса (ако си стресиран) 8-)
Намери си ново занимание - Pascal, Python 8-)
Намери си нови приятели - или просто си намери някой, с когото да си пишеш. Примерно.
8-ми клас не ти влиза в дипломата за средно , тъй , че и да се отпускаш - няма проблем ... Но помисли върху това, че до година резултатите трябва да са ти над 5.50 - умно момче си , не си пропилявай възможностите.
Относно баща ти - и нашите пътуват , но знам , че се налага. Радвай се на моментите, в които сте заедно.
Не пуши ! Груба грешка. Аз се опитах да пропуша тази година (няма значение защо). Беше ужасно . По цяла нощ пиех вода, задъхвах се от 20м ходене, не можех да пея. Пушенето е ужасно.Пречи ти да бъдеш пълноценен човек.8-)
И аз съм така със спането. По цяла нощ цъкам нещо....
Да не говорим, че изобщо не излизам от нас сега (прибирам се рядко, сиг. заради това)
^ Предполагам, че се чувстваш добре на компа си . И аз се чувствам добре на моя. Но Не може по цял ден/цяло нощ да киснеш там , зомбираш се , налягат те депресии и т.н.
Спорт - Тичане, колело, футбол, баскетбол, волейбол - избери си нещо и давай.

L0ST
04-10-2010, 09:08
Ох, познато чувство. Тва да се замисля нещо ми се случва в даскало... Като се агледам в една точка и нито чувам нито виждвам. Нищо, от възрастта е, ще мине няма страшно.

Намер си хоби, те ти го казаха. Аз програмирам на C#, честно казано вечер бая време отива за него :D . Намери си нещо, което те влече. На компютъра и аз отделям много време - от някоя игра и програмиране, до гледане на новини, филми, слушане на музика.. Та аз дори ТВ-то не съм го включвал месеци наред

Вдигни си успеха в училище - щеш нещеш, това ти е важно!

Спортувай! - това е една от моите грешки - все по-малко спортувам, кофти, но ще го променя това лято.

Нощем не мога да спя, нощес легнах в 5 нещо... спал съм де, за разлика от миналите нощи....НЕ се виждам какво ще стане като почна даскало :lol:

nIkEnCeTy_bE
04-10-2010, 09:34
Всеки е имал такива моменти. Понякога обстоятелствата ни карат да се чустваме така. Може баща ти да ти липсва, и това да те подтиска. караници у вас. Да ти кажа сега нормално е, защото и аз когаот бях малка, сестра ми се караше с майка ми постоянно. Може би второ дете, и грижите и вниманието са изцяло за него. Незнам какво те спира, да излизаш с приятелите си. Излизай, благодари се че имаш такива. Отидете в морската, или се разходете до фара. Все ще се засмеете или ще се забавлявате по някакъв начин. Училището, ако става въпрос, и на мен не ми върви по мед и масло. Ново училище, първа година, доакто свикна нормално. И аз завърших 7 клас с 5.81, ама сега вече гимназията си е друго нещо. Не ти казвам сега да спиш направо на учебниците, и да почнеш да учиш като луд, няма смисъл. Така още повече ще се затвориш. Пускай си на компютъра весела музика, ако слушаш чалга нещо. Но излизай, все пак имаш приятели, какво повече искаш. Те са до теб.

MaGuSs
04-10-2010, 21:09
Охх не знам хора.Имам чуството ,че ще се пръсна .Зареден съм на почти 100%.Ако не изплюя това ,което чуствам не мисля ,че ще "остане" нещо от мене.Не искам,да се "изповядвам" на майка ми,баща ми ,сестра и на някой приятел ,защото вече съм пробвал.Нямаше смисъл.Всички се нахвърлят върху мене.Искам да ги споделя на някой ,който не ме познава,който ще ме изслуша и предпочитам да я некой от противоположния пол.То дали ще ме харесва,дали ще ме мрази,дали само като приятели ,няма значение .Това ,което искам е да ме изслуша до край и да коментира това "Аз".Така че ,ако има желаещи от Варна на линия съм цялата нощ.Предпочитам да се срещнем още утре.Пак ще кажа ,че съм момче на 14 г. от град Варна и търся само приятелство...

ecstazy
04-10-2010, 21:11
жалко, аз съм от софия >.<

L0ST
04-10-2010, 21:14
Абе да не си влюбен?


Аз си казах, че ще гледам да легна към 2.30 тая вечер, спи ми се, не спи ми се..последните ощи лягам след 5 и спя по няколко часа, но може да ми пишеш ако искаш. Не съм момиче, но ще початим за някоя обща тема? :)

YouDontKnowMe
04-10-2010, 21:16
И аз си предлагам "услугите" :)

MaGuSs
04-10-2010, 21:17
Абе да не си влюбен?


