PDA

View Full Version : За противоположния пол!!!



e7y7o
04-10-2010, 13:41
Кажете какво намирате за НЕ секси в противоположния пол


Аз лично (момиче съм)

Дълъг нокът на котрето
голямо шкембе
камофлажни дрехи
тънък глас

KumchoValcho
04-10-2010, 14:10
Косми, мустаци, гнусни пъпки, мръсни уши, варварски вежди и т.н.. 8-)
Също така изключително много грим и ужасно топирана коса. Направо е ужасно. 8-)
Момче съм. 8-)

Inn0cenCe
04-10-2010, 14:16
Майкооо няма да ми стигне полето да изброявам :D , но НАЙ-МНОГО мразя тъпото им мислене.....направо ме убива :( .

П.П. Женско съм :P .

sian4eto
04-10-2010, 15:31
(момиче съм)

Не харесвам шкембенцето космите мустаците ии както Inn0cenCe каза тъпото им мислене

Sintya
04-10-2010, 16:08
Малки ръце, повече от ужасно! Не знам защо, но винаги ми е било гадно, колкото и да е готино момчето, ако има малки ръце ще избягам :-D
Иначе всичко е човешко, ако се поддържа и е на ниво, няма проблем...

Colouring
04-10-2010, 16:09
Дълъг нокът на котрето

определено 8-)

magincis
04-10-2010, 16:12
Майкооо няма да ми стигне полето да изброявам :D , но НАЙ-МНОГО мразя тъпото им мислене.....направо ме убива :( .

П.П. Женско съм :P .

Shadowsogirl
04-10-2010, 16:21
Дълъг нокът на котрето

определено 8-)
Абсолютно.
И други неща има, ама не ми се пише.

ltgreen
04-10-2010, 16:24
:D най-секси е когато момиче/жена ти се усмихне и половината и лице се "срути" , защото не си е мила фондьотена от 2 седмици. *САРКАЗЪМ*


а и мустакати момичета :razz:

ledenakrasota
04-10-2010, 16:27
Не харесвам пияни момчета [-(

ShowMeHowToLie
04-10-2010, 16:29
Момиче съм
Най много мразя девствени мустаци, немити уши, когато си бъркат в гащите :-& , прическа тип късо отпреде модерно отзаде МОМЧЕТА УЖАСНА Е! Мичсля, че това е по-главното

Inn0cenCe
04-10-2010, 16:34
Не харесвам пияни момчета [-(

:lol: :lol: :lol: :lol: Питаш ли ме мене, тва ми е всекидневие :( .

annamari
04-10-2010, 16:41
маскировачни панталони
джинси
фанелки тип : дълаг ръкав и отгоре тениска с къс ръкав
2 ланеца извадени над тениската
чантичка през рамо
прозрачен лак на ноктите
пудра на лицето
девствен мустак
и още .......
:lol:
i'm girl

djuwkata
04-10-2010, 16:42
уф много е гадно когато имат неподдържани нокти.. бляя..
и други неща

- мазно лице (в буквалния смисъл) :?
- девствен мустак .. :?
- когато миришат на гадно ; D :?
- ако си сложат гланц - направо бягам :shock: :?

Женско съм :)

ledenakrasota
04-10-2010, 16:45
Не харесвам пияни момчета [-(

:lol: :lol: :lol: :lol: Питаш ли ме мене, тва ми е всекидневие :( .

Всичко е до хора :oops:


Не харесвам също и грубото държание без причина:"Ами аз само се бъзикам"...

cherrygloss
04-10-2010, 17:27
Девственият мустак
Дългият нокът на кутрето
Шкембе!
:(

Aniiiii
04-10-2010, 18:47
всичко коет0 избройхте
+ оскубани вежди

Molzinka
04-10-2010, 18:52
Почти всичко, което сте изброили тук + "оргиналността им"
Момиче съм.

Zaritu
04-10-2010, 18:55
аз лично не мога да понасям селянията на някои индивиди от мъжки пол и неподдържани момчета знаете какво имам впредвид :?

chocolatedidi
04-10-2010, 18:58
(момиче съм)

- Тийн мустачки,косми (под мишниците и по половите органи),обраснали вежди,лош дъх и много пъпки !

