PDA

View Full Version : немски пфффф



izkoromva4a
04-10-2010, 10:11
здр ас иван и уча немски имам една мн трудна домашна ако някой може да ми помогне ще съм му мн благодарен

Sprachkurse Im Fernseher-Kann man damit eine Fremdsprach lernen?Sendungen fur das Fernsehen zu produzieren ist teuer and aufwendig . Lohnt es sich also einem Sprachkurse fur daS Fernsehen zu produzieren? Fernsehen ist luxos,konsum und spass
-aber lernen kann man damit nicht.
Eine produktgruppe mochte Ihre Meinung dazu wissen. fur die originelsten Beispiele erhalten.Sie ein Videokassete.

по тази обява трябва да се направи leserbrief
асо някой може ще е мн добре

nefchi_bs
04-10-2010, 11:57
:lol: :lol: И от кои клас си а,б,в ? Бас държа,че си от немската в Бургас ... И аз имам същата домашна,седни и си го напиши сам не вярвам да ти толкова тъп,че да не можеш...Аз го написах за няма и 30 мин. ...

webmast3rche
04-10-2010, 12:43
здр ас иван и уча немски имам една мн трудна домашна ако някой може да ми помогне ще съм му мн благодарен

Sprachkurse Im Fernseher-Kann man damit eine Fremdsprach lernen?Sendungen fur das Fernsehen zu produzieren ist teuer and aufwendig . Lohnt es sich also einem Sprachkurse fur daS Fernsehen zu produzieren? Fernsehen ist luxos,konsum und spass
-aber lernen kann man damit nicht.
Eine produktgruppe mochte Ihre Meinung dazu wissen. fur die originelsten Beispiele erhalten.Sie ein Videokassete.

по тази обява трябва да се направи leserbrief
асо някой може ще е мн добре

Просто ме разби :D:D

Между другото аз го нямах тоя текст.. ,a аз също го имам за домашна.. Мерси :D ..

А иначе наистина , ако учиш в немската и не можеш да го напишеш.. успех.. :D

П.П ... КОТЛЕНСКИ .... :D:D

nefchi_bs
04-10-2010, 22:23
здр ас иван и уча немски имам една мн трудна домашна ако някой може да ми помогне ще съм му мн благодарен

Sprachkurse Im Fernseher-Kann man damit eine Fremdsprach lernen?Sendungen fur das Fernsehen zu produzieren ist teuer and aufwendig . Lohnt es sich also einem Sprachkurse fur daS Fernsehen zu produzieren? Fernsehen ist luxos,konsum und spass
-aber lernen kann man damit nicht.
Eine produktgruppe mochte Ihre Meinung dazu wissen. fur die originelsten Beispiele erhalten.Sie ein Videokassete.

по тази обява трябва да се направи leserbrief
асо някой може ще е мн добре

Просто ме разби :D:D

Между другото аз го нямах тоя текст.. ,a аз също го имам за домашна.. Мерси :D ..

А иначе наистина , ако учиш в немската и не можеш да го напишеш.. успех.. :D

П.П ... КОТЛЕНСКИ .... :D:D

Дори и Котленски да е не вярвам да има някои толкова тъп да не може да го напише,просто ги мъзи тва е ....