PDA

View Full Version : Пребиха брат ми-моля за съвет?



hanovete
04-10-2010, 05:29
Много добре знам кой е пребил брат ми ...едни отайката в дружба и ги знам сичките до един.Тия боклуци само си търсят да се заядат с някой за щяло и нещяло,а пък брат ми на никому не остава длъжен и веднага се пали от малко.Заяждали са се и с мен тези боклуци,но никога не съм и обръщал внимание -нека си се правят на кой съм аз не ми пука от тия.И се чудя в момента кое е по-удачното да направя:
-единия вариант е сичките ги смажем от бой един по един,а не да се метат 10vs1 -ще им намеря адресите и ще ги причакаме видат колко е кеф.Но от това не виждам каква ще е ползата защото другия път като ме видят мен или брат ми по дружба пак ще ни пребият.А много добре знам че брат ми няма остави нещата така и просто ще ги попилее и нз как да го спра да не се меси с такива боклуци
-другия вариант е да се обърнем към полицията като се извадят медицински,но аз лично голяма полза от това не виждам.Ще ги приберат за 24 часа ще им лепнат по една ограничителна заповед и какво от това?Друг е въпроса не съм много запознат с това-тия боклуци ако имат досиета(в което съм убеден,просто няма как тия боклуци да не се знаят в районното) може ли да се стигне до по-тежки наказания от ограничителна заповед?
-и третия вариант е ако се оставят нещата така(в което се съмнявам че ще стане)-аз още в 4 клас се бих с един от тия и оттогава все търсят начин да се заяждат и снощи малко са попрекалили -тръгнали да дъжат сметка на брат ми на къв се прави в дискотеката че си е зел сепаре с приятел(еми те като 10 не могат си го позволят им избиват комлексите на тези идиоти) и е така го бият освен това и заплашват че и мен ще пребият-за какво искат да се бием не се знае в цялата тая работа?!И просто не виждам как нещата ще останат така -аз да отида в дружба мен ще пребият...брат ми да отиде ще се сбие....
-и в трите случая не тряя се стъпва в дружба,което не го виждам как ще стане...и аз ще заживея там отново в скоро време.... :?

MaGuSs
04-10-2010, 05:41
Решението е лесно.Обаждаш се в полицията обесняваш какво се е случило.Казваш на ващи за това.Отивате с брат си и изкарвате медицинско за каквото саму направили.Последната стъпка е на съд... искане за ограничителна заповед ,глоба за нанесени щети и може да им сложат един два до шест месеца затвор /това е ако са навършили 18/

П.П.Не съм запознат.Мога да попитам роднина за тези неща,но не виждам ,че ще има смисъл да я притеснявам /братовчетка ми/ ,защото и тя ще каже това ,което съм писъл горе ,но малко по-подробно.

От кой град си ???

hanovete
04-10-2010, 05:54
-първо как да спра брат ми щот на такива боклуци много се нерви и ще иска да им го върне
-второ той ще си извади медицинско и какво ...те ще пребият мене ?

от София и тези са над 18 ...

Rounder
04-10-2010, 06:47
ако се обади на полицията наай-много после пак да го бият...
такаче събираи "партийката" отивата пребивате ги като пичове и си заминавате,няма да оставяте да ви тъпчат,такива гейши са ми супер смешни,бахти боклуците,ако бях от Софето и аз щях да дода на драго сърце,да ви "помогна"

К'во кат са над 18,фащате боксове,тръби (знам че е тъпо с това но ...) и бой,да знаят повече да не се ебават,и да ви заобикалят като голям камък.

MaGuSs
04-10-2010, 07:00
ако се обади на полицията наай-много после пак да го бият...
такаче събираи "партийката" отивата пребивате ги като пичове и си заминавате,няма да оставяте да ви тъпчат,такива гейши са ми супер смешни,бахти боклуците,ако бях от Софето и аз щях да дода на драго сърце,да ви "помогна"

К'во кат са над 18,фащате боксове,тръби (знам че е тъпо с това но ...) и бой,да знаят повече да не се ебават,и да ви заобикалят като голям камък.

Това съм го правим.Нямаше ефект.Най добре е по съдебен път.И ко.Кат ги вкарат за максимален период ,ако ги осъдят две лица /брат ти и ти/ им се овеличава/мисля ,че беше така/ затвора ,мисля ,че и глобата... едва ли ще посмеят пак на тебе и брат ти ,като ще знаят ,че ще ги последва същото.А ако случайно го направят/това вече няма да е човек/ ще ги последва затвор повече от 2 години и 6 месеца.Не знам.Потърси малко инфо КОНСТИТУЦИЯ на Република България (http://www.parliament.bg/?page=const&lng=bg)

hanovete
04-10-2010, 07:20
-е то с тва медицинско...се едно не могат после пратят некой друг да го набие примерно
-друг е въпроса че мен не са ме били все още щот не ми се занимава с тия боклуци и да ми кажат нещо не им се паля много....та той и да ги осъди те мен като набият няма да има мн ефект ....та нз тъпа държава общо взето

MaGuSs
04-10-2010, 07:27
ти не четеш ли аз к'во пиша?
СЪД=>ЗАТВОР...