BlackKeys
04-10-2010, 19:00
Момиче съм.


дългият нокът на кутрето е просто класика... Не знам има ли нещо по-гадно от това.
мустак над устната.
шкембенце
лошо държание
гаден дъх на цигари, алкохол или на неизмити зъби, мирис на пот и като цяло ниско ниво на хигиената
много пъпки, въпреки че по принцип си е нормално
вежди, по-тънки от на момиче

titinkaa
04-10-2010, 19:24
Момиче съм

Мразя,когато са миризливи,с мустаци,някви облечени като клошарчета(в смисъл,че не им пука как са облечени пък имат финансови възможности),да са груби като държание към момичетата,да викат по улиците,да си барат к**а докато вървят или стоят,мразя мазните им усмивки,мразя да се лигавят.
И още хиляди неща мога да изпиша,ама стига толкова :D

slynchoo
04-10-2010, 19:33
Момиче съм.


дългият нокът на кутрето е просто класика... Не знам има ли нещо по-гадно от това.
мустак над устната.
шкембенце
лошо държание
гаден дъх на цигари, алкохол или на неизмити зъби, мирис на пот и като цяло ниско ниво на хигиената
много пъпки, въпреки че по принцип си е нормално
вежди, по-тънки от на момиче

Моето мнение е същото.

UrbanLegend
04-10-2010, 19:34
Не знам какво ме избива просто,когато видя някои с бушменски вежди,рехава растителност над горната устна,прическа тип ''кравата ме е лизала ''

женска

Neopitom3na
04-10-2010, 19:54
Дълъг нокът на котрето

определено 8-)
Абсолютно.
И други неща има, ама не ми се пише. и аз така

YouAteMyHeart
04-10-2010, 19:55
Мустаци,косми,рисувани вежди,тописана коса,ФДТ :-&

P.S Момче съм!

YouMakeMeSmile
04-10-2010, 19:58
КОСМИ! особено под мишниците..а брада, мустаци- ужас!

e7y7o
04-10-2010, 19:59
Засега на първо място е КУТРЕТО (заема челно място) на второ е шкембето :Д;д;д и на трето може би Лош дъх Тва ееее брутализация.... и е най- най-най-непростимото с дъхааа :(

ltgreen
04-10-2010, 20:09
1 момче не познавам с дълъг нокът на кутрето :D

liim0nka
04-10-2010, 20:46
На първо място мразя момчета с кестенява коса и руси кичури- това ме изкарва извън равновесие просто..толкова ми е селско,циганско и противно..изключително отблъскващо ми е.
2. Това с дългият нокът на кутрето( но повечето тийнейджъри не са така)
3. Неизрязаните нокти ( винаги гледам момчето дали има нокти дълги колкото моите, много ми е грозно)
4. девственият мустак
5.момчето (ако мога дори да го нарека така) да се оправя повече от мен, да си оправя косата и веждите повече от мен..

6. Да миришат на цигари или алкохол,пот или някаква манджа
7. Когато изреждат 5 минутна псувня.
8. Когато говорят на ве .. - Аре ве;ай ве..и т.н. (просто ми е много обидно)
може би това са основните неща..другите по-скоро се отнасят към характера, но вече си е относително :) това е като цяло.
момиче съм
ооо..и сега се сетих-опашките, които си пускат......ахх майко направо ми иде с ножица да ги изрежа..много отвратително (меко казано) са ми.

ani942942
04-10-2010, 20:57
На първо място мразя момчета с кестенява коса и руси кичури- това ме изкарва извън равновесие просто..толкова ми е селско,циганско и противно..изключително отблъскващо ми е.
2. Това с дългият нокът на кутрето( но повечето тийнейджъри не са така)
3. Неизрязаните нокти ( винаги гледам момчето дали има нокти дълги колкото моите, много ми е грозно)
4. девственият мустак
5.момчето (ако мога дори да го нарека така) да се оправя повече от мен, да си оправя косата и веждите повече от мен..