Аз си казах, че ще гледам да легна към 2.30 тая вечер, спи ми се, не спи ми се..последните ощи лягам след 5 и спя по няколко часа, но може да ми пишеш ако искаш. Не съм момиче, но ще початим за някоя обща тема? :)

Хубу съгласен.

Ами за въпроса ти нз :lol: Гледах некъв филм с една актриса и сега тя за 4 път ми се появи в съня с мисълта да я **а :lol: Не знам как да се оттърва от нея.На 3я път гледах страшен филм ,но пак не стана... Започнах да се страхувам вече ,че ще заспя...

L0ST
04-10-2010, 21:18
Абе да не си влюбен?


Аз си казах, че ще гледам да легна към 2.30 тая вечер, спи ми се, не спи ми се..последните ощи лягам след 5 и спя по няколко часа, но може да ми пишеш ако искаш. Не съм момиче, но ще початим за някоя обща тема? :)

Хубу съгласен.

Ами за въпроса ти нз :lol: Гледах некъв филм с една актриса и сега тя за 4 път ми се появи в съня с мисълта да я **а :lol: Не знам как да се оттърва от нея.На 3я път гледах страшен филм ,но пак не стана... Започнах да се страхувам вече ,че ще заспя...



Мнеее, не си влюбен :lol:

liim0nka
04-10-2010, 21:20
Започни да тренираш футбол примерно или болейбол,баскетбол,фехтовк а,плуване..ще отнеме от времето ти..ще намериш нови приятели със сигурност;намери си приятелка;излизай с хора от стария ти класас/даскало..и така :)

MaGuSs
04-10-2010, 21:25
Започни да тренираш футбол примерно или болейбол,баскетбол,фехтовк а,плуване..ще отнеме от времето ти..ще намериш нови приятели със сигурност;намери си приятелка;излизай с хора от стария ти класас/даскало..и така :)

Лесно е да се каже.Имам настроение да излизам ,но пък нямам никакво време.Мога само събота и неделя и не мисля ,че това ще устройва приятелката ми ...

YouDontKnowMe
04-10-2010, 21:31
И все пак - преди/след училище или вечер- тичане? Наистина помага,ако намериш време.

L0ST
04-10-2010, 21:47
И все пак - преди/след училище или вечер- тичане? Наистина помага,ако намериш време.


О да, вярно е. И аз съм намислил скоро да почвам да тичам, че покрай празниците... :lol:


ПС. Писах ти на скайп, но предполагам не си тук.

ПС2. Кво става с форума след 3-4 часа бе, напоследък мине ли 3 часа и почва да дава некви грешки :D То и без тва няма жив човек :lol:

YouDontKnowMe
04-10-2010, 21:54
И все пак - преди/след училище или вечер- тичане? Наистина помага,ако намериш време.


О да, вярно е. И аз съм намислил скоро да почвам да тичам, че покрай празниците... :lol:


ПС. Писах ти на скайп, но предполагам не си тук.

ПС2. Кво става с форума след 3-4 часа бе, напоследък мине ли 3 часа и почва да дава некви грешки :D То и без тва няма жив човек :lol:
Да , хич не зарежда след 3am :(

По темата : ако обичаш да четеш - сега му е времето вечер, преди лягане да обърнеш някоя страничка. Залисва.

MaGuSs
04-10-2010, 21:57
И все пак - преди/след училище или вечер- тичане? Наистина помага,ако намериш време.

Да с моята маса 85 кг. Тръгнал съм да бягам ,ем бягам ама не мн бързо ,не искам да се натоварвам ,пък както и пуша издъхвам

П.П. 50м. -6,21 :)

П.П.2.Какво означава П.С.???

П.П.3.Да след 3.00 сайта е ужасен ....

L0ST
04-10-2010, 21:58
И все пак - преди/след училище или вечер- тичане? Наистина помага,ако намериш време.


О да, вярно е. И аз съм намислил скоро да почвам да тичам, че покрай празниците... :lol:


ПС. Писах ти на скайп, но предполагам не си тук.

ПС2. Кво става с форума след 3-4 часа бе, напоследък мине ли 3 часа и почва да дава некви грешки :D То и без тва няма жив човек :lol:
Да , хич не зарежда след 3am :(

По темата : ако обичаш да четеш - сега му е времето вечер, преди лягане да обърнеш някоя страничка. Залисва.