Rounder
04-10-2010, 07:51
Офф,говорите така все едно в тая държава законите са нещо (сега полувината форум ще ми скочат) някой убийства извършват,и не влизат в затвора ти...за един бой...ся ще ме изкарате супер крив и неразбран но,ок,няма смисъл да се хабя за вас.На толкова грозни неща съм ставал свидетел,така че вече нито на полиция нито на държава вяра имам !

unorthodox
04-10-2010, 15:56
Вие пък ги направихте егати мафията! Ще пратятт пети шести..никой няма да пратят! Като чуят,че сте се обърнали към полицията най-много да им се свие гомното! Действай...такива постъпки не трябва да остават безнаказани. Даже,и е доста добър начин за отмъщение.

WaterLilly
04-10-2010, 16:14
По добре порасни първо :razz:
да ти има някой проблема..детски истории :?
Пребили са брат му, каква детска история, наистина...

amk933
04-10-2010, 16:30
xKiFlАx, разрешавам ти да се скриеш и да си отрежеш един пръст..

Вади се медицинско, отивате в районното и подавате жалба. Ще се стигне до съд и, ако имате читав адвокат ще ви изкара съдебна ограничителна заповед да не го доближават на 10, 20, 30 метра или нещо от сорта. Ако го приближат, звънка на полицията и всички са в ареста. :)

L0ST
04-10-2010, 16:41
Най-добре по съдебен път, както казаха момчетата над мен.


Попринцип такива отрепки няма да ги спре ограничителна заповед, затова след акто ги осъдите си купи от онези лютивите спрейчета, като те нападнат пръскай смело и по много и звъниш в полицията. Ще по разкрасиш историята и ще ги преберат на топло да изкарат лятото.


ПС. Спокойно можеш да си звадиш медицинско и ти, предимство на живеенето в България :lol:

MaGuSs
04-10-2010, 17:37
ПС. Спокойно можеш да си звадиш медицинско и ти, предимство на живеенето в България :lol:

Така е.Но ,намя да има смисъл да се изкарва ,ако няма такива хора кат тез ...

L0ST
04-10-2010, 18:11
ПС. Спокойно можеш да си звадиш медицинско и ти, предимство на живеенето в България :lol:

Така е.Но ,намя да има смисъл да се изкарва ,ако няма такива хора кат тез ...

Ами да, но предполагам, че побой над 2ма е по-сериозно провинение. Хайде сега, такива отрепки си заслужават по-сериозни наказания.

Mitkoni
04-10-2010, 20:49
По съдебен път!Ако не стане купуваш един пистолет с разрешително естествено и следващия път когато ви нападнат стреляй във въздуха ако и това не помогне се защити с оръжието.Според законите имаш право на самозащита в краен случай!

maksimal
04-11-2010, 08:30
По съдебен път!Ако не стане купуваш един пистолет с разрешително естествено и следващия път когато ви нападнат стреляй във въздуха ако и това не помогне се защити с оръжието.Според законите имаш право на самозащита в краен случай! \:D/ :smt068

Manekena7
04-12-2010, 14:47
абе спрейчета...да не е жена ? съберете се и ги биите бой не се връща ;]

y0urhottie
04-18-2010, 10:37
сигнализирай в полицията..няма начин да не се стреснат и ако са толкова умни ще се усетят да спрат.Ако се сбиете сега това със сигурност ще продължи по-нататък така,че не виждам полза от саморазправа

janesplinters
04-18-2010, 17:27
Слагай качулката, причаквай и чупи пръсти.Най-добре го направи на инициатора, ако си разбира се убеден, че е той.

maksimal
04-18-2010, 18:42
а е вии зимайте секи по едно такова


http://www.segabg.com/online/IMG/2727/0005-large.jpg






и почвайте.. кфо ш си играйте


или пък




http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/a/a2/Soco_ingles.jpg/180px-Soco_ingles.jpg

janesplinters
04-18-2010, 19:15
Бухалката е по-добро решение, с бокса могат му нацепат кратуната...

Rounder
04-18-2010, 19:29
че с бухалка не могат ли !?

