PDA

View Full Version : Ленти на Нивеа за черни точки



buuu
04-10-2010, 10:14
Видях ги миналия ден в един магазин по 2 и 10 едната 8-) понеже имам доста козметични продукти вкъщи ,съмнявам се скоро да ида на козметик и да се изръся с 20-30 лв за 1ното почистване на лицето. Относно лепенките : ако някой ги е ползвал нека сподели какъв е ефекта и има ли смисал да ги взимам ,ако се окажат поредното менте на Нивеа.

petiam
04-10-2010, 10:38
Веднъж си взех една.Струваше 1.40 лв. След като махнах лепенката имаше по-малко черни точки, но не ги изчисти напълно .. Все пак трябва постоянство :) Сега мисля да си взема още.

Neopitom3na
04-10-2010, 10:53
аз пък си купих целия пакет и нищо не ми махна 8-) .. беще готино, защото дадох 10лв.

Molzinka
04-10-2010, 13:54
Днеска гледах едни други лентички в ДМ, но не мога да кажа марката. Бяха 6 вътре и струваха 4 лв. :-o Но бяха само за носа, а имаше и маска за цялото лице де пак толкова струваше. Ако някой се интересува...

annamari
04-10-2010, 15:41
чудя се как има хора които се връзват на тези неща
замислете се? черната точка е изключително мн замърсена пора, която се маха единствено със изстискване (защото са мн дълбоки)
как една лентичка ще отскубне замърсеното?
хахахха :lol:

nicolepcd
04-10-2010, 15:44
За пръв път чувам за такова нещо :shock: Ще ги пробвам, ако ги намеря ;д

KumchoValcho
04-10-2010, 15:48
черната точка е изключително мн замърсена поране точно.
Пората не е "изключително замърсена". Черната точка представлява пора, в която основно са се събрали мъртви клетки, мазнина от кожата, понякога и прах и т.н. А това черничкото на върха е, защото се е окислило от самия въздух :)

Molzinka
04-10-2010, 18:43
чудя се как има хора които се връзват на тези неща
замислете се? черната точка е изключително мн замърсена пора, която се маха единствено със изстискване (защото са мн дълбоки)
как една лентичка ще отскубне замърсеното?
хахахха :lol:

Щом има някои хора, които са доволни от тези лентички значи имат ефект !

mArMaLaDkA
04-10-2010, 18:47
Наистина не всички черни точки са супер дълбоки и т.н. Аз моите не ги стискам, по-скоро действам с пилинг маска.

petiam
04-10-2010, 19:21
все пак много зависи и от самата черна точка .. ако корена е много дълбок една лентичка няма да свърши работа, но ако са повърхностни става :)

Shadowsogirl
04-10-2010, 19:34
Моите са бледички едни такива, обаче са страшно, страшно много по носа. Отвратително е. Отблизо се забелязва само, но мен страшно ме ядосват.

Biskfitka
04-10-2010, 20:56
Shadowsogirl и мойте са такива на носа-то нито можеш да ги стиснеш,нищо :o

Аз ползвам такива лентички ама ги купувам за 90ст едната...как 2,10 :shock: хубави са :)

Shadowsogirl
04-10-2010, 20:58
Аз така злобно се бях надрала без да искам докато се опитвам да ги стискам.. Гадна работа. Три дена трябаше да ходя с фдт.

Coke
04-11-2010, 08:29
Предполагам си е до човек,но една приятелка ги беше ползвала и каза,че няма ефект.

Sunshin3
04-11-2010, 08:55
Има някакъв ефект, но не ги почиства напълно.

Milki6
04-12-2010, 18:45
Тъй като съм била промоутърка и съм рекламирала този продукт по магазините от личен опит не бях доволна. Имах доста безплатни мостри, които се раздаваха и аз изпробвах няколко, но ефектът не беше различен. Може и да си внушавам, но всеки който се гледа прекалено често в огледалото няма как да не забележи и най-малкото нещо. Затова ви съветвам подрържайте се и това ще се отрази и на вас и на самочувстието ви :P Все пак една черна точка не се вижда от самолет :P

arninkata
04-13-2010, 07:41
Такам, няма смисъл да правя нова тема, затова ще попитам тук - с изключение тези лентички и козметик, кажете други методи за премахване на черните точки? Веднъж аз се цапондрих със сода и вода...имаше някакъв ефект, но си изгорих носа :-D В търсачката тук написах "черни точки" и ми излезна това:


При черни точки - за да се отървете от досадните черни точки, използвайте маската, която ще ви предложа. Трябва да смесите парче варена тиква и 1 лъжица прясна сметана и да сложите сместа за половин час върху лицето си, след което изплакнете с хладка вода.

Някой пробвал ли го е и ако да, действа ли? :oops:

P.S: Извинявам се ако тук е грешното място да питам.

gia_sena_mono
04-13-2010, 14:48
Има толкова много маски за премахване на черни точки. И все пак не знам дали някоя помага наистина.
Например сега се сещам за Аспирин и розова вода.

kolin23
02-24-2014, 16:59
A тези лепенки как да се отлепят(бързо или бавно)

girl91
02-24-2014, 17:19
Темата е доста стара, но все пак ще отговоря - лентичките се махат бавно, не рязко (като кола маска). При мен премахват малко черни точки. И като цяло освен чрез изстиксване и използване на такива лентички черните точки няма как да се махнат - примерно с някакви гелчета, кремчета и т.н.

Dusty
02-24-2014, 18:16
На мен пък ми действат :D

cookie dough
02-28-2014, 22:07
Да, и аз съм ги ползваха и имаха много добър ефект. Залепяш на носа, намокряш лентичката и чакаш, след като изсъхне започваш да дърпаш на кратки резки интервали. :Д Не знам дали обясних добре, но идеята е, че ако се прави според инструкциите действа отлично.