PDA

View Full Version : Не знам какво да правя ?



kingkong23
04-10-2010, 09:48
Значи скоро една приятелка има РД и много искам да отида щото ще сме супер яка компанийка но се притеснявам защото понякога ми става лошо незнам защо ( не е от кръвно , кръвното ми е перфектно ) и ме е страх да не ми стане лошо на рд-то иначе много искам да отида да си искараме яко но .. Помогнете Моля :) :-k

nIkEnCeTy_bE
04-10-2010, 10:36
Това е от притеснение и вълнение. Просто отиди и се отпусни, ако видиш, че ти става лошо или ти се повдига, отиваш до тоалетната и се наплискваш с вода. 8-) Но просто и аз понякога така се притеснявам преди важно събитие, така да го нарека. Дишай дълбоко, не си мисли че ще ти стане лошо, и се отпусни просто.

kingkong23
04-10-2010, 10:57
Благодаря ти от все сърце за съвета но .. понякога когато ми става яко и изведнъж незнам каде ми идва в главата ами сега ако ми стане лошо .. и се притесневам така и случвало са е и да се поникиосвам :o

nIkEnCeTy_bE
04-10-2010, 11:00
Няма да мислиш за това бе. Просто отиваш, пускат музика, почваш да денсаш и това е.

L0ST
04-10-2010, 11:06
Добре де обясни ни малко повече какво ти става... Защо не отидеш на лекар, то сега всякакви такива работи си се лекуват, няма никакъв проблем.


Недей и да си помисляш за това, компанията щом е готина е малко вероятно и да се сетиш даже за това. Отивай спокойно и се забавлявай!

nIkEnCeTy_bE
04-10-2010, 11:07
Ти пък, недей сега така да го плашиш, ще земе да помисли, че е изперкал. :D Нищо ти няма спокойно, това е от вълненени, както ти казах и на мен ми е ставало.

L0ST
04-10-2010, 11:12
Ти пък, недей сега така да го плашиш, ще земе да помисли, че е изперкал. :D Нищо ти няма спокойно, това е от вълненени, както ти казах и на мен ми е ставало.


Абе не е бе, проблема сам ще си се орпави, но ако му пречи може да отиде до лекар, няма смисъл всеки път когато ходи някъде да се притеснява дали няма да му прилошее....

Paramour
04-13-2010, 20:15
Отиди и се кефи. Ако компанията наистина е толкова хубава изобщо няма да усетиш такова нещо... даже може и времето да не усетиш. :grin:

dPa3HuTeJl
04-14-2010, 22:09
НЕ пич точно обратното е ! Ще идеш и ше ти стане лошо и ше повърнеш пред всички хахаха :lol: :lol: базикам се е :D Само релакс и тва е , кво толко има да се притесняваш че чак лошо да ти става :shock: ае късмет ! 8)