пред мен са ритали човек в челото с кубинка...просто му ебаха майката...
кубинките бяха "вермахт" със метална пластина отпред....просто...


За това най-добре ги пребий те по нормалният начин.....ръкопашен бой !

dakata123
04-19-2010, 13:21
че с бухалка не могат ли !?

пред мен са ритали човек в челото с кубинка...просто му ебаха майката...
кубинките бяха "вермахт" със метална пластина отпред....просто...


За това най-добре ги пребий те по нормалният начин.....ръкопашен бой !
по-добре недейте с ръкопашен бой... после болят много ръчете. Сбих се с едно момче... ударих го 4-5 пъти в главата и после ръката ми посиня. Боксът е добро решение... малък, компактен, удряш в ребрата, но не много силно за да не го потрошиш, а само да посинее и да го боли (ако го потрошиш после той може да те съди), а с бухалка не е мн добре (лесно могат да ти я вземат и после....) вместо да си даваш парите за бухалка вземи една тръба/арматурно желязо и пак става...е малко по-вече тръпне в ръцете ама ти дан ш го биеш 2 часа

WaterLilly
04-19-2010, 19:40
Егати гангстерите се извъдихте всичките. 8-)

L0ST
04-19-2010, 20:14
Егати гангстерите се извъдихте всичките. 8-)

О не се залъгвай. Всичките тука дето дават деи си нямат и най-малка представа за какво говорят. Да не мислиш, че някой е пипвал бокс или бухалка (имам предвид да се е бил)? :lol:

Greennight
04-20-2010, 09:16
Пфф вие луди ли сте ? да се причакват и да се пребиват тва никога няма да свърши ако така направят :).Както казаха вадиш си 1 медицинско.Изкарваш си 1 разрешително зимаш 1 глок като ти скочат 10 човека късаш ръката на единия да видим кво ше ти направят.Или пък нож също става,няма нищо да ти кажат ако наистина са 10 човека.Бухалките и боксовете не са добър вариант.Може да ти ги вземат и с тях да те набият ако са някви по-опитни :-D ,но все пак ако си решил по-добре бухалка с бокса могат много лесно да ти счупят пръстите.

ameli
04-20-2010, 11:21
Пфф вие луди ли сте ? да се причакват и да се пребиват тва никога няма да свърши ако така направят :).Както казаха вадиш си 1 медицинско.Изкарваш си 1 разрешително зимаш 1 глок като ти скочат 10 човека късаш ръката на единия да видим кво ше ти направят.Или пък нож също става,няма нищо да ти кажат ако наистина са 10 човека.Бухалките и боксовете не са добър вариант.Може да ти ги вземат и с тях да те набият ако са някви по-опитни :-D ,но все пак ако си решил по-добре бухалка с бокса могат много лесно да ти счупят пръстите.

И ножа могат да му вземат.. всичко може да стане. Най-добре не се занимавайте с тях :?

rauwkost
04-28-2010, 21:31
На колко си години?
Изкарай си разрешително за пистолет, (газов или боен), слагай халостни патрони вътре и ги сплаши малко, ако е газов стреляй смело да ги натровиш там и това е. :)
Тези не заслужават да живеят, боклуци са си в дружба.. наркоманяци :)

blueangel18
04-30-2010, 16:15
brato saberete se i vie 10 i im s4upete kofite :D :D :D

WaterLilly
04-30-2010, 16:59
Ще спрете ли да дъвчете тема от 10 април?

Rounder
04-30-2010, 17:36
Егати гангстерите се извъдихте всичките. 8-)

О не се залъгвай. Всичките тука дето дават деи си нямат и най-малка представа за какво говорят. Да не мислиш, че някой е пипвал бокс или бухалка (имам предвид да се е бил)? :lol:

Е,аз от личен опит говоря...и мога да ти гарантирам че не само бокс/бухалка съм "пипвал"
имам много лоши спомени с тия "играчки" и за това казвам на автора по добре да не ги ползва... "без да искаш" може да му нанесеш фатални удари,и после да съжеляваш цял живот.
Защото на момента си много ядосан и не мислиш какво правиш,но след това като го видиш на земята с пробит череп,и да не мърда...направо не знаеш какво ти е...тъи че по добре не използвай тия боклуци.

Rounder
04-30-2010, 17:37
че с бухалка не могат ли !?

пред мен са ритали човек в челото с кубинка...просто му ебаха майката...
кубинките бяха "вермахт" със метална пластина отпред....просто...


