PDA

View Full Version : солариум и обрив



iLoveChocolate
04-10-2010, 11:17
започнах да ходя от миналата седмица понеже ми предстои бал.беличка съм,ама не от най-белите.до сега бях на по-слабия солариум два пъти по 8 мин.Днес ме пуснаха на силния си за 6 мин и като се прибрах видях,че съм се изприщила в зоната на деколтето.можете ли да ми кажете от какво е и как да го третирам.

mArMaLaDkA
04-10-2010, 11:42
Нямам си и на идея дали е възможно, но да не си изгоряла?
Аз също съм бяла и когато ходя на море изгарям най-пагубно точно в областта на деколтето. Първо изглежда като обрив, после става на мехури. :-o Аз се мажа с Пантенол, когато стане така.

iLoveChocolate
04-10-2010, 17:04
e не никога не съм ставала на мехури,надявам се да не е това. иначе предполагам,че съм изгоряла,мажа го с крем Здраве само заа сега. другото ми предположение беше да не е от мазилата дето се ползват преди солариума

Zaritu
04-11-2010, 09:03
започнах да ходя от миналата седмица понеже ми предстои бал.беличка съм,ама не от най-белите.до сега бях на по-слабия солариум два пъти по 8 мин.Днес ме пуснаха на силния си за 6 мин и като се прибрах видях,че съм се изприщила в зоната на деколтето.можете ли да ми кажете от какво е и как да го третирам.

може би е чувствителна кожата ти като моята и като са те пуснали на по силния това ти е повлияло няма да е зле да питаш за някакъв лосион това е нещо като кожно раздразнение което ще мине

Coke
04-11-2010, 09:06
Сигурна ли си,че е от това? Иначе може да го намажеш с пантенол,да се успокои малко кожата или просто с ухлаждащо спрейче. :)

YouMakeMeSmile
04-11-2010, 09:28
възможно е. 2 мой познати получиха обрив от солариума.

vampirediaries
04-11-2010, 10:59
Сестрата на една приятелка имаше гъбична инфекция по гърба от солариум.

iLoveChocolate
04-11-2010, 14:51
мажа го със Здраве още,че ме сърби.предполагам,че е силно изгоряло. дано не се обели,че ще станем зарезил. на вас случвало ли ви се е да се обелите,ако мн изгорите от солариума ??

Goddess
04-11-2010, 14:58
мажа го със Здраве още,че ме сърби.предполагам,че е силно изгоряло. дано не се обели,че ще станем зарезил. на вас случвало ли ви се е да се обелите,ако мн изгорите от солариума ??

Не, но преценявай си минутите. Почнала си от 8...Аз почнах от 3..
Ходи по по малко засега и ако си на легналия задължително си го почиствай много добре с препарата преди да влезнеш, защото кой знае кой е бил преди теб.

iLoveChocolate
04-13-2010, 13:56
Не, но преценявай си минутите. Почнала си от 8...Аз почнах от 3..
Ходи по по малко засега и ако си на легналия задължително си го почиствай много добре с препарата преди да влезнеш, защото кой знае кой е бил преди теб.
Мисла да продължавам вече с 5 мин на силния веднъж в седмицата,само че ме е страх да не избелея.почнах от 8мин, щото така ми каза жената там,мислех че разбира.на хоризонтален съм си иначе

Goddess
04-13-2010, 14:01
Отиваш за първи път и тя ти казва 8...определено не е разбирала.
Аз въпреки, че ходя от месеци, но не на често и пак ми казват, че и 10 ще ми е множко..
Няма да избелееш, но малко късно си почнала според мен. Много е трудно да се добие тен на солариум, по - лесно е след лятото докато си още черен, да почнеш да си го поддържаш. Но при теб няма за кога де. ;д Успех. :)