6. Да миришат на цигари или алкохол,пот или някаква манджа
7. Когато изреждат 5 минутна псувня.
8. Когато говорят на ве .. - Аре ве;ай ве..и т.н. (просто ми е много обидно)
може би това са основните неща..другите по-скоро се отнасят към характера, но вече си е относително :) това е като цяло.
момиче съм
ооо..и сега се сетих-опашките, които си пускат......ахх майко направо ми иде с ножица да ги изрежа..много отвратително (меко казано) са ми.
++ :-D

mArMaLaDkA
04-10-2010, 21:14
големите претенции, пък на някои правописът им като на първокласник. :-o

petiooo
04-10-2010, 21:21
Mомче съм!

Мразя момичета с прически тип "Не стреляй мамо .. Аз съм" 8)

gost89
04-10-2010, 21:30
Малки ръце, повече от ужасно! Не знам защо, но винаги ми е било гадно, колкото и да е готино момчето, ако има малки ръце ще избягам :-D
Иначе всичко е човешко, ако се поддържа и е на ниво, няма проблем...
Защо ? Смяташ, че е слаб(по сила) или нещо такова, защото мускулната маса и силата са съвсем различни неща т.е като е с малки ръце не означава винаги, че няма сила и т.н ;)

ltgreen
04-10-2010, 21:34
Малки ръце, повече от ужасно! Не знам защо, но винаги ми е било гадно, колкото и да е готино момчето, ако има малки ръце ще избягам :-D
Иначе всичко е човешко, ако се поддържа и е на ниво, няма проблем...
Защо ? Смяташ, че е слаб(по сила) или нещо такова, защото мускулната маса и силата са съвсем различни неща т.е като е с малки ръце не означава винаги, че няма сила и т.н ;)

Малки ръце... то по 1000 начина може да го приемеш тва. Къси, тънки, слаби, отрязани :D А и тва че има "малки" ръце, не значи че непременно има и малка пшка :razz:

BlackKeys
04-10-2010, 21:58
На първо място мразя момчета с кестенява коса и руси кичури- това ме изкарва извън равновесие просто..толкова ми е селско,циганско и противно..изключително отблъскващо ми е.
2. Това с дългият нокът на кутрето( но повечето тийнейджъри не са така)
3. Неизрязаните нокти ( винаги гледам момчето дали има нокти дълги колкото моите, много ми е грозно)
4. девственият мустак
5.момчето (ако мога дори да го нарека така) да се оправя повече от мен, да си оправя косата и веждите повече от мен..

6. Да миришат на цигари или алкохол,пот или някаква манджа
7. Когато изреждат 5 минутна псувня.
8. Когато говорят на ве .. - Аре ве;ай ве..и т.н. (просто ми е много обидно)
може би това са основните неща..другите по-скоро се отнасят към характера, но вече си е относително :) това е като цяло.
момиче съм
ооо..и сега се сетих-опашките, които си пускат......ахх майко направо ми иде с ножица да ги изрежа..много отвратително (меко казано) са ми.
++ :-D

Като го каза това за говоренето на аре,ве и т.н. се сетих, че много мразя като някой почне да говори на брат или човек. Ужасно много ме дразни. :-o

bathory
04-10-2010, 22:53
да се обезкосмяват навсякъде!!! - по-противно от това за мен няма.. мъж ли е к'во е? :?

petersl55
04-10-2010, 23:07
За физическо отблъскване - нечистоплътно момиче , неподържано , с неизмита и(пак) неподържана мазна коса.Също така понеже се обезкосмявам по цялото тяло ми е адски неприятно да видя момиче с косми по ръцете или коремчето или с неоформени вежди..Обаче от критериите ми отпада "баналното" ако е над 45 кг - нестава, така че нямам нищо против по-пълничките момичета(В ГРАНИЦИТЕ НА ДОПУСТИМИТЕ НОРМИ РАЗБИРАСЕ) :-o

За обличане - не обичам рапърки, или момичета които се обличат с прекълено тъмни на цвят дрехи и почват да приличат на...Предпочитаните цветове за дрехи които ми привличат окото са : лилаво , розово , червено , сиво , бяло , зелено..така да е по-свежко :lol:

ПС:Слава на бога че си режа ноктите редовно, че като гледам... :-D

whitebunny
04-10-2010, 23:48
адски неприятно да видя момиче с косми по ръцете или коремчето
май пропусна да кажеш и кръста :-x
вие като ни взехте обезкосмяването по краката и вече се чудите каква още работа да ни намерите щот си нямаме достатъчно ангажименти супер тъпо е да си махаш космите на коремчето (ако са си нормални руси) и ръцете даже не мога да повярвам че познавам момче МЕТЪЛ което си маха космите на краката и ръцете :shock: :shock: :shock:

А сега по темата
- момче с обезкосмени крака
- с оскубани вежди (разбирам да си скубете веждите но само ако имате нужда не да си ги правите по-тънки и от на момичетата)
- момчетата с хлапашко мислене и държание
- момчета с МНОГО пъпки
- косми под мишниците
- неподдържана хигиена (особено хигиената в устната кухна)
- девствен мустак
- момчета с ФДТ или изобщо някакъв грим :shock:
- да имат ужасно много гел на косата :x

и ако не сте разбрали ЖЕНСКООО

DqVoLsKoJeLaNiE
04-11-2010, 08:19
ами доста неща има...като се почне от поведението на някои индивиди и после ти казват "Ебавам се";
-страшно много пъпки по лицето;
-да мирише на алкохол или цигари...или пот;
-да има прекалено много косми под мишниците, кръста,ръцете, корема;
-да има лош дъх;
-да си слага гланц, ФДТ или пудра;
-да има безцветен лак;
-да е с емо прически или руси кичури;

[b]П.П. Женско съм

ltgreen
04-11-2010, 08:25
да се обезкосмяват навсякъде!!! - по-противно от това за мен няма.. мъж ли е к'во е? :?

Баща ти краката бръсне ли си :razz: Има 3 вида мъже - тези които не се поддържат, тези които се поддържат умерено и тези които прекаляват. Така е и при жените, само че за разлика от момчетата, когато едно момиче прекали, не заприличва на педал а на изрод :razz:

ЕДИТ: Не обърнах внимание, че си удебелила текста. Прости ми :oops:

britzy
04-11-2010, 12:41
хуахуа мн яка тема
а преди да почна-имах гадже с кичури,ама той беше със светла коса и стояха много нежно
а сега по темата
мразя девствен набол мустак :lol:
да мирише на пот(цигари и алкохол не ми пречи толкова)ама на пот -иуууу
да му мирише устата на немито-е те тва е гадно
да е супер космат със слята вежда :lol:
да се държи като селчо и като некъф недорасльо 8-)
да ходи с анцузи на "адидас" :lol: некфи размъкнати мърляви такива
мазна косаа
мръсни уши
пъпчасал ,ама вече с такива набъбнали пъпки :lol:
тва с ноктите-да са дълги и да имат черно под тях :razz:
да се хили като не знам ко :lol:
ии ако се сетя още ще пиша :razz:

darrie
04-11-2010, 12:45
уф много е гадно когато имат неподдържани нокти.. бляя..
и други неща

- мазно лице (в буквалния смисъл) :?
- девствен мустак .. :?
- когато миришат на гадно ; D :?
- ако си сложат гланц - направо бягам :shock: :?

Женско съм :)

същото :?

buuu
04-11-2010, 12:53
На първо място мразя момчета с кестенява коса и руси кичури- това ме изкарва извън равновесие просто..толкова ми е селско,циганско и противно..изключително отблъскващо ми е.
2. Това с дългият нокът на кутрето( но повечето тийнейджъри не са така)
3. Неизрязаните нокти ( винаги гледам момчето дали има нокти дълги колкото моите, много ми е грозно)
4. девственият мустак
5.момчето (ако мога дори да го нарека така) да се оправя повече от мен, да си оправя косата и веждите повече от мен..

ооо..и сега се сетих-опашките, които си пускат......ахх майко направо ми иде с ножица да ги изрежа..много отвратително (меко казано) са ми.