За това най-добре ги пребий те по нормалният начин.....ръкопашен бой !
по-добре недейте с ръкопашен бой... после болят много ръчете. Сбих се с едно момче... ударих го 4-5 пъти в главата и после ръката ми посиня. Боксът е добро решение... малък, компактен, удряш в ребрата, но не много силно за да не го потрошиш, а само да посинее и да го боли (ако го потрошиш после той може да те съди), а с бухалка не е мн добре (лесно могат да ти я вземат и после....) вместо да си даваш парите за бухалка вземи една тръба/арматурно желязо и пак става...е малко по-вече тръпне в ръцете ама ти дан ш го биеш 2 часа

Страшно умно...но какво ли се учудвам,идея от 14/15 годишен калъф...

BassFanatic
04-30-2010, 21:06
Не се занимавай с боеве и простотий защото до тук ще стигнат нещата http://vbox7.com/play:7a154977 ;)
Вярно органите на реда не са много организирани, но един разумен човек, ще се обърне към тях, не към насилието. Хората не са създадени да се избиват взаимно.

Gr0zDan0v
05-01-2010, 11:20
Решението е лесно.Обаждаш се в полицията обесняваш какво се е случило.Казваш на ващи за това.Отивате с брат си и изкарвате медицинско за каквото саму направили.Последната стъпка е на съд... искане за ограничителна заповед ,глоба за нанесени щети и може да им сложат един два до шест месеца затвор /това е ако са навършили 18/

П.П.Не съм запознат.Мога да попитам роднина за тези неща,но не виждам ,че ще има смисъл да я притеснявам /братовчетка ми/ ,защото и тя ще каже това ,което съм писъл горе ,но малко по-подробно.

От кой град си ???+1

Само да добавя че ако аз бех на твое место и бяха пребили моя брат,нз сигурно щеше да лежат в некоя канавка :? :?

Greennight
05-02-2010, 17:42
Не се занимавай с боеве и простотий защото до тук ще стигнат нещата http://vbox7.com/play:7a154977 ;)
Вярно органите на реда не са много организирани, но един разумен човек, ще се обърне към тях, не към насилието. Хората не са създадени да се избиват взаимно. За жалост не е точно така.Полицията няма да обърне никво внимание.Пистолет.Ако наистина са 10 човека дори да застреляш някой не могат да ти кажат и гък.Най-добрата приятелка на баба ми е съдия.Ако те те нападнат можеш да претрепеш някой с повод самозащита :P

anonimennnnn
07-01-2010, 09:28
Много добре знам кой е пребил брат ми ...едни отайката в дружба и ги знам сичките до един.Тия боклуци само си търсят да се заядат с някой за щяло и нещяло,а пък брат ми на никому не остава длъжен и веднага се пали от малко.Заяждали са се и с мен тези боклуци,но никога не съм и обръщал внимание -нека си се правят на кой съм аз не ми пука от тия.И се чудя в момента кое е по-удачното да направя:
-единия вариант е сичките ги смажем от бой един по един,а не да се метат 10vs1 -ще им намеря адресите и ще ги причакаме видат колко е кеф.Но от това не виждам каква ще е ползата защото другия път като ме видят мен или брат ми по дружба пак ще ни пребият.А много добре знам че брат ми няма остави нещата така и просто ще ги попилее и нз как да го спра да не се меси с такива боклуци
-другия вариант е да се обърнем към полицията като се извадят медицински,но аз лично голяма полза от това не виждам.Ще ги приберат за 24 часа ще им лепнат по една ограничителна заповед и какво от това?Друг е въпроса не съм много запознат с това-тия боклуци ако имат досиета(в което съм убеден,просто няма как тия боклуци да не се знаят в районното) може ли да се стигне до по-тежки наказания от ограничителна заповед?
-и третия вариант е ако се оставят нещата така(в което се съмнявам че ще стане)-аз още в 4 клас се бих с един от тия и оттогава все търсят начин да се заяждат и снощи малко са попрекалили -тръгнали да дъжат сметка на брат ми на къв се прави в дискотеката че си е зел сепаре с приятел(еми те като 10 не могат си го позволят им избиват комлексите на тези идиоти) и е така го бият освен това и заплашват че и мен ще пребият-за какво искат да се бием не се знае в цялата тая работа?!И просто не виждам как нещата ще останат така -аз да отида в дружба мен ще пребият...брат ми да отиде ще се сбие....
-и в трите случая не тряя се стъпва в дружба,което не го виждам как ще стане...и аз ще заживея там отново в скоро време.... :?


Виш сега пич напълно те разбирам но това е бият теб и бат ти секи път най много като извадиш медицинско и да ги вкарат за 2-3 месеца в затвора не повече така че това е временно решение но по добре го направи ще можеш да ходиш спокоино по улиците ;) а през това време кажи на родителите си за това и те да решът какво да правят :) така тряя да се постъпи според мен !