Да бе то и без тва сички са си легналипо тва време, ами пък няма и де да флуудим :lol:

Pa3yMeH
04-10-2010, 23:24
Ми намери си нови приятели, както си си помислил :) Може да почнеш фитнесче или нещо такова...
P.S. Втора смяна ли си на 12.04.10?

MaGuSs
04-10-2010, 23:47
Ми намери си нови приятели, както си си помислил :) Може да почнеш фитнесче или нещо такова...
P.S. Втора смяна ли си на 12.04.10?

Не първа смяна съм ...

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 00:20
Аз шях да те питам в кое даскало учиш във Варна. Аз тъй като сега нямам много време след ваканцията дори, в даскало готвим едни неща ала бала, купата на кмета и т.н, може да дойда да те посетя до даскалото ти.

MaGuSs
04-11-2010, 01:12
От МГ-то съм .Там в една тема писа ,че о явор до виница ти земало 8 лева ,щом одиш на явор ,може там да се срещем... Само кажи кога и в колко :-D Съгласен съм :)

ltgreen
04-11-2010, 08:18
Ето, намери си хубава приятелка ;)

nIkEnCeTy_bE
04-11-2010, 10:47
О да бе верно, ти беше казал, че учихте МГ в една тема, да. Иначе аз по едно време всеки ден бях до МГ, заради една приятелка.

DarknessAngel
04-11-2010, 11:17
И аз съм нещо подобно. Не мога да спя,карам се с приятели,не ми се излиза никъде,вкъщи се карам с майка ми за простотии, даскалото не върви. Не мога и да рисувам вече. Със всеки ден сякаш става по-лошо.

MaGuSs
04-11-2010, 11:47
И аз съм нещо подобно. Не мога да спя,карам се с приятели,не ми се излиза никъде,вкъщи се карам с майка ми за простотии, даскалото не върви. Не мога и да рисувам вече. Със всеки ден сякаш става по-лошо.

При мен е още по-лошо.Майка ми да ми вика ,че ще закъснея за автобуса пък то след 15 минути има още един и няма да закесня .Тя продължаваше да ми вика ,стигна се до това ,да се обади на баща ми в германия да го притеснява.Вдигъл съм и тон и да се оправдае и мен да изкара виновен каза ,че съм си легнал сутринта.То това беше вярно ,но не мисля ,че лягането ми в 8:00 пречи да стана в 11:30 ,а урока да ми е от 12:00 :-x .Щеше да ми удари шамар ,добре ,че съм по-висок от нея ,че не ме стигна ... удари ме само по рамото :-o

Rounder
04-11-2010, 11:48
хах :-D

MaGuSs
04-11-2010, 12:01
хах :-D

Кое му е смешното?Че не ми е ударила шамар ли.И аз се смях ,след като излязох от вкъщи :lol:

DarknessAngel
04-11-2010, 12:02
Майките клонят повече към параноя къде са децата им и какво правят. Факт. :)

liim0nka
04-11-2010, 12:09
Започни да тренираш футбол примерно или болейбол,баскетбол,фехтовк а,плуване..ще отнеме от времето ти..ще намериш нови приятели със сигурност;намери си приятелка;излизай с хора от стария ти класас/даскало..и така :)

Лесно е да се каже.Имам настроение да излизам ,но пък нямам никакво време.Мога само събота и неделя и не мисля ,че това ще устройва приятелката ми ...
да, наистина на думи е лесно.. но много двойки си се виждат само събота и неделя така че не мисля че проблема е толкова голям( а и първо намери тази приятелка,после се притеснявай дали ще я устройва времето в което щес е виждате :) )..пък и можеш просто да излизаш на кафе с момичета,просто да се позабавляваш, разсееш

MaGuSs
04-11-2010, 12:28
Мога да изляза където си поискам и когато си поискам .Това е ,че съм в криза и нямам от онези хартийки със стойност на пари :lol: :lol:

DarknessAngel
04-11-2010, 15:29
Ех ача като почнете с тия кафенета. Има много места,на които можете да си изкарате забавно и без пари. Разходка в парка,из квартала, уикендите из гората... има толкова начини. Като се замисля на първата среща със приятеля ми отидох с 2 лв, но не се и наложи да ги използвам. Беше ни прекрасно и на открито. :-P

CoNviCt
04-11-2010, 15:36
Човееек не не не не мога не мога :lol: :razz:
Историята ти е същата напълно,ма напълно,само дето съм на 16,а ти на 14,че и сме съграждани на симко отгоре :lol: :razz:

MaGuSs
04-11-2010, 16:44
От къде си ???

ameli
04-11-2010, 18:20
Варненка на линия :D ако искаш пиши 8-)