+ КОСМИ ПОД МИШНИЦИТЕ авайййй да ги мина с резачката ако ги видя така :Д иии да мирише на алкохол или пот :?
момиче съм

vampirediaries
04-11-2010, 12:58
Много ме дразнят такива които имат една вежда :D ,миришат на пот,имат кичури,на кутрето имат дълъг нокът,такива носещи обеци(не знам защо,ама много ме дразнят освен ако не е някаква яка) и да ходят с дебели пуловери взети от на дядо им гардероба. :lol: :lol: Както и такива с необръснати гадни наболи мустаци :-& .

WaterLilly
04-11-2010, 13:18
Мразя момичета с прически тип "Не стреляй мамо .. Аз съм" 8)
:D

Избръснати крака, които лъщят повече от моите
Грамадните цайси
Пъпки (поне да са в поносимо количество XD)
Кичури
Лоша миризма
Това с дългия нокът на кутрето (и като цяло нокти като на вещица с мръсно под тях)
Флешове/обеци
Бради/мустаци
Косицата (демек онова странно неподстригано нещо на тила, с което изглеждат като дебили)

Дългичък списък. 8-)


Също така понеже се обезкосмявам по цялото тяло ми е адски неприятно да видя момиче с косми по ръцете или коремчето или с неоформени вежди..
Тоя па. :razz: Да те дразни случайно, че имат мигли/вежди/коса по главата/като цяло са хора? Ясно е, че не искаш да са като йети, ама ако имат напълно нормално окосмяване (демек да не е буйно XD) какво ти пречи?

ltgreen
04-11-2010, 14:41
WaterLilly аватара ти е мега як :razz:

britzy
04-11-2010, 14:48
WaterLilly аватара ти е мега як :razz:
мен пък ми е страшен :lol: :razz:

WaterLilly
04-11-2010, 14:54
WaterLilly аватара ти е мега як :razz:
мен пък ми е страшен :lol: :razz:
Mission complete.

gia_sena_mono
04-11-2010, 15:29
Mомче съм!

Мразя момичета с прически тип "Не стреляй мамо .. Аз съм" 8)
:D A коя е тази прическа, която имаш в предвид? :D

И да отбележа - пъпките наистина са кофти гледка, не само за околните, но и за човекът, който ги има. От личен опит знам, че е много трудно да се отървеш от тях, колкото и каквото да опитваш. Просто те изчезват с времето, като между временно е задължително да се грижиш за кожата на лицето си.

ren
04-16-2010, 14:25
хахах това за нокътя на кутрето е супер гнусно(ама съм виждала само автобусните шофьори да си пускат такива ) въобще дългите нокти при момчетата са много дразнещи,както и дългите коси и дълги кичурчета,които си пускат ОТВРАТ !!! :shock:

cyclops
04-16-2010, 16:04
За противоположния пол(т.е. мъжете) не харесвам:

-Прекалено обезкосмени(ръце,крака...)..о тврат!
- шкембета
- зализано-гелосани прически
-"фйешън облякани"
- гримиран и всякакви женски глупости

Sintya
04-16-2010, 16:40
Малки ръце, повече от ужасно! Не знам защо, но винаги ми е било гадно, колкото и да е готино момчето, ако има малки ръце ще избягам :-D
Иначе всичко е човешко, ако се поддържа и е на ниво, няма проблем...
Защо ? Смяташ, че е слаб(по сила) или нещо такова, защото мускулната маса и силата са съвсем различни неща т.е като е с малки ръце не означава винаги, че няма сила и т.н ;)

Малки ръце... то по 1000 начина може да го приемеш тва. Къси, тънки, слаби, отрязани :D А и тва че има "малки" ръце, не значи че непременно има и малка пшка :razz:
Малки имам предвид като женски... тънички и дълги пръстчета... просто, не че е слаб на сила или нещо такова, но и мойта ръчичка е мъничка, пък и неговата... абе, така де :Д

teenems
04-16-2010, 19:23
Момиче съм
Най много мразя девствени мустаци, немити уши, когато си бъркат в гащите :-& , прическа тип късо отпреде модерно отзаде МОМЧЕТА УЖАСНА Е! Мичсля, че това е по-главното

Както казаха дълги нокти на кутрето.
Дълга косичка отзад ,а отпред да е нормална.
Блузки ,които да са им малки.
Шкембе
Мустак
Ъм 1 вежда :lol:
Потни мъже и момчета ;д
Ох и още други

Момиче съм

dqvolcheto9
04-16-2010, 19:30
нокът на кутрето
мустак ;д
една вежда
дълга коса по дълга от моята (бля.. )
смърди на манджи,пот и нз кви други гадории ;д
пъпки (да има много и да не се лекува с нищо)
косми под мишниците ..
бляяя..

martiiii95
04-16-2010, 19:56
ненавиждам момчетата да си вкарват дънките в ботушите/ботите/кубинките.като видя някой така на улицата испадам в истерия .

и всичко друго което изброихте до сега

shmurkam
04-16-2010, 20:05
Мустаци, оригвания, пърдене, селяния в повече, с една вежда, с разни гелове по косата и преси, гадни тежки парфюми, разплужени меки тела, жълти зъби, лош дъх, пот, абе лоша хигиена, лиглльовци, косми на пръстите на краката, пъпки, нещо в носа(сополи и изскачащи косми), розови тениски, всичко свързано с фешъни и коси по-дълги от 6-7 санта, изрусени или на кичури, грубо държание и още мн.
Боже, аз се изкарах мъжемразка :lol:

Thefrostless
04-16-2010, 20:16
Мръсни, сплескани коси, много грим , правежи, големите очила , Лигли, лош дъх,нередовното поддържане на елементарна лична хигиена, косми и т.н.

nana26
04-17-2010, 22:54
оскубани тънки вежди
младо момче с брада (виждала съм) /// мустачки :booooomb:
ярко розови тениски
много мразя да видя опасан мъж ;х
прекалено лоша хигиена :-x
много големите флешове (не само за момчета де)
момчета с к*рвенско излъчване :-x
момче с дълги дънки и джапанки ... побъркват ме
впити гащи :razz:

тея неща най ми се набиват на очите ... има и др но общо взето това е най най :D:D

женка съм

Nakadah
04-18-2010, 06:09
тука май само момичета пишат но...

Мразя момичета с косми на ръцете(в БГ това може да не се среща, но тука е често :-x :booooomb: )
Мразя несериозни момичета
Мразя момичета дето не знаят какво искат

повече не ми се мисли.... това са 3-те главни!

HexGirl
04-18-2010, 06:38
момчета с впити дънки
момчета с разчовъркани пъпки по лицето
момчета с гола глава

xoxi
04-18-2010, 08:09
Момиче съм.
Не харесвам момчета, които правят косата си на "бодлички". Ужасно гнусно ми е някак.
Не харесвам едната вежда. Не харесвам и да си скубят веждите.
Направо мразя тесните дрехи. Тесни дънки, тениски.. ужасно е!
Не харесвам също така слънчевите очила 8-)

soni4kuu
04-18-2010, 10:17
Дълъг нокът на котрето

определено 8-)

+ шкембе :)

Ahhhhh
04-18-2010, 10:22
гола глава
акне
мустаци
огромен нос
лоша миризма

И това е общо взето
пуу, забравих зле поддържаната коса, нищо и нея я добавям.

btw: момиче съм ;д

Luscious_Heart
04-18-2010, 10:27
Аз съм момиче.
НЕ ПОНАСЯМ:
- Неизрязани нокти и мръсни такива
- Воняща и мазна коса (сори, ама като си момче, можеш да си я миеш редовно все пак)
- Бирени кореми
- Косми по корема и гърдите (не ми говорете за мъжество, просто лично предпочитание)
- Съединени вежди
- Непочистени уши
- Твърде много пъпки
- Девствени мустаци (що ги държат, не знам)
- Лош дъх
- А, и много дълга коса (мисля, че трябва да е горе-долу не по-дълга от това http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:EfVjF1D35EPHVM:http://i689.photobucket.com/albums/vv259/paly1-2009/ChristophSanders.jpg бе чат-пат докъм края на врата е ок)